چگونه به را به معنای مرگ خود را

آن را تعجب آور چگونه بسیاری از پرسش های وجودی آمار شما در اکثر لحظات تصادفی. این پرسش که شما به خودتان پیدا کنید رو بیشتر از شما می خواهم تصور کنید و در عین حال در برخی از نقطه ما همیشه ماهوت پاک کن زدن دور آنها را زیر فرش از روال روزمره ما است. ما بیش از حد شلوغ “انجام زندگی” به صورت حقیقت مرگ است. چگونه شما می خواهد ذهنی نزدیک شدن به مرگ زمانی که شما مسن تر رشد می کنند? آیا شما هنوز هم نگران معمول و یا شما خواهد بود به دنبال در تصویر بزرگتر?

در پایان روز ما در زندگی محدود وجود دارد. تنها واقعیت است که ثابت می ماند و در زندگی خود است که در برخی از نقطه شما می میرند. مفهوم مبارک مرگ نهفته است جایی در میان شما چگونه تفسیر زندگی خود را اولویت و چگونه شما می خواهید به یاد می شود پس از شما از بین رفته اند. در اینجا ما کشف آنچه لازم است برای شما برای پیدا کردن هدف در زندگی خود و در نتیجه به معنی مرگ است.

خودخواه

قبل از اینکه شما در پیدا کردن هدف آن واقعا مهم است به درک که شما که در آن شما می آیند از و که در آن شما در حال رفتن. این امر واضح به نظر می رسد اما این مهم است که به خودخواه. صرف زمان توسط خودتان و درک آنچه واقعا شما را خوشحال می کند. مشاهده روزمره خود را اعمال و افکار و ببینید چه انگیزه شما و آنچه شما را از زندگی به طور کامل. شما می توانید درخواست خود را به طور موثر به چیزی تنها اگر شما را در درک خود و ایجاد انگیزه در عوامل و محدودیت ها.

ساخت اتصالات

این درست است که شما را محدود زندگی خود را زندگی می تواند بی نهایت تجربه یادگیری از طریق روابط شما ایجاد. ساخت دایره خود را از طریق ارتباطات معنی دار. هنگامی که شما به طور مداوم ایجاد ارتباطات جدید, شما به طور بالقوه به دست آوردن دسترسی به یک دیدگاه جدید یک رویکرد جدید به زندگی است. درمان هر اتصال به عنوان یک معلم. صرف نظر از اینکه آنها به نوبه خود خوب است یا بد, آنها شما را با ارائه برخی از ورودی مورد هدف خود را در زندگی.

شکستن الگوهای

استراحت از روال عادی خود را برای گرفتن یک نگاه اجمالی از تصویر بزرگتر. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

آن را آسان به این باور است که زندگی خود را در مورد آداب و رسوم و روال شما ساخت اطراف خودتان. برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که تفاوت بین چیزهایی که شما برای زنده ماندن و چیزهایی که شما را به زندگی می کنند زندگی خود را. بسیاری از مردم هویت خود را با آنچه آنها انجام می دهند برای زندگی. که لزوما که شما هستند. این است که چرا مهم است که شما را می شکند و از روال عادی خود را برای گرفتن یک نگاه اجمالی از تصویر بزرگتر. پیدا کردن چیزی است که شما به هیجان می آورد و پس از آن بروید. یکی از بهترین راه برای شکستن معمول است که بدون برنامه ریزی سفر. آن را نیز یک ابزار عالی برای کشف خود.

مهربان باش

آن را تعجب آور نیست که ما چگونه برگزار می شود از انجام اعمال ساده شفقت در هر روز است. آن چیزی است که ذاتی در ما گونه است. ما حیوانات اجتماعی هستند و دارای یک تمایل طبیعی به کمک مردم نیاز دارند. به دنبال فرصت های که در آن شما می تواند مفید باشد به کسی که در نیاز و کمک به آنها. این اعمال کوچک به شما کمک کند روشن شدن شادی درونی خود را. این به تجربه به درک. اعمال کوچک از مهربانی می تواند یک راه طولانی بروید. این یک راه عالی برای تغذیه روح خود را و همچنین ایجاد ارتباطات معنی دار است که کمک خواهد کرد که شما در دراز مدت است.

اعمال کوچک از مهربانی می تواند کمک به کودک خود را به شادی درونی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در پایان روز آن را چگونه شما اولویت بندی همه چیز در زندگی است که ساخت نسبت به داشتن یک رویکرد مثبت به مرگ است. بدون در نظر گرفتن چگونه موفق شما بوده ام به این باور است که شما باید به طور مداوم سعی کردم به بهترین نسخه از خود را در طول عمر خود به معنی به مرگ خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ویروس ترساندن: نوازنده دارای درایو در کنسرت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>