محلی کوچک لیگ نیست امیدوارم از بازی بعد از این سال


 There won’t be any Little League state tournaments this year, but District 16 and 31 presidents are hoping to hold a season locally, even if it means playing in the fall. Times Leader file photo

وجود خواهد داشت نه هر Little League دولت مسابقات این سال, اما منطقه 16 و 31 رئیس جمهور امیدوار به برگزاری یک فصل به صورت محلی حتی اگر این به معنی بازی در پاییز.

بار رهبر فایل عکس

منطقه 16/31 لیگ کمی به حالت تعلیق تمام فعالیت های باقی مانده از فصل بهار در دوشنبه شب اما این بدان معنا نیست که وجود خواهد داشت هیچ بیس بال و سافت بال در این سال است.

منطقه کارکنان و 18 لیگ رئیس جمهور بودند به اتفاق آراء در تصمیم گیری صبر کنید تا Luzerne County می رسد فاز مرحله در رژیم صهیونیستی است. تام ولف را برنامه ریزی برای باز کردن دولت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. شهرستان تنظیم شده است به حرکت به زرد فاز جمعه.

“نه سبز ما خواهید بود در فاز,” منطقه 16/31 مدیر باب Bertoni گفت: “از آنجا که وجود دارد بیش از حد بسیاری از محدودیت (در سبز فاز). ما لیگ نگران هستند. وجود دارد بیش از حد بسیاری چه ifs وجود دارد بیش از حد بسیاری از متغیرها بیش از حد بسیاری از ناشناختهها در آن مرحله است. همه ما احساس می کنید اگر یک بچه مریض می شود ما نمی خواهد می خواهید که بر روی شانه های ما. ما نمی تواند زندگی می کنند با خودمان است.”

یک بار Luzerne County می رسد فاز مرحله لیگ باز خواهد شد و ثبت نام و یک فصل به طور منظم آغاز خواهد شد و حدود دو هفته بعد. این فصل به طور منظم می تواند اجرا شود به عنوان در اواخر ماه اکتبر.

“آن کوتاه ممکن, ممکن است, فشرده” Bertoni گفت. “این که آیا آن را در پایان ماه ژوئیه و یا ما در ماه آگوست شروع و پایان در پایان ماه سپتامبر و یا اوایل اکتبر ما در حال رفتن به انجام هر کاری که ما می توانیم برای رسیدن به ویژه 11 و 12 ساله در یک فصل است.”

Bertoni گفت: لیگ ما آماده ارائه بازپرداخت و یا گزینه های دیگر برای هزینه ثبت نام در حال حاضر پرداخت می شود. هر لیگ را تعیین خواهد کرد که چه گروه های سنی از آن ارائه خواهد شد بیس بال و سافتبال (persian) بر اساس مشارکت.

لیگ کوچک است سقوط توپ در سپتامبر و اکتبر, اما که نمی خواهد در مورد این سال است.

“ما خواستار آن سقوط توپ ما فقط خواستار آن سال 2020 فصل” Bertoni گفت. “اگر ما شروع به در اواخر ماه اوت ما قصد داریم به آن تماس بگیرید سقوط توپ به دلیل وجود قوانین مختلف برای سقوط توپ. ما می خواهم به سعی کنید به آن را به عنوان طبیعی به عنوان ما می توانیم.”

لیگ کوچک اول به حالت تعلیق تمام فعالیت های در مارس حداقل تا 6 آوریل. آن را بعد از تغییر تاریخ مارس 11, اما منتشر شد یک فصل از سرگیری راهنمای on May 19 به عنوان مناطق بیشتری از این کشور شروع به باز کردن.

فصل سرگیری راهنمای پوشش می دهد روش برای بازیکنان و مربیان و داوران و مقامات و استفاده از تجهیزات. اما کسانی که به روش زیر سبز فاز خواهد بود دشوار است برای برخی از لیگ ها را به انجام.

“ما لازم نیست که داوطلبان ما نمی باید منابع مالی” Bertoni گفت. “بسیاری از لیگ ندارد و این نیروی انسانی یا منابع مالی برای آنچه که آنها نیاز به.

“با در نظر گرفتن درجه حرارت از بچه ها که نیاز به خرید دماسنج. و اگر لیگ به چهار زمینه آنها باید به دماسنج در هر زمینه است. وجود ضد عفونی کننده دست و داشتن تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی پس از کسی از آن استفاده می کند. پاکسازی این زمینه فضا را برای کودکان و نوجوانان به نشستن به طوری که آنها نمی نشستن در ستاره شرق. مالی آن خواهد بود یک بار برای تعداد زیادی از ما گرفت.”

پنسیلوانیا منطقه مدیران رای دادند ممکن است 2 تا لغو تمام مقطعی و دولت برگشتی اجازه می دهد برخی از راه گریز به شروع فصل در سطح محلی و دیر است. وی مدت کوتاهی پس از لیگ جهانی سری مسابقات بیس بال و سافت بال لغو شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>