در اطراف شهر: فارغ التحصیلی را به پایان سال تحصیلی شبیه هیچ دیگردر حال حاضر زمانی که فارغ التحصیلی به طور معمول در نوسان کامل است.

Commencements هستند اتفاق می افتد احزاب اتفاق می افتد و فارغ التحصیلان آماده به کشتی سوار در یک دنیای کاملا جدید.

در حالی که فارغ التحصیلان ما هنوز هم در حال آماده شدن برای کل دنیای جدید بسیاری از چیزهای دیگر که معمولا همزمان با آن نخواهد بود ،

آن را ناامید کننده و ناراحت کننده اما به لطف مراقبت از مربیان و اعضای خانواده جشن اتفاق می افتد در راه های دیگر.

اگر شما را دیدم صفحه اول روز پنجشنبه شما را دیدم یک داستان و عکس های GAR یادبود معلمان مقطع متوسطه فارغ التحصیلی ارائه نشانه ها و آرزوهای خوب برای دانش آموزان است.

این اتفاق می افتد در Wilkes-Barre شهر و در سراسر ایالت وایومینگ دره.

از Tunkhannock به درام صحنه های مشابه بازی به تازگی به عنوان مقدس نجات دهنده دبیرستان معلمان تحویل حیاط علائم و کیف هدیه برای فارغ التحصیلی سالمندان است.

بیست و اعضای هیات علمی بازدید از منازل 114 سالمندان به عنوان بخشی از “عملیات فارغ التحصیلی” که بود زاییده افکار از اصل دورین Dougherty و دین از دانش آموزان کالین Martinson بودند که به دنبال احترام به سالمندان است.

زمانی که من صحبت با مریم Humiston یک 41-سال کهنه معلم علوم با قرآن نجات دهنده و اسقف سابق Hoban, او گفت:, “نه تنها بچه ها خوشحالم برای به رسمیت شناختن اما بسیاری از آن گفت: خیلی خوب برای دیدن معلمان خود را به صورت چهره به چهره (حتی اگر آن را پشت یک ماسک) پس از دیدن آنها تنها در هفته خود را زوم کلاس های چند هفته گذشته.”

آموزش از راه دور شده است اتفاق می افتد برای سال در سراسر کشور, اما هرگز آن را بسیار شایع به خصوص در منطقه ما – با بسیاری از معلمان و دانش آموزان مجبور به پایان دادن به سالهای مدرسه خود را از طریق کنترل از راه دور کلاس.

ما شده ایم پروفایل و chronicling این معلم/دانش آموز/والدین شرایط ما ‘منحنی یادگیری” سری که راه اندازی در مقاله دو هفته پیش و در حال اجرا است هر چهارشنبه از طریق ژوئن.

در آن ما در حال به اشتراک گذاری داستان مثل این: مربیان و پدر و مادر و معلمان مجبور به یادگیری روش های مختلف با استفاده از روش های مختلف و در سیستم عامل های مختلف.

این دیوانه است, اما همچنین بسیار توانمند سازی به فکر می کنم که چقدر ما هنوز هم می توانید آموزش خود را اگر ما خودمان اعمال می شود.

آموزشی تنظیم شده اند به همان اندازه کار می کنند و قربانی کردن برای پدر و مادر شده اند برای دانش آموزان و معلمان با بسیاری از پدر و مادر در نظر گرفتن نقش فعال در حمایت از فرزندان خود را در مطالعات و برنامه های جدید.

در حالی که ارائه حیاط علائم و هدیه Humiston شاهد پدر و مادر فقط به عنوان هیجان زده به عنوان دانش آموزان با بسیاری از عکس های ویژه تحویل و فعل و انفعالات.

هنوز هم بسیاری از پدر و مادر به معلمان و دانش آموزان – خواهد بود هیجان زده هنگامی که همه بازگشت به کلاس های درس در پاییز.

Humiston اما نمی توان بازگشت پس از او بازنشسته در پایان این سال تحصیلی.

در حالی که آن را دشوار پایان دادن به غیر معمول ترین سال, او با تمرکز بر تمام زمان خوب است.

“من بسیار خوش شانس بوده است به کار کرده اند و در مدارس بزرگ و اسقف Hoban و مقدس نجات دهنده,” او گفت:.

او مانند بسیاری از معلمان در سال گذشته تنظیم خود را آموزش مدل های خوب برای دانش آموزان ما.

با تشکر از شما به همه آنها را برای خدمات خود را و قربانی.

و این هفته من می خواهم آرزو خانم مریم Humiston – و تمام کسانی که از بازنشستگی از مدرسه ما سیستم های – به خصوص بازنشستگی مبارک. پس از سالها فداکاری, شما آن را سزاوار.

مایک McGinley است که این بار رهبر گروه رسانه عمده حساب های اجرایی است. او را در رسیدن به [email protected] یا 570-704-3945.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>