ماشین پلیس رایت ویندوز خرد به عنوان تظاهرات roil نیویورک

توسط جیک دام گستر

نیویورک (AP) — خیابان تظاهرات spiraled به شهر نیویورک بدترین روز ناآرامی در دهه شنبه به آتش سوخته ویندوز رو شکست و خطرناک درگیری بین تظاهرکنندگان و ماموران هایش در میان جمعیت هزار نفر decrying افغانستان.

یک روز که شروع شد بیشتر راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق هارلم و در محله برانکس بروکلین و کوئینز فرود به هرج و مرج به عنوان شب سقوط کرد.

تظاهرکنندگان شکست ویندوز, پرتاب اشیاء در افسران را به آتش کشیدند و کتک وسایل نقلیه پلیس و مسدود شدن جاده ها با زباله ها و خرابه. یک تعداد انگشت شماری از فروشگاه در منهتن تا به حال ویندوز خود را شکسته و کالا به سرقت رفته است.

افسران اسپری جمعیت با مواد شیمیایی و تصویری نشان داد دو پلیس موبایل گردش به جمعیت تظاهر کنندگان در بروکلین خیابان چندین ضربه زدن به زمین پس از حمله مردم آن با پرتاب اشیاء از جمله چیزی در آتش است. معلوم بود که آیا هر کسی صدمه دیده بود.

این سومین مستقیم بعد از تظاهرات در شهر قتل جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا, قابل توجه فوران پس از جدید ترین نیویورکی با صرف دو ماه گذشته گیر کرده در داخل به عنوان coronavirus ویران این شهر است. یک شب قبل از آن چند هزار نفر در مواجهه با یک نیروی افسران در خیابان های اطراف بروکلین ورزشی آرنا.

NYPD گفت: حداقل 120 نفر دستگیر شدند و حداقل 15 پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده و یا نابود شده است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, یک دموکرات مقصر تخریب در تعداد کمی از آشوبگران که او گفت: “آیا نمایندگی این شهر” و به عمد در تلاش برای تحریک خشونت در برابر پلیس.

“ما درک و احترام به همه تظاهرات مسالمت آمیز اما در حال حاضر وقت آن است برای مردم را به رفتن به خانه” de Blasio به خبرنگاران گفت: در خارج از شهر را مدیریت اضطراری ستاد فقط پس از 11:30 p. m.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که مردم در آینده از بسیاری از آنها مسئله به صحبت در مورد مسائل جوامع رنگ اما بسیاری از آنها نه از جوامع رنگ” د Blasio گفت: در محلی کابل ایستگاه خبری NY1.

در جای دیگر در دولت شهردار در روچستر اعلام وضعیت اضطراری و 9 بعد از ظهر حکومت نظامی پس از تظاهرکنندگان تخریب ماشین پلیس تنظیم یکی در آتش و افسران در پاسخ با پارگی کپسول های گاز. آلبانی پلیس با استفاده از گاز اشک آور و سوار اسب در تلاش برای سرکوب تظاهرکنندگان پرتاب اشیاء. در بوفالو متعدد عرض حال ویندوز خود را شکست و یک فرد تلاش برای شروع یک آتش سوزی در شهرستان سالن.

تظاهرات در هر شهر بودند برگزار شد و در سرپیچی از یک ایالت ممنوعیت تجمعات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“این است که بزرگتر از همه گیر” گفت: بروکلین معترض مریل Makielski با اشاره به شیوع است که تا زمانی که به تازگی به قتل صدها نفر از نیروهای جدید در هر روز. “اشتباهات است که اتفاق می افتد نیست اشتباهات. آنها در حال تکرار خشونت جرائم تروریستی و مردم باید برای جلوگیری از کشتار مردم سیاه و سفید. پلیس به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها آموزش داده شده است به انجام این کار است.”

