یک مکان برای همه چیز و هر چیز در جای خود

در زندگی شما به طور مداوم در تلاش برای آوردن نوعی از آن را آسان تر به حرکت. این شگفت انگیز است که چگونه برخی از ساده اساسی سازمانی قوانین می تواند زندگی شما را بسیار کمتر پیچیده است. برای بسیاری از مردم بزرگ تکه از زمان می رود به دنبال چیزهایی است که اغلب درست در زیر بینی خود را. با اتخاذ یک قانون اساسی — “جایی برای همه چیز و هر چیز در جای خود” — شما می توانید همه چیز را بسیار ساده تر.

اگر شما رعایت موفق ترین افراد خود را در هر دو شخصی و حرفه ای دامنه آنها تقریبا روانی وقتی که می آید به اختصاص یک مکان برای همه چیز. این را می توان نشان داده شده در آشپزخانه یک آشپز بزرگ است و یا در گاراژ یک مکانیک. شما مشاهده خواهد شد که هر ظروف و یا ابزار قرار داده شده است به منظور تسهیل در سطح بالایی از بهره وری و آنها را متعصب در مورد حفظ این در تمام زمانها. در اینجا برخی از اشاره گر ساده است که کمک خواهد کرد که از بین بردن هرج و مرج در کار خود را و یا فضای خانه.

شناسایی مناطق درهم و برهمی

قرار داده مهارت مشاهده خود را به کار می کنند. وجود دارد برخی از “منطقه خطر” خود را در محل کار یا خانه فضایی است که توسعه را به “به طور پیش فرض درهم و برهمی سپرده نقاط است.” این عمدتا مسطح و باز کردن سطوح به عنوان میز ناهار خوری, تخت خواب, اتاق نشیمن, زیر شلواری و منطقه اطراف آن, آنها, آشپزخانه, شمارنده فضای اطراف خود را غرق ، هنگامی که شما را به شناسایی این مناطق خطر تمرکز بر حفظ آنها روشن در همه زمان ها به عنوان یک اولویت است.

هنگامی که شما را به شناسایی این مناطق خطر تمرکز بر حفظ آنها روشن است. (تصویر: Pxhere / CC0 1.0)

ایجاد نقاط تعیین شده

همه چیز جای خود را دارد. عملکرد نیست به وسوسه انداختن مسائل در مقابله به عنوان به زودی به عنوان شما راه رفتن در. اختصاص یک “خانه” برای همه چیز, و مطمئن شوید که هنگامی که چیزی برگ دست خود آن را “خانه.” آن را به سختی می شود در ابتدا, اما مقاومت در برابر اصرار به تنها رها کردن چیزهایی که در مقابله و “پیاده روی” چیز خود را خانه. در چند روز شما را پیدا خواهد کرد خود را در جریان و می توانید خداحافظی به هدر رفتن نیمی از روز خود را به دنبال کلید.

انتقال و ترخیص کالا

وجود دارد این لغزنده کوچک منطقه بین نقطه که در آن شما به پایان رسید یک وظیفه و مجموعه ای در مورد یکی دیگر از. این منطقه انتقال که در آن شما دور از اشیاء که در یک وظیفه و دسترسی به اشیاء دیگر برای کار جدید خود را. مطمئن شوید که شما پاک کردن درهم و برهمی در ارتباط با اولین کار قبل از اینکه شما شروع بعدی. برای مثال شما بوده ام شستن ظروف و زمانی که شما به پایان رسید شما متوجه شما نیاز به اجرا به فروشگاه. مطمئن شوید که ظروف شسته نشده فقط انباشته کنار سینک. قرار داده و آنها را در خود فضای ذخیره سازی قبل از شما اجرا.

برچسب های بازی

برای uninitiated شما نیاز به ورزش احتیاط در اینجا. این بسیار اعتیاد آور ورزش هنگامی که شما شروع به انجام. اگر ایده گرفتن از یک label maker به نظر می رسد دور از ذهن, شما می توانید شروع با برخی از خالی برچسب و ظروف قدیمی. هنگامی که شما شروع به دیدن چیزهایی منظمی برچسب و در محل خود را, شما در حال رفتن به قلاب می شود برای زندگی.

دوره ارزیابی

تصور کنید فضای کاری خود را و یا صفحه اصلی به یک دستگاه است که باعث می شود زندگی خود را کار می کنند. تعیین یک چارچوب زمانی بین دوره ای ارزیابی به “پیاده کردن” سیستم شما.

تصور کنید فضای کاری خود را به عنوان یک ماشین است که باعث می شود زندگی خود را کار می کنند. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

مردم تکامل, شرایط تغییر, و شما ممکن است مجبور به دوباره ترتیب همه چیز یا re-تعیین فضاهای برای چیزهایی که شما در استفاده از راه های مختلف و یا در یک محل متفاوت است. برای مثال شما ممکن است پیدا کردن آن راحت تر به آن میز کوچک خود را روی نیمکت در اتاق نشیمن به جای تخت خود را هنگامی که شما شروع به کار از خانه. این را نگه می دارد چیزهای ساده و عملی است.

به یاد داشته باشید که تغییرات کوچک را به یک تفاوت بزرگ. شما لازم نیست به تعمیرات اساسی زندگی خود را در یک بروید. آیا در پروژه های بلند پروازانه که له روح خود را قبل از اینکه شما حتی شروع می شود. آغاز پاکسازی جدول خود را و به دنبال آن با دیگر کار کوچک است. همه چیز شروع خواهد شد در حال سقوط به جریان هنگامی که شما سرمایه گذاری زمان به توسعه عادت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

شما هم اکنون می توانید گوش دادن به تلفن های موبایل از طبیعت سراسر جهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>