مغلوب ساختن پیشی جستن تماس فلوید مرگ ‘تکان دهنده’ تماس معترضان ‘اراذل و اوباش’

توسط جیل COLVIN و کالین بلند

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام معترضان در مینیاپولیس “اراذل و اوباش” و قول داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از معترضان خشمگین به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را به آتش کشیدند یک ایستگاه پلیس.

صبح روز پنج شنبه تهمت گفت: “من احساس بسیار بد” در مورد جورج فلوید مرگ در حالی که دستبند به دست و در حضانت “است که بسیار تکان دهنده دید.”

این نوع از بیانیه شخصی انتظار از رئيس جمهور در پاسخ به اخلال تصویری از یک مرد سیاه و سفید نفس نفس زدن برای کمک به عنوان یک پلیس سفیدپوست دوخته او را به خیابان های گردن. اما آن را بسیار متفاوت تن برای مغلوب ساختن پیشی جستن که شده سکوت در چهره سفید روی سیاه با خشونت و سابقه طولانی در دفاع از پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن زبان رو تهاجمی تر به عنوان خشونت های آب پز را بیش از در مینیاپولیس پنج شنبه شب. “این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” او هنوز توییتی. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

یک بار بیشتر احتمال دارد به بتراشیم به “آبی زندگی می کند ماده” سرود تهمت و متحدان او بازجویی شده اند یک افسر رفتار و خواستار عدالت برای Floyd. اما برخی از فعالان شکی نیست که تهمت ناگهان تکامل یافته در موضوع خشونت پلیس و به جای دیدن انتخابات سال محاسبات سیاسی.

“این اولین بار است که مسابقه آغشته به موردی است که من تا کنون شنیده ام او را نشانی” به عنوان رئیس جمهور گفت: برگرد. Al Sharpton, یک فعال حقوق مدنی و تهمت منتقد است که شناخته شده رئیس جمهور برای چند دهه. “بنابراین او نمی تواند ناراحت زمانی که مردم احساس می کنند که آن را خالی کلمات به دلیل آن است تا از شخصیت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است سکوت در تعدادی از مشخصات بالا پلیس-درگیر قتل از جمله این که از Stephon, Clark, یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله توسط ساکرامنتو پلیس در سال 2018 است.

“این چیزی است که یک محلی ماده و این چیزی است که ما احساس می کنیم باید به سمت چپ به مقامات محلی” و سپس مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا ساندرز گفت: در آن زمان.

او هرگز خطاب 2014 مرگ بود که با قرار گرفتن در سبد توسط پلیس در تلاش برای دستگیری او برای فروش سست سیگار. تصویری از برخورد مشاهده شد میلیون ها بار آنلاین و گارنر در حال مرگ عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” شد rallying cry برای زندگی مهم جنبش است. مغلوب ساختن پیشی جستن است اما استناد این واژه در موارد متعدد به مسخره رقبای سیاسی حتی آوردن دست خود را به گردن خود برای اثر دراماتیک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه ای طولانی از تزریق خود را به دلیل موارد حساس. در سال 1989 او در زمان تمام صفحه آگهی های روزنامه خواستار مجازات مرگ برای پارک مرکزی پنج, پنج مرد جوان از رنگ بودند که به اشتباه محکوم وحشیانه, حمله به یک هل دهنده. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز عذرخواهی گفتن خبرنگاران در سال گذشته: “شما مردم در هر دو طرف از آن است.”

تهمت نیز سال ها وقت صرف نرده در برابر NFL quarterback khezri برای زانو طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. و او حتی به نظر می رسد برای حمایت از این صحبت زیرکی پلیس تمرین از محافظ سر دستبند مظنون به عنوان آنها در حال قرار داده شده در اتومبیل های گشت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن تن را در هفته های اخیر به عنوان او بارها و بارها ابراز ترس در فیلم هایی از کشته شدن جوان 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله در ماه فوریه در گرجستان در حالی که آهسته دویدن.

