آسیا امروز: Duterte کاهش مستند در فیلیپین سرمایه

مانیل فیلیپین (AP) — رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte آرامش بخش است یک مستند در پایتخت این کشور در کانون coronavirus عفونت در tightrope حرکت به تضعیف اقتصاد و دولت صرف پول برای کمک به تغذیه میلیون ها نفر از خانواده های فقیر محدود به خانه های خود.

Duterte گفت: پنج شنبه شب که در شهر مانیل حرکت خواهد کرد به آرام تر قرنطینه در روز دوشنبه پس از بیش از دو ماه از پلیس و نظامی به اجرا گذاشته مستند که مهار تحرک عمومی و بسیاری از فعالیت های اقتصادی. اقتصاد این کشور در سه ماهه اول در آن ضعیف ترین اجرا در دو دهه.

کار بیشتر و عملیات کسب و کار همراه با حمل و نقل عمومی خواهد شد مجاز به رزومه زیر آرایش جدید, اما, فیزیکی, فاصله, چهره ماسک و دیگر پادمان ادامه خواهد داشت مورد نیاز است. کلاس را به حالت تعلیق باقی می ماند.

Duterte ساخته تلویزیونی اعلام ساعت پس از وزارت بهداشت گزارش داد تنها در روز افزایش 539 عفونت بیش از 60 درصد از آنها در تراکم سرمایه است. آورده است که تعداد کل عفونت به 15,588 از جمله 921 مرگ و میر.

Duterte هشدار داد این خطر به مراتب بیش از. “به یاد داشته باشید که کل ملت است که هنوز هم تحت قرنطینه” Duterte گفت. “دولت هر راست برای کنترل حرکت خود را اگر شما در عبور از سرایت به مردم.”

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند ثبت یک رکورد دیگر افزایش روزانه با 7,466 جدید کروناویروس موارد است. وزارت بهداشت آمار و ارقام جدید در روز جمعه نشان می دهد هند در حال حاضر 165,799 موارد با 4,706 مرگ و میر است که هر دو در حال حاضر بیش از چین است. هند در دو ماه مستند است به پایان روز یکشنبه. نخست وزیر نارندرا مودی انتظار می رود که دولت به صدور دستورالعمل های جدید در این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در بدترین آمار مناطق آن را به عنوان ترویج فعالیت های اقتصادی. اکثر موارد متمرکز در ایالت پرجمعیت شهرهای اما موارد بوده است افزایش در برخی از هند فقیرترین ایالت های شرقی به عنوان کارگران مهاجر که مشاغل از دست رفته در شهرهای بازگشت به روستاهای بومی خود.

— کره جنوبی گزارش 58 مورد جدید از coronavirus همه آنها در سئول در منطقه به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری انتقال مرتبط عظیم e-commerce انبار در نزدیکی پایتخت است. ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد ملی در مجموع به 11,402 عفونت و 269 مرگ و میر. نخست وزیر چانگ Sye-kyun به نام برای مقامات به بررسی شرایط کار در انبارها از خرید آنلاین از شرکت های که دیده می شود سفارشات افزایش طول بیماری و دیگر متراکم محل که در آن خطرات عفونت ممکن است بالا. اخیر تجدید حیات را تهدید می کند به پاک کردن برخی از کشور سخت موفق به کسب سود و بدتر چه در حال حاضر یک شوک عظیم در آن تجارت وابسته به اقتصاد است. کره جنوبی کارخانه خروجی فرو 6 ٪ در ماه آوریل از یک ماه پیش از این بیشترین کاهش از دسامبر 2008 به عنوان جهانی شیوع و مستندات کتک صادرات آمار کره جنوبی روز جمعه گفت.

— استرالیا New South Wales دولت اجازه خواهد داد که بزرگتر مذهبی تجمعات شروع دوشنبه. استرالیا بزرگترین حالت خود را تغییر ارشاد پس از سیدنی اسقف اعظم آنتونی فیشر با اشاره به قوانین ناعادلانه سخت تر در کلیساها از بارها. ظرفیت خود را محدودیت افزایش خواهد یافت و از 10 به 50 نفر از دوشنبه. “این بسیار مهم است که بندگان به یاد داشته باشید به دنبال توصیه های بهداشتی” به ویژه افراد آسیب پذیر به COVID-19 دولت برتر Gladys Berejiklian گفت. مدیر سازمان بهداشت افسر کری شعار توصیه پیدا کردن جایگزین برای شیوه های که ممکن است به گسترش این ویروس مانند آواز خواندن و اشتراک گذاری کتاب و عبور در اطراف مجموعه ای از صفحات.

— چین روز جمعه دوباره گزارش جدید افزایش روزانه در موارد coronavirus و هیچ مرگ و میر. فقط 70 نفر همچنان در بیمارستان تحت درمان COVID-19 و دیگری 414 هستند که جدا شده و تحت نظارت احتمالا برای داشتن این بیماری و یا برای داشتن آزمایش مثبت و بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری در میان 82,995 موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>