آتلانتا شهردار: 2 افسران اخراج در ‘نیروی بیش از حد’ دستگیری

توسط کیت BRUMBACK

آتلانتا (AP) — دو افسر پلیس را از کار اخراج شده و سه نفر دیگر قرار داده شده بر روی میز وظیفه بیش از استفاده بیش از حد از زور در اعتراض به دستگیری حادثه شامل دو دانشجویان آتلانتا شهردار گفت:.

شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که او و رئیس پلیس اریکا سپر تصمیم پس از بررسی بدن-دوربین فیلمبرداری از یک شنبه شب حادثه که برای اولین بار به دست آورد توجه از تصویری آنلاین و در اخبار محلی.

“استفاده از نیروی بیش از حد است که هرگز قابل قبول” کف به خبرنگاران گفت:. سپر به نام فیلم “واقعا تکان دهنده به سازمان دیده بان.”

پلیس شناسایی اخراج افسران به عنوان محقق عاج Streeter که استخدام شد و در دسامبر سال 2003 و محقق علامت گاردنر که استخدام شد در ماه اوت سال 1997.

راننده ماشین بود مسیح جوان و مسافر او شد Taniyah, زائر, به گفته پلیس. شهردار گفت: مرد جوان با حضور Morehouse College و زن جوان بود که یک دانشجو در کالج اسپلمن گشت. هر دو مدارس تاریخی سیاه و سفید کالج ها در نزدیکی مرکز شهر آتلانتا.

کف اعلام شد منتشر شده. او گفت: این مرد منتشر شد و او را سفارش اتهامات علیه او کاهش یافته است. گزارش پلیس می گوید جوان بود به اتهام تلاش برای دوری کردن از پلیس و رانندگی با مجوز به حالت تعلیق.

نمایشی تصویری از هفت افسران دوربین های بدن منتشر شده توسط پلیس یکشنبه شب نشان می دهد افسران گرفتن یکی دیگر از مرد جوان را بازداشت در امتداد یک خط از خودروهای متوقف شده در مرکز شهر. مرد پنجه نرم می کند با پلیس به او اجازه دهید برود و گفت او کاری نمی کند.

جوان ماشین خود را در خیابان متوقف می رسد به فیلم برداری با گوشی خود به عنوان یک افسر و روش های خود را می کشد درب باز است. جوان می کشد آن را بسته و می گوید: بارها و بارها “من در حال مرگ است.” او می گوید افسران که دیگر با آنها است و آنها خواستار آزادی او و اجازه دهید او را در ماشین.

ماشین پیشرفت و در ترافیک گیر کرده به عنوان افسران اجرا به هر دو طرف فریاد سفارشات. یک افسر با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در زائر به عنوان او تلاش برای بدست آوردن و ماموران او را بکشد از ماشین.

یک افسر دیگر yells در جوان برای قرار دادن ماشین در پارک و باز کردن پنجره. یک افسر بارها و بارها بازدید راننده کنار پنجره با یک باتون و یک افسر دیگر در نهایت موفق به شکستن آن.

به عنوان شیشه ای میشکند یک افسر با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن جوانان و افسران جلو و او را از ماشین به عنوان افسران فریاد “دست خود را از جیب خود” و “او یک تفنگ. او یک تفنگ. او یک تفنگ.” هنگامی که او را خارج و بر روی زمین افسران پستی کراوات دست خود را به پشت او و رهبری او را دور.

به گزارش پلیس در لیست نیست یک تفنگ به عنوان داشتن بازیابی شده است.

سراسر حادثه زائر و جوان شنیده می شود فریاد و درخواست افسران چه می گذرد.

شهردار گفت که او با تاخیر یک کنفرانس خبری چند ساعت یکشنبه به بررسی تمام بدن-فیلم دوربین زیرا او و سپر می خواستم به طور خاص در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“من واقعا می خواستم به این باور است که بدن فرسوده دوربین فیلم ارائه می کنند برخی از نمای بزرگتر است که می تواند بهتر و منطقی چرا ما رو به این فضا” سپر گفت. “و پس از صرف بسیاری از بعد از ظهر با شهردار بررسی فیلم exhaustively من می دانستم که من تا به حال تنها یک گزینه است که برای خاتمه دادن به کارکنان است.”

شهردار گفت که او تا به حال صحبت با رهبران در Spelman و Morehouse و با نمایندگان برای دانش آموزان, اما تا به حال نمی رسید آنها را به طور مستقیم.

رئیس ارائه شده عذرخواهی و گفت: او می داند که افسران’ رفتار غیر قابل قبول بود و باعث شد بیشتر ترس است.

“گاهی اوقات بهترین چیز تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید به عنوان یک رئیس پلیس آمده است و تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر است که قبل از شما” سپر گفت.

“زمانی که اشتباه اشتباه است و ما به عنوان مجری قانون, شروع برخورد با آن را در همان شیوه ای که ما با آن مقابله با عدم اجرای قانون” سپر گفت. “برای برخی از این دلیل ما افتاده به یک منطقه خاکستری وجود دارد که در آن یک مجموعه جداگانه ای از قوانین برای اجرای قانون است و اگر ما می خواهیم به خارج شدن از این فضا است که ما در حال حاضر ما باید برای تغییر نحوه مدیریت داخلی است.”

سپر گفت: او تجربه طیف گسترده ای از احساسات به عنوان تنها چند ساعت قبل از او را دیدم این ویدئو یکی دیگر از افسران به شدت مجروح شد. یک بررسی اولیه نشان می دهد افسر ایستاده بود در یک تقاطع به مستقیم ترافیک به دور از معترضان هنگامی که یک فرد بر روی یک ATV نزدیک با نرخ بالا از سرعت و ضربه زدن به او.

افسر ماکسیمیلیان آبجو دچار آسیب قابل توجهی به خود و باقی مانده در واحد مراقبت های ویژه یکشنبه شب, سپر, گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است که او قادر به راه رفتن دوباره.

ATV rider شناسایی به عنوان 42 ساله اوری index on censorship گرفته شده بود به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات و به اتهام DUI آسیب جدی توسط وسیله نقلیه رانندگی بی پروا در اختیار داشتن ماری جوانا و دیگر ترافیک اتهامات پلیس Sgt. جان Chafee گفت: در یک ایمیل.

کف اعمال کرده بود 9 بعد از ظهر حکومت نظامی برای شنبه و یکشنبه. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ مجاز تا 3000 سرباز گارد ملی به منظور اعزام به شهرستانها در سراسر کشور برای پاسخگویی در صورت نیاز به تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و Ahmaud Arbery در ساحلی گرجستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>