Luzerne County تادیبی سر ادامه فشار برای حفظ coronavirus خارج از سیستم زندان


 Luzerne County Courthouse File photo

Luzerne County Courthouse

فایل عکس

Luzerne County, Correctional Services Division علامت سر Rockovich گفت: او را رها هیچ coronavirus موارد نفوذ کرده اند این شهرستان را زندان کند اما نگهداری این ویروس را یک چالش باقی مانده است.

دوازده نر جدید زندانیان زندانی دوشنبه پر کردن بسیاری از باقی مانده 50-تلفن منطقه او حک شده به قرنطینه کسانی که از ورود به سیستم Rockovich روز جمعه گفت.

تازه واردان در حال تفکیک و نظارت برای 14 روز به بررسی آنها لازم نیست که coronavirus قبل از آنها منتشر می شوند به جمعیت عمومی است. Rockovich گفت: او را به ادامه بررسی گزینه های برای بهترین محافظت از زندانیان و کارکنان در میان نوسان اهل بیت می شمارد.

فضا شده بود آزاد تا برای ایجاد مناطق قرنطینه برای مرد و زن زندانیان از طریق یک تلاش هماهنگ شهرستان وکلای مدافع و دادگاه به آزادی غیر خشونت آمیز مجرم با سطح پایین اتهامات از جمله عدم پرداخت هزینه حمایت از کودکان و جزئی در اختیار داشتن مواد مخدر و مقامات گفته اند.

زندان مراقبت های بهداشتی

انتقال به زندانی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که اقدام در برنامه Rockovich گفت.

یک اکثریت شورا رای دادند و در ماه گذشته به WellPath LLC برای سه سال در حدود 3 میلیون دلار در سال به ارائه پزشکی و خدمات بهداشت روانی و پرسنل برای زندانیان در زندان و حداقل مجرم ساختمان در Wilkes-Barre.

WellPath حال انجام کار از مارس 2015 تا آن جایگزین شد Wexford سلامت منابع Inc. در شروع این سال است. شهرستان فشرده شد به سرعت امن یک جایگزین به بیش از 23 ژوئن به دلیل Wexford اعمال بند قرارداد این امکان فسخ قرارداد توسط هر دو طرف با حداقل 120 روز از اطلاع اگر آنها تعیین آن در است خود را “،”

پارکینگ تعمیرات

شهرستان دولت را تایید کرده است $165,634 قرارداد با H&K Group Inc., از Skippack پنسیلوانیا به بازسازی دادگاه ضمیمه پارکینگ سوابق نشان می دهد.

شورای شهرستان تا به حال اختصاص بودجه برای پارکینگ تعمیرات در این طرح سرمایه. کار در ضمیمه زیادی در رودخانه و خیابان در سراسر از دادگاه در Wilkes-Barre باید شروع در چند هفته گفت: عملیاتی بخش خدمات سر ادموند اونیل.

رودخانه مشترک

دالتون پنسیلوانیا-based D&M ساخت و ساز Unlimited Inc. دریافت کرده است $199,100 قرارداد برای تکمیل بتن و سنگ تعمیرات در این شهرستان متعلق به رودخانه مشترک منطقه تفریحی در امتداد رودخانه Susquehanna در نزدیکی دادگاه است.

این پروژه به جای پیاده رو و دیوار مفاصل, رفع ترک در گرانیت مراحل و آدرس دیگر کار در این پارک رونمایی در سال 2009.

دولت قصد دارد به پرداخت برای کار با بخشی از شهرستان را سالانه طبیعی-گاز تفریح و سرگرمی بودجه. این شهرستان دارای حدود $228,600 به $307,600 از گاز طبیعی حفاری سالانه از دولت مجاز چنین earmarks تحت عمل 13 در سال 2012 با برخی از استفاده می شود برای پرواز پاشش و تفریح کمک های مالی به خارج از سازمان.

اونیل گفت: این کار باید به زودی آغاز خواهد شد.

در موضوع رودخانه مشترک شهرستان عضو شورای هری هاس گذشته گفت: در این زمینه در سایت تفریحی نگاه “فوق العاده” و این دولت را یک “کار باور نکردنی ساخت که اتفاق می افتد.”

او ابراز نگرانی در مورد پارک غفلت ظاهر دو سال پیش اما رشد خود را ارزیابی سال گذشته توصیف نگهداری به عنوان “عالی است.”

Councilwoman شیلا Saidman همچنین گفت که او شنیده ستایش از ساکنان.

شهرستان جلسه

شورای کد بررسی کمیته را برگزاری یک جلسه مجازی در ساعت 2 بعد از ظهر دوشنبه با دستورالعمل در حضور ارسال شده در شورای حاضر در جلسه در بخش www.luzernecounty.org.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>