فریب از Infinite به, جهانی, جوان, نگرانی

با توجه به گزارش های ایالات متحده شرکت تحقیقات سنسور برج در آوریل 29, پلت فرم اجتماعی Infinite, شناخته شده به عنوان نسخه بین المللی چینی فیلم کوتاه برنامه Douyin جهانی آمار و دانلود شده است 2 میلیارد بار در سراسر جهان. در سه ماهه اول این سال Infinite تولید بیشترین محبوبیت برای هر برنامه نرم افزار در تاریخ, جمع آوری بیش از 315 میلیون نصب از گوگل بازی فروشگاه app. Infinite متعلق به ByteDance Technology Co., که مقر آن در پکن است. این عمل به طور کامل در خارج از چین و اسیر به خصوص پایه فن اختصاص داده شده در میان نوجوانان آمریکایی.

امور جاری مفسر آقای Yokogawa معتقد است که راه افراد جوان در حال حاضر دریافت بسیاری از اطلاعات و اخبار از طریق رسانه های اجتماعی فقط در لمس یک برنامه. ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها مراقب آنچه که حزب کمونیست چین (CCP) می خواهد آنها را ببینید و این بسیار موذی تر و جدی تر از CCP بزرگ افکار عمومی و مبارزات. از جمله نگرانی های بی اساس نیست اگر ما آنها را تجزیه و تحلیل بیشتر است.

شناختی سهولت

رسانه های اجتماعی ناظر زولا مستقر در نیویورک ابراز دیدگاه خود را به صدای امریکا (VOA) که Infinite دارای یک زمینه ای نظری پایه ای برای شکستن را به جامعه آمریکا تحت پوشش تفریحی است که به نام “شناختی سهولت.” هنگامی که کاربران تحت تاثیر این دولت آنها را به راحتی قبول همه القا محتوا و بدون مقاومت به عنوان همه چیز به نظر می رسد راحت و مناسب. در این راه جوان آمریکایی هستند که شستشوی مغزی منجر به فروپاشی ارزش های سنتی آمریکایی و ندانسته منجر به تباهی ستایش کمونیسم و استبداد. ایالات متحده سناتور جاش هاولی همچنین گفت: “Tik Tok ما را تهدید می ارزش های اساسی از جمله آزادی بیان و آزادی اجتماعات و آزادی عقیده.”

Current affairs commentator Mr. Yokogawa believes that the way young people now receive most information and news is through social media, just at the touch of an app.(Image: Screenshot / YouTube)

امور جاری مفسر آقای Yokogawa معتقد است که راه افراد جوان در حال حاضر دریافت بسیاری از اطلاعات و اخبار از طریق رسانه های اجتماعی فقط در لمس یک برنامه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ما کودکان قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین (COPPA)

در فوریه 2019, فرانسوی پخش گزارش داد که Douyin اپراتور از این پس ویدئو, شبکه های اجتماعی, نرم افزار موسیقی.ly در حال حاضر rebranded به عنوان Tik Tok پرداخت یک مجازات سنگین آمریکا 5.7 میلیون دلار به ایالات متحده فدرال تجارت کمیسیون (FTC) به طور غیر قانونی جمع آوری اطلاعات شخصی از کودکان. این یک رکورد به عنوان بزرگترین مدنی مجازات تا کنون به دست آمده توسط FTC در کودکان مورد حریم خصوصی.

این یک مورد است که شامل نقض COPPA که مستلزم آن است که وب سایت و خدمات آنلاین به کارگردانی کودکان باید برای به دست آوردن رضایت والدین قبل از جمع آوری اطلاعات شخصی از کودکان زیر سن 13. اما Douyin شکست خورده به دنبال رضایت والدین قبل از جمع آوری اسامی و شماره تلفن و آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات شخصی از کاربران با سن کمتر از 13.

سرقت اطلاعات شخصی

در نوامبر 27, Infinite شد شکایت کرد و در مجموع بیش از 100 کاربران در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا به اتهام سرقت اطلاعات شخصی از کاربران آمریکایی و انتقال خصوصی اطلاعات کاربر به سرور در چین است. کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام توسط گروه پیشرو وکیل مه آلود هنگ پالو آلتو کالیفرنیا.

TikTok was sued collectively by more than 100 users in the U.S District Court for the Northern District of California for allegedly stealing personal information from American users and transferring private user data to servers in China. (Image: pixabay / CC0 1.0)

Infinite شد شکایت کرد و در مجموع بیش از 100 کاربران در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا به اتهام سرقت اطلاعات شخصی از کاربران آمریکایی و انتقال خصوصی اطلاعات کاربر به سرور در چین است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

خانم هنگ و طرفین دعوا ادعا شده که در آوریل 2019, Infinite انتقال داده های کاربر به دو سرور در چین — bugly.qq.com و umeng.com که شامل اطلاعات در مورد دستگاه کاربر و هر وب سایت های کاربر بازدید کرده بود. Bugly متعلق به Tencent چین بزرگترین تلفن همراه نرم افزار شرکت که همچنین صاحب شبکه اجتماعی WeChat در حالی که Umeng بخشی از تجارت الکترونیکی Alibaba Group.

طرح دعوی در دادگاه ادعا شده که کد منبع از چینی غول تکنولوژی موتور جستجوی بایدو تعبیه شده در داخل Tik Tok برنامه به عنوان کد از Igexin چینی تبلیغات خدمات. محققان امنیتی کشف شده بود در راه بازگشت در سال 2017 که این کدهای مخرب می تواند به توسعه دهندگان نرم افزار را قادر به نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی کاربران گوشی های.

در نوامبر 6, 2019, U. s. Senator جاش هالی گفت که تهدید مطرح شده توسط Infinite بود نه فقط برای حفظ حریم خصوصی کودکان بلکه برای امنیت ملی است. او گفت که اطلاعات در مورد ارتش ایالات متحده و دولت پرسنل در معرض خطر بودن از جمع آوری شده است. جاش هاولی اظهار داشت که ارتش ایالات متحده داده شود CCP برای هوش مصنوعی و خودمختار سلاح های توسعه است.

به طور بالقوه یک ابزار قدرتمند

آمریکا اتاق فکر پترسون موسسه بین المللی اقتصاد (PIIE) چاپ مقاله در 11 ژانویه 2019 و به شدت به خواست کشورهای اروپایی و آمریکایی به توجه به خطرات امنیتی آورده شده توسط Infinite.

هیچ انتقاد و آنچه کمونیست چین رژیم مجاز است در Infinite. Infinite است CCP به هسته. همه مطالب سانسور شده است و به ظاهر anniversary نسبت به جنگ در ذهن جوان صادرات کمونیسم و توتالیتاریسم و از بین بردن حقوق بشر, بشر نجابت و اخلاق است. محتوای آن است که قرص آبی ثابت کاهش حواس پرتی حواس و سرگرمی به مرگ است. آن را تهدیدی برای همه مردم رایگان.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

به همین دلیل است که وفاداری خیلی ارزشمند?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>