چین مصرف بیش از هنگ کنگ

پکن در حال برنامه ریزی برای اعمال جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که به طور موثر به پایان استقلال این شهر است. این پیشنهاد باعث شده یک خشم جهانی علیه حزب کمونیست چین (CCP). Chris Patten, آخرین, انگلیسی, فرماندار هنگ کنگ معتقد است که چین به خیانت به شهر است.

خیانت به دلار هنگ کنگ

Patten استدلال کرد که دولت بریتانیا اقتصادی و اخلاقی و وظیفه قانونی برای حمایت از مردم هنگ کنگ از آن است که حکومت بریتانیا که بیش از سابق مستعمره چین تحت “یک کشور دو سیستم” توافق به عنوان تصمیم گرفت در سال 1984 چین و بریتانیا اعلامیه مشترک. این توافق چیزی است که می دهد هنگ کنگ آن آزادی و نظام دموکراتیک.

در سطح امنیت ملی و قانون به دنبال ممنوعیت فعالیت های مربوط به دخالت خارجی, تجزیه طلبی فتنه و تروریسم که به نظر می رسد مانند یک معقول به اندازه کافی توجیه. اما در واقعیت این قوانین را به سادگی مورد استفاده توسط چینی رژیم برای سرکوب معترضان. برای مثال اگر یک Hongkonger می پرسد برای قوی تر نهادهای دموکراتیک در این شهرستان و دارای سابقه مرتبط به برخی از طرفدار دموکراسی سازمان در ایالات متحده او را می توان به اتهام ارتباط با “دشمنان خارجی.”

If a Hongkonger asks for stronger democratic institutions in the city and has a history linked to some pro-democracy organization in the U.S., he can be charged with associating with ‘foreign enemies’. (Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

اگر یک Hongkonger می پرسد برای قوی تر نهادهای دموکراتیک در این شهرستان و دارای سابقه مرتبط به برخی از طرفدار دموکراسی سازمان در ایالات متحده او را می توان به اتهام ارتباط با ” دشمنان خارجی.’ (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

Patten اشاره می کند که امنیت ملی قانون را به از بین بردن چین و بریتانیا اعلام و نشانه ای از جدید چینی دیکتاتوری. او می خواهد غرب برای متوقف کردن آن جاهلان و پس از تعقیب چینی پول و هشدار بریتانیا به دقت فکر می کنم قبل از اجازه می دهد تجهیزات چینی ساز, Huawei برای راه اندازی یک شبکه 5G در کشور است. “ما باید جلوگیری از فریب خورده که به نحوی در پایان از تمام kowtowing وجود دارد این گلدان از طلا در انتظار ما است. آن را همیشه یک توهم… ما را در شوخی خودمان که مگر ما همه چیز را که چین می خواهد ما را به نحوی از دست بزرگ فرصت های تجاری. این دری وری سخن گفتن” با توجه به انتخاب.

پیش نویس پیشنهادی قانون نباید به چین ملی (NPC) قبل از اجرا در هنگ کنگ است. این اجازه می دهد تا رژیم کمونیستی به راه اندازی سازمان در هنگ کنگ به “حفاظت از امنیت ملی” زمانی که مورد نیاز است. هزاران نفر از هنگ کنگ شهروندان به تازگی برگزار شد عظیم اعتراض دولت چین به وضوح ناراضی امنیت ملی قانون است. حداقل 180 نفر توسط پلیس دستگیر شد.

این واقعیت است که مردم در خیابان ها با وجود COVID-19 تهدید نشان می دهد که آنها بیشتر نگران این خطر مطرح شده توسط حزب کمونیست از عفونی ویروس. بسیاری از معترضان دست تکان دادند پرچم و به نام استقلال از هنگ کنگ. در سال 2003 چین سعی در معرفی قوانین امنیت ملی به هنگ کنگ, طرح بود که در نهایت کنار گذاشته و در پی تظاهرات گسترده. این زمان در اطراف پکن به نظر می رسد خم جهنم در حصول اطمینان از این است که این قوانین تصویب کنید.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

این واقعیت است که مردم در خیابان ها با وجود COVID-19 تهدید نشان می دهد که آنها بیشتر نگران این خطر مطرح شده توسط حزب کمونیست از عفونی ویروس. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

پشتیبانی از هنگ کنگ

بسیاری از کشورها اعلام کرده اند حمایت خود را از هنگ کنگ با سیاستمداران از 23 سازمان ملل صدور یک بیانیه مشترک در انتقاد از دولت چین برای تلاش برای تحمیل امنیت ملی قانون در شهر است. تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون متعهد شده است برای حمایت از Hongkongers و وعده داده شده به ارائه “کمک های لازم” برای کسانی که نیاز به کمک. او هشدار داد که قانون را تضعیف استقلال قضایی و آزادی در هنگ کنگ در راه است.

در ایالات متحده, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo تاخیر یک گزارش ارزیابی اینکه آیا هنگ کنگ است که به اندازه کافی مستقل. اگر این ارزیابی را به منفی تبدیل با توجه به چین فشار برای امنیت ملی, قانون, دولت آمریکا ممکن است تصمیم به خروج ویژه اقتصادی درمان با توجه به هنگ کنگ. این حرکت فاجعه بار خواهد بود برای اقتصاد منطقه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

سنا لایحه ای که می تواند Delist شرکت های چینی از بورس های سهام ایالات متحده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>