رویدادهای ورزشی در انگلستان مجاز به رزومه از دوشنبه

توسط راب هریس

MANCHESTER, England (AP) — رویدادهای ورزشی اجازه خواهد داشت به سر در انگلستان از روز شنبه بدون تماشاگر ارائه آنها مطابق با دولت coronavirus پروتکل های.

راهنمایی برای نخبگان ورزش بدن منتشر شده توسط دولت در روز شنبه به عنوان COVID-19 مستند محدودیت هایی که اعمال شده در مارس کاسته بیشتر است.

“انتظار این است که بیش از” وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت. “زندگی انگلیسی ورزش به زودی پشت در در امن و با دقت در محیط های کنترل شده.”

این هموار راه را برای برنامه ریزی ژوئن 17 بازگشت از لیگ برتر ثروتمند جهان فوتبال رقابت است.

“هنوز کارهای زیادی باید انجام شود برای اطمینان از ایمنی همه درگیر” لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد گفت.

دولت اعلام اجازه می دهد تا زبان انگلیسی کریکت مقامات به طرح بین المللی سری در برابر غرب هند و پاکستان است. فرمول یک نیز بررسی دو نژاد در Silverstone از ماه جولای با فصل هنوز برای شروع.

اولین مسابقات به بازگشت در روز دوشنبه در مجموعه ای به اسب مسابقه اسنوکر و تازی مسابقه که صف رویدادهای در پیش بینی از پایان 11 هفته خاموش کردن ورزش است.

بریتیش, اسب مسابقه, استخدام ده هزار نفر از مردم و عدم دیدار از مارس 17 را ترک کرده است بسیاری روبرو “قابل توجه مشکلات” با توجه به سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه.

“این مستند شده است فوق العاده سخت دوره برای صنعت ما و از آن خواهد شد یک راه طولانی بازگشت به بازیابی” سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه اجرایی دلیا Bushell گفت. “در حالی که ما یک انسان-ورزش های تماس گسترده قصد دارد با این وجود در محل برای ایجاد امن ترین محیط ممکن است برای شرکت کنندگان است.”

ورزشکاران و سایر کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای سفر به سالن به صورت جداگانه و خصوصی حمل و نقل که در آن ممکن است. غربالگری برای coronavirus علائم لازم است قبل از ورود.

که در آن اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود — اقامت 2 متر (6 فوت) از هم جدا — فعالیت نیاز به ارزیابی خطر و کاهش. رسانه های گفته شده به “حداقل رساندن متقاطع” با دیگران در محل از جمله بازیکنان. نیز وجود دارد یک درخواست که “در طول هر گونه اختلاف بین بازیکنان و داوران و یا به ثمر رساند جشن” آنها باید از هم جدا ماندن.

“این هدایت را فراهم می کند امن چارچوب برای, ورزش برای از سرگیری مسابقات در پشت درهای بسته” Dowden گفت. “این است که در حال حاضر به ورزش های فردی و به تایید آنها می توانید ملاقات این پروتکل ها و تصمیم گیری زمانی که آن را مناسب برای آنها را به راه اندازی مجدد.

“این یک لحظه مهم برای ورزش است. از طریق همکاری با پزشکان در هر مرحله از راه ما ایجاد ممکن است امن ترین محیط برای همه درگیر است.”

اولین رویداد مهم پس از از سرگیری ورزشی است به 2000 Guineas اسب مسابقه بعدی روز شنبه در نومرکت با سوارکاران با پوشیدن ماسک.

اما دولت هنوز رتبهدهی نشده است آماده به اجازه می دهد غیر نخبگان ورزشی به سر انکار شهروندان به طور منظم این شانس را به بازی کریکت و فوتبال در یک پارک.

“ما در حال کار سخت برای به دست آوردن مردمی ورزش را به بالا و در حال اجرا با خیال راحت بیش از حد به طوری که مردم می توانند دوباره خود در فوتبال راگبی یا کریکت هم تیمی و بازگشت خود به زمین, زمینه و یا ورزشی آهنگ” وزیر ورزش Nigel Huddleston گفت. “اما ما تنها به انجام این کار زمانی که آن را بی خطر است و مناسب برای انجام این کار بر اساس علمی مشاوره.”

دولت را از دوشنبه اجازه می دهد تا گروه شش نفر از خانواده ها به خارج از ورزش به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند 2 متر از هم جدا. در حال حاضر تنها دو نفر از خانواده ها می تواند برآورده است.

هر چند COVID-19 مرگ و میر در هر روز کاهش یافته است در بریتانیا پس از اوج در مارس یکی دیگر از 215 هنوز گزارش روز شنبه توسط دولت آوردن شناخته شده مرگ و میر در تمام تنظیمات از جمله بیمارستان ها و مراقبت از خانه به 38,376.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون-Tam گفت که هنوز “بسیار خطرناک لحظه” اما اضافه شدن بازگشت از رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر “است که به هر گونه تاثیر معنی دار” در عفونت رای دادن.

___

بیشتر AP فوتبال: و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>