فلوریدا coronavirus موارد صعود گذشته 53,000 به عنوان تلفات بازدید 2,364

توسط میشل Marchante

میامی — فلوریدا وزارت بهداشت در صبح روز پنج شنبه تایید کرد 651 موارد اضافی از COVID-19 آوردن این دولت در مجموع از موارد شناخته شده به آمار و پیش افتادن 53,000. دولت در حال حاضر در مجموع از 53,285 موارد تایید شده.

نیز وجود دارد 45 جدید مرگ و میر اعلام کرد: بالا بردن سطح ایالت تلفات به 2,364.

کمتر از نیمی از موارد جدید و نیمی از موارد جدید مرگ و میر در جنوب فلوریدا:

— میامی-Dade County گزارش 171 اضافی تایید موارد COVID-19 و 14 جدید مرگ و میر. این شهرستان را تایید کرد و در مجموع در حال حاضر در 17,396 موارد با 669 مرگ و میر بالاترین در کشور است.

— Broward County گزارش 45 اضافی تایید موارد COVID-19 و مرگ و میر. این شهرستان را تایید کرد و در مجموع در حال حاضر در 6,870 با 307 مرگ و میر.

— پالم بیچ شهرستان دیدم 86 اضافی تایید موارد COVID-19 و هفت جدید مرگ و میر. شهرستان شناخته شده و در مجموع در حال حاضر در 5,541 با 327 مرگ و میر.

— Monroe County ندیدم اضافی مورد از این بیماری و هیچ مرگ و میر. کلید های فلوریدا در حال حاضر 107 مورد شناخته شده و چهار مرگ و میر.

در اینجا شکست در آنچه شما نیاز به دانستن:

تایید COVID-19 مورد در فلوریدا

با وجود گزارش های روزانه از موارد جدید و مرگ و میر محلی و مقامات دولتی قبلا گفت که کاهش در مجموع روزانه از گزارش موارد نشانه هایی است که اجتماعی-فاصله اقدامات در حال کار است.

مقامات نیز با تکیه بر بستری داده است. بر خلاف تست که ممکن است محدود شود و یا به روز به گزارش نتایج بستری شدن در بیمارستان می تواند کمک به مقامات در زمان واقعی بصری از چگونه بسیاری از مردم به شدت بیمار با COVID-19.

وزارت بهداشت می گوید آن را ندارد “یک شکل” به منعکس کننده تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری و تنها فراهم می کند تعداد کل بستری شدن در بیمارستان در آن ایالت و شهرستان در سطح داده ها.

روز پنج شنبه صبح 156 بستری شدن در بیمارستان شد و افزود: بالا بردن سطح ایالت مجموع تعداد به 9,795. بیمارستان در میامی-Dade خود گزارش تعدادی از معیارهای کلیدی از جمله بستری شدن در بیمارستان به شهرستان. برخی از ارائه به روز رسانی در هر روز; دیگران ندارند.

به عنوان چهارشنبه, Miami-Dade می گوید که در مجموع 634 نفر بستری برای COVID-19 مربوط به عوارض است.

دانشمندان نیز هنوز کار به یادگیری بیشتر در مورد این ویروس از جمله چگونه بسیاری از مردم در جامعه هستند که مبتلا به بیماری خفیف یا بدون علائم است که می توانید آن را دشوار است برای تعیین چه درصد از موارد بستری شدن در بیمارستان را نمایندگی کند.

COVID-19 تست در فلوریدا

تست در فلوریدا دیده است رشد مداوم از COVID-19 بحران آغاز شد و شروع به کاهش مداوم در درصد از مردم تست مثبت است.

تست مانند بستری شدن در بیمارستان کمک می کند تا مقامات تعیین ویروس در حال پیشرفت است و نقش مهمی در تصمیم گیری که آیا آن را بی خطر است برای بلند کردن stay-در-خانه سفارشات و شل محدودیت.

توصیه می شود تعداد روزانه آزمون های مورد نیاز متفاوت توسط کارشناسان اما دین از دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشکده پزشکی گفت: فرماندار فلوریدا نیاز به تست در مورد 33,000 نفر در هر روز است. دولت ضربه و یا پیشی گرفتن توصیه می شود علامت چند بار در این ماه است اما به طور معمول چندین هزار نفر تحت.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 10,351 جدید آزمون در روز شنبه روزانه COVID-19 روز رسانی. در مجموع دولت انجام داده است 935,271 آزمون. از مجموع آزمایش 52,634 یا 5.63% باید آزمایش مثبت برای این بیماری است. دولت می گوید وجود دارد 955 در انتظار تست. پنجشنبه تست داده بود فورا در دسترس است.

اما کارشناسان بهداشت و درمان گفت: میامی هرالد ماه گذشته آنها نگران بودند که این تعداد در حال بررسی COVID-19 آزمون ذکر شده توسط دولت است undercount چون فلوریدا گزارش تنها تعدادی از فلوریدا در حال انتظار برای دریافت نتایج آزمون از دولت labs نه آنهایی که خصوصی — خصوصی و آزمایشگاه در حال تکمیل بیش از 90 درصد از آزمون های دولتی.

قبلا آن را گرفته تا زمانی که دو هفته برای نتایج در انتظار تست از آزمایشگاه خصوصی به آن اضافه شود و به دولت رسمی تعداد ساختن آن دشوار برای مقامات به پروژه اندازه و مقیاس همه گیر در دولت است. این معلوم نیست که چگونه به سرعت نتایج در حال حاضر فرستاده شده به دولت از خصوصی labs.

©2020 میامی هرالد

بازدید از میامی هرالد در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>