کوه اورست در حال حاضر خانه به جهان بالاترین 5G برج

شرکت چینی هواوی به تازگی نصب شده 5G برج در Mt. اورست. در 21,325 سر برج که گفته می شود بالاترین 5G آنتن نصب و راه اندازی در جهان است.

برج

5G برج اجزای منتقل شدند به بالا توسط گاومیش. این حیوانات به طور سنتی مورد استفاده برای حمل و نقل کالا در منطقه از آنجایی که آنها در نظر گرفته شده بسیار عالی در ارتفاعات بالا به لطف بزرگ خود را به قلب و ریه ها چند لایه و ضخیم خز. 5G تجهیزات وزن 8 تن در کل.

نصب و راه اندازی پروژه تکمیل شد از طریق هواوی با همکاری چاینا موبایل هنگ کنگ (CMHK). “سه 5G ایستگاه های پایه ساخته شده اند و در کمپ پایه اورست در ارتفاع 5,300 متر [17,388 پا] و انتقال اردوگاه در 5,800 متر [19,028 پا]. بیشتر از دو ایستگاه در حال حاضر نصب شده در 6,500 متر ارتفاع اردوگاه [21,325 پا] بنابراین سیگنال قادر خواهد بود برای پوشش دادن به قله اورست. حدود 25 متر [15.5 مایل] از فیبر نوری کابل گذاشته شد و به عنوان بخشی از پروژه” با توجه به خورشید.

بیش از 150 کارکنان درگیر در این پروژه که همچنین شامل به روز رسانی انتقال تنه خط و مسیر کشش 110 مایل است. هر دو شرکت همچنین برنامه ریزی برای استفاده از فناوری 5G به نقشه ارتفاع کوه دقیق تر است. برای کاربران از خدمات 5G آنها در حال حاضر قادر به لذت بردن از زندگی می کنند پخش ویدئو حتی در رزولوشن 8K. این تکنولوژی همچنین باید به دانشمندان کمک کند كوهنوردان و کارشناسان دیگر که کار در این منطقه است. 5G سرعت ظاهرا اجازه می دهد تا کاربران را به دانلود یک فایل 1GB در به عنوان کمی به عنوان 1-3 ثانیه.

(Image: Screenshot / YouTube)

بیش از 150 کارکنان درگیر در این پروژه که همچنین شامل به روز رسانی انتقال تنه خط و مسیر کشش 110 مایل است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در حالی که گسترده استقرار 5G بدون شک آوردن مزایای برای کاربران تلفن همراه, تکنولوژی و همچنین افزایش نگرانی های حریم خصوصی داده شده که چین است که تحت حکومت یک دولت کمونیستی. کوه اورست واقع شده است در منطقه تبت که در یک محل پکن می بیند که گرفتار “تجزیه طلبی.” یک بخشی از کوه در نپال در حالی که دیگر در تبت. دولت به طور مداوم در پایین ترک خورده بودایی مؤمنان و حفظ کنترل دقیق بر آموزش و پرورش و فرهنگ مردم است. 5G سرعت فعال خواهد شد و حزب کمونیست چین به گسترش آن تصویری, صوتی و بیومتریک نظارت مردم محدود و micromanaging زندگی خود را حتی بیشتر.

چین در حال حاضر اعزام بیش از 160,000 5G ایستگاه های پایه در سراسر 50 شهرستانها که یکی از وسیع ترین مناطق 5G پوشش در جهان است. تا سال 2025 چین است که انتظار می رود به حساب برای تقریبا 600 میلیون 5G کاربران خواهد شد که حدود 40 درصد از کل جهان به 5G مشترکین. داشتن چنین یک تکه بزرگ از 5G کاربران را به نفع چینی ها در صنعت فن آوری به عنوان آنها قادر به تست و راه اندازی برنامه های کاربردی جدید که با استفاده از این تکنولوژی سریع تر از دیگر کشورها است.

مسدود کردن هواپیماهای جاسوسی

ارائه پیشنهاد شده است به ایالات متحده دفاع ملی مجوز عمل می کنند که خواستار مسدود کردن استقرار هواپیماهای جدید در پایگاه های نظامی در کشور که با استفاده از مخاطره آمیز فروشندگان برای آن 5G یا 6G شبکه های ارتباطی. اگر پیشنهاد می کند و در نهایت به عنوان یک قانون آن را مسدود واشنگتن پیشنهاد طرح استقرار آمریکا دو اسکادران F-35A Lightning II هواپیما در انگلستان در سال 2021 از بریتانیا شده است مثبت نسبت به هواوی 5G پیشنهادات. برخی از کارشناسان بر این باورند که این حرکت ممکن است فقط با فشار بریتانیا به محوری برای آمریکا را کنار چون لندن به احتمال زیاد ترجیح می دهند به هدر دادن ارتباط آن با آمریکا با توجه به Brexit وضعیت.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

ارائه پیشنهاد شده است به ایالات متحده دفاع ملی مجوز عمل می کنند که خواستار مسدود کردن استقرار هواپیماهای جدید در پایگاه های نظامی در کشور که با استفاده از مخاطره آمیز فروشندگان برای آن 5G یا 6G شبکه های ارتباطی. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

پیش از این مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داد که متحدان امریکا را محدود هوش های اگر آنها در نهایت با استفاده از Huawei تجهیزات برای 5G شبکه. پس Huawei عمیقا وابسته به دولت چین با استفاده از شبکه خود را از خطرات احتمال هوش اسرار به بیرون درز کرد. بریتانیا در ابتدا اجازه Huawei محدود دخالت در آن 5G زیرساخت اما پارلمان بریتانیا به تازگی معکوس البته در این تصمیم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

که به نوعی به نفع نسل های آینده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>