قرنطینه تنگناها اضافه کردن به گلایه از بازگشت فیلیپینی

توسط جیم گومز

مانیل فیلیپین (AP) — هنگامی که خود را کشتی کروز سفر به خلیج مانیل پس از هفته از سفر مانند یک مردود میان پورت تعطیلی مجموعه جهانی همه گیر Erick عرصه احساس او شد و در نهایت در صفحه اصلی.

اما 34 ساله رقص مجری شادی و سرور عمومی دریاها دیدم شوم نشانه ای حتی قبل از اینکه او می تواند مجموعه ای از پا در میهن. آرایه ای از بهترین در جهان شناخته شده کشتی های کروز در انتظار بود در لنگر خاموش پایتخت فیلیپین به رها کردن هزاران نفر از خدمه فیلیپینی مانند او بودند و آواره در سراسر جهان توسط بگیرد.

“من فکر می کردم در آخر من مایل به صفحه اصلی” گفت: عرصه که بازگشت به خانه ساخته شده بود و غم انگیز از مرگ پدر او از ذات الریه چند هفته قبل از کشتی خود رسیده مانیل.

نزدیک به یک ماه پس از پیاده این عرصه هنوز گیر در انزوای کامل در یک هتل استفاده می شود برای قرنطینه در شهر مانیل حدود یک ساعت رانندگی از خانه اش در کاویته استان است.

“این نه تنها COVID-19 که ما در حال مبارزه است. آن را ما روان, سلامت, ما, شما می دانید, نا امیدی” عرصه گفت: آسوشیتد پرس آنلاین مصاحبه تصویری از اتاق هتل خود را مشرف به یک کسب و کار منطقه عاری از جمعیت معمول تحت یک مستند.

ده ها هزار نفر از کارگران بازگشته اند توسط هواپیما و کشتی به عنوان همه گیر مستندات و رکود اقتصادی نابود مشاغل در سراسر جهان در یک ضربه عمده به فیلیپین یک منبع پیشرو جهانی کار است.

این هجوم ناگهانی همراه با دولت را محدود قرنطینه و ویروس-قابلیت تست و موانع اداری برای تنظیم کردن هرج و مرج تاخیر و ازدحام در مانیل, بیمارستان ها, هتل ها و موقت جداسازی سازه. با حمل و نقل عمومی و پروازها محدود در پایتخت پرجمعیت کانون ویروسی شیوع انبوهی از کارگران به طور موثر به دام افتاده از حرکت خود را به استانی مقصد.

“این یک مخلوط از هرج و مرج و بی صبری و اشتیاق برای خانواده من” خدمتگزار لورنا آلبا گفت: از 38 روز از انزوا در یک قرنطینه هتل در حومه, Quezon City.

28 ساله و مادر سه کار کرده در دبی در منطقه نفت خیز امارات متحده عربی اما خانه فرستاده شد زمانی که او گرفتار تب و مشکوک بود او عرب کارفرما بودن coronavirus حامل. او گفت: یک آزمایش نشان داد او نمی شد.

به محض ورود در فرودگاه مانیل در مارس آلبا گفت که او و دیگر کارگران از امارات پرواز بودند whisked به هتل جایی که او منتظر یک و نیم ماه بدون آنکه آنچه را که اتفاق می افتد قبل از گرفتن آزمون دیگری برای این ویروس است که نشان داد او بود. “استرس من شروع شد به بدتر به افسردگی,” او گفت: AP.

در مواجهه با شکایت رئیس رودریگو Duterte دستور سازمان های دولتی برای کمک به بیش از 24,000 کارگران از جمله آلبا به خانه. او یک هفته مهلت پایان روز یکشنبه جرقه سراسیمگی از حرکات.

“من امیدوارم که این اتفاق نمی افتد دوباره” Duterte گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه با کلید مقامات دولت پنج شنبه, تاسف این مشکلات مواجه می شوند توسط کارگران است.

حداقل 300,000 بیشتر آواره فیلیپینی بودند و انتظار می رود به سفر خانه “اما این بار ما باید بدانند که چه به” بلانت از زبان رهبر گفت.

هانس Cacdac که سر از خارج از کشور رفاه کارگران, دولت, گفت, کنگره شنوایی جمعه که حمل و نقل عمومی محدودیت تحت مانیل مستند مانع از کارگران از نقل مکان به خارج از پایتخت یکهو اما گفت: بسیاری آورده شده است بازگشت به استانهای خود را در این هفته پس از رئیس جمهور داشت. تنها 4,000 باقی می ماند سرگردان در پایتخت از جمله حدود 1500 نفر در هیئت مدیره کشتی کروز در خلیج مانیل ،

قانونگذاران آمار عدم هماهنگی و دوراندیشی که منجر به احتقان.

داخلی معاون Epimaco Densing سوم گفت که 14 روز در قرنطینه شده بود آرام اجازه می دهد تا کارگران بلافاصله به ترک خانه هنگامی که نتایج آزمایش آنها را روشن از عفونت است. این حرکت کمک خواهد کرد که جلوگیری از قرنطینه تراکم و برش های کوتاه اضافی دو هفته صبر کنید در انزوا است که تمدید بازگشت سالم کارگران, مقامات گفت.

کریستوفر Bagay یک آشپزخانه خدمه آیدا سل کشتی کروز در اروپا گفت: در آن زمان او حدود دو ماه از طریق تکراری قرنطينه در اسپانیا و آلمان و مانیل. پس از رسیدن به خانه در لاگونا استان در جنوب مانیل در روز پنج شنبه شب او مخفیانه به یک اتاق مخفی می کردند و از او 3 سال پس از تصمیم گیری برای رفتن به 14 روز بیشتر از خانه قرنطینه برای محافظت از خانواده اش.

عرصه گفت: استفاده طولانی قرنطینه که با تاخیر خود را بازگشت به خانه به ضبط آهنگ ها عمدتا در دوئت با دیگر هنرمندان بودند که یک ادای احترام به پدر مرحوم. او نوشته شده تند و تلخ tunes on Facebook, از جمله یکی با یک پیام که در آن او تشکر دوستان در سراسر جهان برای رسیدن به او.

“آن را به چالش ذهنی به جدا شده در اتاق خود را” عرصه گفت. “اما از آن است که حتی سخت تر زمانی که شما از دست دادن یک عضو خانواده به خانه در حالی که در انزوا.”

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران Kiko روساریو در بانکوک و هارون Favila و Joeal Calupitan در مانیل فیلیپین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>