آیا کوتاه هفته کار افزایش بهره وری ؟

یک هفته کاری فشرده در اصل نمایشنامه همراه با قانون اساسی از این استاندارد 40 ساعت در هفته است. این درست است که این ساعت در حال توزیع در سراسر روزهای هفته را با توجه به نیازهای شما. برای مثال شما باید 4/10 مدل که در آن کارکنان کار را برای 10 ساعت از دوشنبه تا پنج شنبه و جمعه ، این ساعت می تواند سفارشی برای کارکنان به منظور تسهیل شخصی خود برنامه در این حالات است که یک وضعیت برنده-برنده برای هر دو کارکنان و کارفرمایان است. که می شود گفت وجود یک سکوت موافقت در شرکت های بزرگ جامعه است که نوعی ایام کار در هفته می تواند بسیار بیش از 40 ساعت.

افزونگی

با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه اوهایو: “حدود 40 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده کار می کنند بیش از 50 ساعت در هفته و بیش از 18 درصد بزرگسالان کار بیش از 60 ساعت در هفته است.”

در سناریوی ایده آل, مغز شما می تواند برای یک ساعت و کارآمد ارائه شده است و پس از 15 دقیقه استراحت. برای به دست آوردن حداکثر بهره وری از 8 ساعت روز کاری این است که چگونه آن نیاز به بازی کردن. تعداد کمی از مردم در واقع می توانید استطاعت به انجام این کار در یک دفتر معمولی محیط زیست است.

وجود دارد و سپس این سوال در مورد چگونه مولد واقعی و روز بعد می شود. کارکنان در یک دفتر معمولی به طور کلی صرف بیش از یک ساعت با ابتلا به اخبار آنلاین. آنها همچنین صرف به طور متوسط از 30 تا 45 دقیقه در رسانه های اجتماعی.

کارمند چت را دور تقریبا یک ساعت از روز کاری معمولی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

نیز وجود دارد دیگر اجتماعی هوش تقریبا در هر اتاق در جایی که کارکنان چت در اطراف در مورد موضوعات مربوط به کار خود را و در واقع در جستجوی خود را برای کار بعدی آنلاین. این طول می کشد حدود یک ساعت از روز کاری معمولی.

کوتاه هفته کار

نگه داشتن این در ذهن تعدادی از شرکت ها امروز در حال تجربه چیزی است که حتی رادیکال تر — کوتاه هفته کار با ساعت کمتر برای افزایش سطح بهره وری.

در این سناریو کار ساعت را قطع اساسا با کارکنان به طور کلی صرف چیزی بیش از 32 ساعت در هفته در دفتر. نتایج امیدوار کننده نگاه.

برای مثال یک مطالعه در سوئد نشان داد کارکنان پرستاری اعضا که مشغول به کار در 30 ساعت در هفته به حال 50 درصد سنبله در حضور نسبت به پرستاران شاغل سنتی و 40 ساعت در هفته است. آنها نیز تا به حال بیش از 60 درصد افزایش بهره وری و 20 درصد شادتر و همچنین.

این سوال که آیا این کار کاهش می یابد-ساعت در هفته می تواند جهانی در سراسر بخش های صنعتی بدیهی است رفتن به چیزی برای بحث جدی. وجود دارد قطعا تکنیک های که شما می توانید درخواست برای افزایش بهره وری خود را با صرف کمترین زمان در محل کار. شما قطعا می توانید آزمایش با این کار اگر شما امتیاز از تنظیم ساعت خود را.

مجموعه شماره یک طرح کلی از آنچه در هفته کار خود را باید بود. شما می توانید برای 6 ساعت 3 روز کار در هفته یا 5 روز در هفته که در آن شما کار می کنند و برای 4 ساعت در روز است. تنظیم کردن چیزی است که شما احساس می کنید می تواند کار می کرد و چوب به آن.

باید یک طرح کلی از آنچه در هفته کار خود را باید بود. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دسته ای آن را — اگر وجود دارد یک کار روزانه که شما می توانید دسته و اجرا در یک روز برای آن بروید. اگر وجود دارد کارهایی است که شما انجام به طور متناوب بین وظایف مانند فراخوانی مشتریان و یا چک کردن ایمیل خود, اختصاص یک بازه زمانی برای تکمیل آن همه در یک بار. این موجب صرفه جویی در وقت شما و خوشه تا بهره وری.

وقت آزاد — تصمیم گیری های آینده چه چیزی را با وقت آزاد شما به دست آوردن برش پایین در ایام کار در هفته. این کاملا به شما. شما می توانید آن را مولد توسط کار بر روی یک پروژه شخصی است که شما بوده ام به نگه داشتن مانند یک سرگرمی و یا ورزش و یا نوشتن. شما همچنین می تواند به صرف زمان بیشتری را با خانواده و کمک به کودکان با پروژه های خود را. بخش رایگان این بار نیز در هفته کاری خود را بنابراین شما در حال دستیابی به پتانسیل واقعی خود را.

هنوز بسیاری از مردم باید انعطاف پذیری در انتخاب ساعت خود را انتخاب کنید و یا پروژه های خود را. اما با شروع یک مکالمه با افرادی که کنترل بیش از این, شما قطعا می توانید دریافت توپ نورد و این را امتحان کنید.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

نصب و پشتیبانی: رئیس جمهور تایوان وعده برای تقویت دموکراسی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>