حفظ سلامت با داغ روش در تابستان

این هیچ شوخی است که تابستان خواستار یک رژیم تعمیر و نگهداری برای بهداشت مناسب است. بسیاری ممکن است فکر می کنم آن را به نظر می رسد معقول تر به تعادل با سرد رویکرد برای مبارزه با گرمای تابستان. حقیقت این است که ما خلل و فرج ها به راحتی باز در طول ماه های تابستان است. سرد و باد و هوا به پوست ما به راحتی و ما را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری است. نگه داشتن تابستان داغ است و صحیح راه رفتن با توجه به طب سنتی چینی (TCM).

چای داغ در مقابل یک نوشیدنی سرد

افراد جوان عاشق نوشیدنی های سرد در تابستان, با این حال, بهترین تسکین دهنده تشنگی است که در واقع چای داغ به خصوص نور و طراوت ، آن است که به خوبی مستند شده است که چین باستان نوشیدن چای داغ در تابستان برای برطرف کردن گرما در داخل بدن خود را. ساز و کار می کند به طوری که چای باعث پوست به عرق بنابراین به عنوان به اخراج بیش از حد گرما در بدن است.

عرق کردن در مقابل تهویه مطبوع

بهداشت و درمان مناسب است به زندگی می کنند در توافق با فصل — را در سرما در زمستان و گرما در تابستان. تکنولوژی تغییرات در شیوه زندگی ما بنابراین در حال حاضر ما زندگی می کنند در اتاق سرد در تابستان و گرم در زمستان. این قیمت به شما پرداخت برای یک زندگی آسان است که یک بدن ضعیف می افتد که قربانی بیماری به راحتی. تابستان عرق کردن فصل. لحن خود را در بدن به عرق و شما ببینید که چگونه نور آن را دریافت کنید.

Proper health is to live in accord with the seasons - take in the cold challenge in winter and bear with the heat in summer. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

بهداشت و درمان مناسب است به زندگی می کنند در توافق با فصل — را در سرما در زمستان و گرما در تابستان. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

داغ آبگرم پا در مقابل یک دوش آب سرد

از مزایای خوب از آبگرم پا متعدد است. این تخلیه سیستم گردش خون و سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد و همچنین تعمیر سلول. این می تواند تقویت طحال است که ضعیف گرما و رطوبت در تابستان. آن را سرحال تا روح ترویج اشتها و خواب را بهبود می بخشد.

یک نوشیدنی زنجبیل در مقابل غذاهای سرد

بسیاری از مردم لذت بردن از خوردن غذاهای سرد در تابستان. حتی برخی از آنها خنک در یخچال و فریزر قبل از غذا خوردن. در واقع غذای سرد است که به عنوان بد به عنوان یک نوشیدنی سرد برای دستگاه گوارش است. یک انتخاب بهتر است یک شیرین زنجبیل بنوشید. به سادگی جوش زنجبیل و عناب در آب و اضافه کردن برخی از شکر قهوه ای. آن را در خدمت به برطرف کردن گرما و رطوبت و تقویت کننده معده و طحال است.

The garlic, ginger and lemon will cure a sore throat's infection. (Image: Marco Verch via flickr CC BY 2.0 )

یک انتخاب بهتر است یک شیرین زنجبیل بنوشید. (تصویر: مارکو Verch از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

نکات توجه کنید

زنان با سرد اساسی باید حتی محتاط تر برای دور ماندن از سرما. آنها باید مطمئن شوید که برای نگه داشتن خود را به عقب و پایین بدن گرم و جلوگیری از افشای لخت midriff.

برای مقابله با گرما در تابستان, مردم عشق را به خوردن چیزهای سرد مانند نوشیدنی های سرد, غذا سرد و بستنی. با توجه به آب و هوای برخی حتی خود را جایگزین وعده غذایی اصلی با سرد هندوانه. آنها درک نمی کنند که بیشتر آنها خوردن بیشتر آسیب آنها به بدن خود را به عنوان یک نتیجه.

شستن سر یا پا با آب سرد و یا گرفتن دوش آب سرد بعد از ورزش یا ورزش ممکن است به نظر می رسد طراوت اما واقعیت این است که هوای سرد می تواند به بدن است. اقامت در اتاق مطبوع مناسب پس از ورزش یا ورزش باعث می شود همان آسیب برساند.

ترجمه شده توسط سیسیلیا و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آیا به اشتراک گذاری و اهداف خود را با دیگران

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>