Coronavirus بحران محدود Heysel فاجعه یاد

توسط MARK CARLSON

بروکسل (AP) — مقامات و طرفداران در روز جمعه مشخص شده 35 سالگرد Heysel ورزشگاه تراژدی که در آن 39 نفر کشته در خشونت های سال 1985 اروپا جام حذفی بین لیورپول و یوونتوس است.

گل و تاج های گل اهدا گذاشته شد در یاد پلاک در King Baudouin ورزشگاه بود که بازسازی و تغییر نام داد و پس از فاجعه است. این مراسم در اندازه محدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

قبل از فینال, اراذل و اوباش از موضع برگزاری طرفداران لیورپول شکست راه خود را به یک مجاور بخش برای هواداران یوونتوس. در هرج و مرج متعاقب آن قربانیان بودند یا زیر پا گذاشته و یا خفه به مرگ آنها به عنوان تلاش برای فرار از خشونت است. دیگران فوت کرد زمانی که یک دیوار حائل فرو ریخت.

“هر سال من به اینجا می آیند به گل برای جامعه ایتالیایی, چرا که من هرگز فراموش نخواهم کرد این شب هرگز” گفت: Sandro Follacchio یک یوونتوس حامی بود که در این مسابقه است.

بازی بحث برانگیز رفتم جلو اجازه می دهد مقامات برای برقراری نوعی نظم در هرج و مرج و ترتیب نسبتا صلح آمیز خروج از طرفداران هر دو باشگاه است. یوونتوس 1-0 برنده.

صحنه های مرگ و نابودی باقی می ماند در فوتبال را حافظه جمعی.

“متاسفانه من دیدم مرده. و حقیقت و حفظ آن در حافظه است که باقی می ماند در حافظه برای همیشه لطفا برای. و من می خواهم بگویم که فوتبال یک جشن یک ورزش و یک محل که در آن اراذل و اوباش مبارزه در شکست از پیروزی گفت:” پیترو Fragapane یک یوونتوس حامی که با حضور در مراسم یادبود.

فاجعه بود و کلام در بهبود ورزشگاه ایمنی در سراسر این قاره و چاقوکشی دهکدهای از دست داد بسیار از آن خشونت لبه.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>