خیلی از مرکزی فیلادلفیا بسته شود بعد از خشونت

توسط RON TODT

فیلادلفیا (AP) — مقامات در فیلادلفیا اعلام کرد قصد دارد برای نزدیک کردن خیلی از مرکز شهر شنبه و پس از تظاهرات مسالمت آمیز بیش از جورج فلوید مرگ تبدیل به یک با فروشگاه ویندوز شکست در نزدیکی شهر سالن کالا گرفته شده از فروشگاه ها و پلیس و دیگر وسایل نقلیه و سازه های تنظیم شعله ور.

در فیلادلفیا و صاحبان کسب و کار کارگران و داوطلبان رو به کار جارو کردن شیشه های شکسته و شبانه روزی تا پنجره شکسته و حتی به عنوان مردم هنوز هم می تواند دیده می شود در حال ظهور از شکسته-به فروشگاه حمل کیسه. خدمه نیز تمیز کردن و ضد پلیس و دیگر گرافیتی ناخوانا بر روی دیوارهای شهر.

شهردار جیم کنی گفت: تخریب در مرکز شهر “غمگین و نا امید من فراتر از کلمات است و من مطمئن هستم که آن را متاثر هر Philadelphian که طول می کشد افتخار در شهرستان خود را.” او گفت کسانی که مسئول “نه تنها تخریب خصوصی کسب و کار آنها نیز تخریب این پیام مهم است که شنیده شد در اوایل تظاهرات صلح آمیز است.”

کمیسر پلیس دانیل یاغی اولین زن سیاه به رهبری گروه گفت: بسیاری از کسانی که مسئول صدمات خرابکاری و آتش سوزی نبودند اقدام در راستای صلح آمیز معترضان اما با قصد نابود کردن “و کاملا رک و پوست کنده آن مردمی نیست شبیه من است.”

“پس به نگه دارید تا یک “Black Lives Matter” ثبت و سپس با استفاده از تخریب که آنها در ارتکاب به نام سیاه و سفید زندگی مهم است نه تنها یک سیلی است اما به طور کامل یک شکست همه چیز را که انجام شده توسط کسانی که کار کرده اند برای بهبود حقوق مدنی بیش از بسیاری از بسیاری از دهه و کسانی از ما که در حال کار داخلی به انجام بخشی از ما را برای حل مسائل در سیستم عدالت کیفری” او گفت:.

یاغی گفت: بسیاری از کسانی که بیش از 200 نفر دستگیر شدند از جمله 48 برای سرقت/غارت و سه برای حمله به افسران پلیس. چهار شهر و دولت پلیس وسایل نقلیه تنظیم شعله ور شد و نه دیگر آتش سوزی شد به وسایل نقلیه و سازه.

سیزده افسران چپ با صدمات مانند سوختگی شیمیایی شکسته اندام و آسیب به سر, با یکی هنوز در بیمارستان بستری پس از اصابت یک وسیله نقلیه است. پلیس مشغول به کار بودند به تایید تعدادی از غیر نظامیان زخمی, او گفت:.

یاغی گفت: خیلی از مرکز شهر “از جنوب (خیابان) به تاک (خیابان) از رودخانه به رودخانه’ — از Schuylkill رودخانه به رودخانه دلاور — خواهد بود مسدود کردن موثر بر جاده ها, پل ها و بزرگراه های ورودی و خروجی و همچنین به عنوان شهرستان را حمل و نقل کرد. 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد در شهر را دوباره در اثر یکشنبه شب.

کنی و دیگر مقامات مورد ستایش قرار داد هزاران نفر از داوطلبان که صبح یکشنبه برای کمک به تمیز کردن آسیب. “من امیدوارم که این داستان ممکن است 30-31 نیست در مورد آنچه شب گذشته اتفاق افتاد اما در مورد آنچه اتفاق افتاده است این صبح” مدیر عامل برایان Abernathy گفت.

WCAU-تلویزیون نشان داد زنده عکس هوایی بعد از ظهر یکشنبه از جمعیت از مردم در حال اجرا به فروشگاه در شمال شرق فیلادلفیا پورت ریچموند بخش و در حال ظهور با armfuls کالا.

شهردار گفت: شهر را تسریع برنامه ای برای انتقال یک مجسمه از سابق فیلادلفیا شهردار فرانک ریزو بود که با اسپری گرافیتی شنبه توسط معترضان که همچنین تلاش برای سرنگونی آن و مجموعه ای از یک آتش سوزی در پایه آن است. او گفت: مقامات امیدوار به حرکت آن در “یک ماه دیگر یا بیشتر.”

Rizzo, شهردار از سال 1972 تا 1980 بود ستایش توسط حامیان به سختی در جرم اما متهم توسط منتقدان تبعیض آمیز علیه اقلیت. 10-پا بلند (3 متر-قد) مجسمه برنزی خارج از خدمات شهری ساختمان در سراسر شهر شده است مخدوش قبل بود که نقل مکان کرد در سال آینده.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ امضا فاجعه اضطراری اعلام روز شنبه اجازه یاور کلی دولت گارد ملی و ایالتی پنسیلوانیا کمیسر پلیس برای فعال کردن پرسنل برای کمک به شهرستانها.

مشابه تظاهرات که بسیاری از آنها شروع مسالمت آمیز و خشونت تبدیل شد اواخر روز شنبه شده اند اتفاق می افتد در سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ است. فلوید بود که سیاه, درگذشت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را تا زمانی که او متوقف تنفس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>