پیش از آن در روز د Blasio تا به حال ابراز همبستگی با تظاهرکنندگان ناراحت در مورد خشونت پلیس اما وعده داده شده یک بررسی مستقل از تظاهرات جمعه شب که در آن اراذل و اوباش آتش به یک ون پلیس و ضرب و شتم پلیس مربیان با باشگاه ها و افسران ضرب و شتم مردم با باتوم.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت که او تا به حال خواسته دولت دادستان کل Letitia جیمز منجر به یک پرس و جو و گزارش عمومی.

شهردار گفت که او ناراحت ویدئوها از درگیری “که در آن معترضان به کار گرفته شد بسیار خشونت” توسط پلیس, از جمله یکی که نشان داد یک زن بودن دلیلی به زمین پرتاب.

اما او در دفاع از افسران در خیابان ها گفت: آنها قرار گرفتند “به وحشتناک ننگین چیز است.” از تصویری از افسران رانندگی به یک جمعیت چهار شنبه, de Blasio گفت: این امر بررسی شود اما ماموران عمل کرده چرا که آنها مورد حمله قرار.

خشونت در اوایل روز شنبه منجر به فدرال اتهامات علیه سه نفر از افراد مظنون به ساخت و پرتاب بطری آتش زا به سوی خودروهای پلیس در دو رویداد جداگانه در بروکلین.

ایالات متحده دفتر دادستان در بروکلین گفت: سامانتا, سایه زن, 27, از Catskill نیویورک بستری شده و تحت بازجویی به پرتاب دستگاه خود را در یک ون اشغال شده توسط چهار افسر. آن را مشتعل و افسران آسیبی, پلیس گفت:. سایه زن خواهر دوریان نیز بازداشت خواهد شد و در صورت اتهام در دادگاه دولت بروکلین دفتر دادستان منطقه گفت.

Colinford Mattis, 32 و Urooj Rahman, 31, هر دو از بروکلین هستند متهم به هدف قرار دادن یک ون پلیس. آنها متهم تحت یک قانون فدرال در مورد استفاده از آتش و مواد منفجره به علت آسیب به یک وسیله نقلیه پلیس و در هر صورت 5 تا 20 سال حبس و در صورتی محکوم کرد.

اطلاعات خود وکلا بود فورا در دسترس است.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: بیش از 200 نفر دستگیر شدند و چندین افسر و زخمی شدند, در شب جمعه تظاهرات از جمله یکی که یک دندان از دست داده.

خواسته به اظهار نظر در مورد فیلم ها که نشان میدهد افسران تنه زدن مسالمت آمیز معترضان به زمین و ضربه زدن مردم با باتوم شیا گفت: کسانی که اعمال خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

اما او گفت: “این بسیار سخت است برای عمل د-تشدید هنگامی که وجود دارد یک آجر انداخته بودن در سر خود را.”

“این فضل خدا است که ما لازم نیست که مرده افسران امروز,” او گفت:.

در یک گردهمایی مسالمت آمیز روز شنبه بعد از ظهر برگرد. Al Sharpton خطاب به چند صد نفر در جزیره استاتن در نقطه ای که در آن اریک گارنر درگذشت پس از قرار گرفتن در سبد توسط یک افسر پلیس در سال 2014. او همراه بود گارنر را گوئن یابند.

Sharpton اشاره کرد که فلوید درگذشت دوشنبه در مینیاپولیس پس از یک افسر فشرده زانو خود را به گردن خود نیز افتاده ناخودآگاه نفس نفس زدن برای هوا.

“درست در این نقطه است که ما شنیده اریک گارنر می گویند آنچه در شش سال بعد گفته شد توسط جورج:” من نمی توانم نفس بکشم.'”

کومو اشاره کرد که فلوید مرگ شد فقط آخرین در یک لیست طولانی از شبیه مرگ و میر و او گفت که او در خشم بیش از “این اساسی بی عدالتی است.”

“اما خشونت پاسخ است. هرگز از آن است که پاسخ,” او گفت:. “خشونت تحت الشعاع عدالت پیام و ماموریت است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کارن Matthews, جنیفر Peltz, Michael R. سیساک تام هیز ماریا Sanminiatelli و رابرت Bumsted در نیویورک دیو کالینز در Hartford, کانکتیکات و جان Wawrow در بوفالو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>