دموکرات ها برای مصاحبه با رییس وزارت امور خارجه watchdog

توسط مری کلر JALONICK و متی لی

واشنگتن (AP) — مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها را در مصاحبه سابق وزارت خارجه بازرس کل استیو Linick روز چهارشنبه به عنوان بخشی از تحقیقات خود به خود و ناگهانی شلیک توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Linick صحبت خواهد کرد به دموکرات ها در کمیته روابط خارجی مجلس, مجلس نظارت و اصلاحات کمیته و کمیته روابط خارجی سنا با توجه به دو کنگره دستیاران مشغول بررسی است. این دستیاران نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد بسته-درب نشست.

دموکرات جمعه اعلام کرد که آنها در حال گسترش خود را از حمله به Linick شلیک در اوایل این ماه با یک سری از مصاحبه. این تحقیقات بخشی از یک بزرگتر تلاش دموکراتها و برخی جمهوریخواهان برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تهمت حرکت های اخیر به حاشیه چند دولت مستقل ناظران.

دموکرات ها طرح برای مصاحبه های متعدد مقامات در دولت که ممکن است اطلاعات بیشتر در مورد Linick اخراج on May 15, از جمله این که آیا وزیر امور خارجه مایک Pompeo توصیه می شود برای شلیک تلافی جویانه دلایل. Pompeo را رد کرده است Linick شلیک تلافی جویانه بود اما نه خاص دلایل اخراج خود را.

این تحقیقات که توسط رهبری روابط خارجی مجلس رئیس کمیته Eliot Engel, D -, n. y., خانه, نظارت و اصلاحات رئیس کارولین Maloney, D-n. y. و نیوجرسی بهداشت ، باب منندز نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا. آنها گفتند: آنها را از انتشار متن کوتاهی پس از هر مصاحبه ای ،

“اگر وزیر Pompeo تحت فشار قرار دادند برای آقای Linick اخراج برای پوشش خود سوء آن را تشکیل می دهند فاحش سوء استفاده از قدرت و تلاش روشن برای اجتناب از پاسخگویی” دموکرات ها گفت: در یک بیانیه مشترک جمعه.

این معلوم نیست که آیا Linick خواهد آمد به کاپیتول هیل در فرد یا به نظر می رسد تقریبا برای رونویسی مصاحبه. خانه را به بیرون از جلسه در طول هفته های آینده به عنوان قانونگذاران کار از خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این کمیته خواسته است چند تن دیگر از مقامات وزارت امور خارجه به نشستن برای مصاحبه در این کاوشگر از جمله وزارتخانه دولت برای مدیریت برایان Bulatao دستیار دبیر سیاسی-نظامی در امور کلارک کوپر Pompeo اجرایی, منشی, لیزا Kenna و اقدام وزارت امور خارجه مشاور حقوقی Marik رشته با توجه به کنگره دستیاران.

دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند و دولت برای پاسخ های بیشتر در مورد این اخراج اما کاخ سفید فراهم کرده است چند به سادگی بیان اخراج شد به خوبی در مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت.

Pompeo گفت: پس از شلیک که او تا به حال شده است در مورد بازرس کل کار برای برخی از زمان است که او پشیمان نیست و خواستار اخراج او پیش از آن. او گفت که او توصیه می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن که Linick فسخ شود.

Pompeo به خبرنگاران گفت که او غافل از هر گونه رسیدگی به این اتهام که او ممکن است بدرفتاری کارکنان با آموزش آنها را برای اجرای کارهای شخصی برای او و همسر خود را مانند راه رفتن سگ خود را و چیدن خشک تمیز کردن و بایگانی اطلاعات مواد غذایی است. بنابراین Pompeo گفت: این حرکت می تواند و نه باید تلافی جویانه شده است.

Pompeo بود اذعان کرد که او آگاه از تحقیقات مربوط به تصمیم خود را در سال گذشته برای دور زدن کنگره در اعتراض به تصویب یک چند میلیارد دلاری فروش اسلحه به عربستان سعودی به دلیل او تا به حال در جواب نوشته سوالات در مورد آن مطرح شده توسط Linick ، او می گوید او نمی دانست دامنه یا مقیاس بررسی است.

Linick یکی از چندین بازرسان به طور کلی آنها تهمت حذف از دفتر جرقه خشم در میان دموکرات ها که می گویند دولت تضعیف دولت پاسخگویی. Linick شد دولت اوباما منصوب که در اتاق بود به انتقاد از آنچه آن را دیدم به عنوان تعصب سیاسی در وزارت امور خارجه به مدیریت فعلی اما تا به حال نیز موضوع را با دموکراتیک انتصاب.

او با بازی در یک نقش کوچک در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح سال گذشته است. در ماه اکتبر Linick بیش از تبدیل اسناد به خانه محققان که او دریافت کرده بود از نزدیک Pompeo مرتبط است که شامل اطلاعات از افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد اوکراین نقش در سال 2016 آمریکا. دموکرات ها بودند کاوش مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات.

Linick دوم بازرس کل به اخراج می شود که درگیر با روند استیضاح. مایکل اتکینسون سابق بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی باعث استیضاح پروب زمانی که او هشدار کنگره در مورد یک whistleblower شکایت که به توصیف یک تماس بین تهمت و اوکراین رئیس جمهور در تابستان گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج اتکینسون در ماه آوریل گفت که او تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در او.

انگل و منندز پیشتر خواستار آن شدند که مقامات دولت حفظ و به نوبه خود بیش از همه سوابق مربوط به Linick را اخراج. آنها گفت: آنها بدون دریافت اطلاعات تا کنون.

سناتور. چاک Grassley R-آیووا گفت: کاخ سفید است که از نظر قانونی ملزم به ارائه پاسخ های بیشتر به کنگره در مورد اخراج و به مغلوب ساختن پیشی جستن یک مهلت را به آنها بدهد. اما در نامه ای به Grassley این هفته به دولت ارائه شده هیچ جزئیات جدید در مورد اینکه چرا آنها اجازه رفتن.

پاسخ از کاخ سفید مشاور پت Cipollone گفت که برنده این اختیار را دارد تا بازرسان به طور کلی است که او مناسب کنگره هشدار داده است و او انتخاب شده واجد شرایط مقامات به عنوان جایگزین.

رئیس جمهور همچنین از نقل مکان به جای رئیس دیده بان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی, کریستی گریم که شهادت داد که او در اتاق در حال حرکت بود پیش با گزارش جدید و ممیزی در بخش پاسخ به کروناویروس با وجود همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از او را.

علاوه بر این تهمت تنزل مقام سرپرست وزارت دفاع بازرس کل گلن خوب به طور موثر از بین بردن او را به عنوان رئیس یک هیئت ویژه برای نظارت بر حسابرسی از coronavirus اقتصادی امداد بسته است. خوب بعد استعفا داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>