“شما می دانید قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان” او به خبرنگاران گفت: در این ماه. “این یک دلخراش چیز است.”

رئیس جمهور به ویژه در سمت چپ باز امکان برخی دیگر توضیح گفت: “این می تواند چیزی است که ما نمی بینم در نوار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود شده اند و حتی واضح تر در مرگ فلوید که شنیده می شود و دیده می شود در نوار شفاعت است که او نمی تواند نفس بکشد قبل از اینکه او به آرامی متوقف می شود صحبت کردن و در حال حرکت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن “بسیار ناراحت بود وقتی او را دیدم که ویدئو” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: پنج شنبه. “او می خواهد عدالت به خدمت گرفته شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نیز بسیج به علت.

رادیو فردا میزبان Sean Hannity گفت که او “یک حامی بزرگ از اجرای قانون” اما ابراز خشم شنبه شب گفتن مخاطبان خود: “عدم آموزش در اینجا نفس است.”

“آن را مخالف عقل سلیم است. آن را فراتر از آموزش است. آن را مخالف بازداشت سیاست ها و روش های. هیچ مقاومت” تکرار برنی Kerik سابق پلیس نیویورک در کمیسیون عفو با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما برای رسیدن به پایین از این فقیر فرد تحت درمان قرار گرفت و مرگ او را در فیلم به خودی خود تکان دهنده است از آنچه من تو را دیدم گفت:” جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

حتی مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh که یک بار به نام سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک “گروه تروریستی داعش” روز پنجشنبه گفت که فلوید مرگ کاملا “غیر قابل توجیه” و او “پس از جا در رفته.”

فوران می آید به عنوان برگ برنده های کمپین به دنبال تراشه به نفع دموکرات ها باید با رای دهندگان. این کمپین امیدوار است یا برای برنده شدن به اندازه کافی سیاه حمایت از حفظ محوری متحده مانند پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین در بازی و یا به حداقل رساندن شور و شوق برای دموکراتیک رقیب جو بایدن. وجود دارد می تواند یک پنجره کوچک بعد از بایدن هفته گذشته گفت: برجسته, سیاه, مجری رادیویی است که آمریکایی های آفریقایی تبار که برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن “ain’t سیاه” یک اشتباه او بعدها گفت که او پشیمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را ضبط کرده و دیگر اظهارات بایدن حتی اگر بایدن که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور تحت این کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست باقی می ماند عمیقا محبوب در میان رای دهندگان سیاه که به او کمک کرد تا امن نامزدی حزب دموکرات.

در واقع, اخیر, فاکس نیوز, نظرسنجی در بر داشت که فقط 14 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار که در حال ثبت نام برای رای دادن باید مطلوب نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل 75% که مطلوب نظر بایدن.

کریس سفید دیرین مدیر دیترویت ائتلاف علیه خشونت پلیس, سوال, صداقت آمریکا در واکنش به مرگ Arbery و فلوید. کاخ سفید و وزارت دادگستری به مدت طولانی به حال قدرت برای رسیدگی به این مسائل است.

“هر زمان ما را بشنود سیاستمداران صحبت کردن در مورد برخورد با خشونت پلیس در وسط انتخابات سال آن را فقط شعارهای بی معنی است که یک وعده توخالی,” او گفت:.

Sharpton اعتبار هر قدر از خشم و انزجار در واکنش به Floyd مرگ و همچنین انتخابات آینده برای تغییر رویکرد است. اما او شک بسیاری از رای دهندگان سیاه خواهد بود و اثر گذار با رویکرد ممکن است آنها را به عنوان بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

“مثل یک پدر است که نتواند یک بچه از فارغ التحصیلی از دبیرستان فارغ التحصیلی از کالج” او گفت:. “او نمی تواند ناراحت زمانی که بچه به نظر می رسد در او به طرز مشکوکی در زمانی که او وجود دارد زمانی که او فارغ التحصیلان با مدرک دکتری خود را”

___

آسوشیتد پرس نویسنده کت استافورد در دیترویت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>