NYPD: مرد به ضرب گلوله توسط ماموران بعد می میرد از coronavirus

توسط MICHAEL R. سیساک

نیویورک (AP) — یک مرد به ضرب گلوله توسط پلیس شهر نیویورک در ماه گذشته پس از شوم افسران با یک چاقو و یک عتیقه اسلحه درگذشت coronavirus پنج روز پس از او زخمی, پلیس گفت:.

ریکاردو کردنا, 55, بارها و بارها به افسران گفت: “لطفا مرا بکشند” را به عنوان او نادیده گرفته سفارشات به رها کردن سلاح های بدن, فیلم دوربین از آوریل 1 تیراندازی در برانکس را نشان می دهد.

کردنا که به نام 911 در خود را به رسم پلیس توجه بعد از محققان گفت: او می خواست به مرگ به خاطر او به تازگی آزمایش مثبت برای ویروس Sgt. کارلوس نیوس گفت: در توصیف این حادثه.

“آقای کردنا اطلاع محققان که او به تازگی تشخیص داده شده با COVID-19 و به عنوان یک نتیجه می خواستم به مرگ با خودکشی توسط پلیس,'” نیوس گفت.

افسران اخراج 11 عکس در کردنا و به او زده هفت بار در تنه و اندام تحتانی اما اولیه کالبد شکافی یافته های خود را نشان داد علت مرگ coronavirus با زخم ها و شرایط بهداشتی اساسی ذکر شده به عنوان پیچیده عوامل نیوس گفت.

اکثر افرادی که به این ویروس بازیابی تجربه خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه. آن می تواند باعث پنومونی و مرگبار برای افراد سالمند و یا ناتوان.

یک پیام به دنبال نظر باقی مانده بود با این شهر دفتر معاینات پزشکی است.

کردنا بود که برگزاری یک 12 اینچ تاکتیکی چاقو در یک دست و یک جنگ داخلی-era cap-and-توپ هفت تیر دیگر به عنوان افسران خاویر مارکوس و سیندی نیوس در پاسخ به 911 تماس بگیرید و در مورد یک مرد قدم زدن در خیابان های دارای حق اعمال خونین با چاقو به حدود 4 صبح به پلیس گفت:.

تلفن همراه سوابق و آپارتمان و ساختمان های امنیتی تصویری حاکی از آن بود کردنا که نام 911 با آرامش توصیف خود را به یک توزیع کننده قبل از قطع کردن تماس و رفتن به تقاطع که در آن او مواجه کرده است. کردنا تفنگ بود و بعد مشخص شود که غیر قابل جراحی, گروهبان. نیوس گفت.

کردنا بود که در ابتدا بستری در وضعیت با ثبات بود مواجه اتهام از جمله اقدام به حمله, شوم, یک افسر پلیس و جنایی در اختیار داشتن یک سلاح به عنوان یک نتیجه از حادثه است. مورد کاهش یافته بود پس از مرگ او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>