ما: فراجنسیتی ورزشی شمول نقض حقوق دیگران

توسط پت یتن-ROBB

HARTFORD, Conn. (AP) — کانکتیکات سیاست اجازه می دهد تغییر جنسیت دختران به رقابت به عنوان دختران در دبیرستان ورزش نقض حقوق مدنی از ورزشکاران که همیشه به عنوان زن ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش تعیین کرده است در یک تصمیم گیری است که می تواند نیروی دولت به تغییر مسیر به نگه داشتن بودجه فدرال و نفوذ در دیگران برای انجام همان.

نامه ای از وزارت حقوق مدنی یک کپی از آن به دست آمده بود روز شنبه توسط آسوشیتد پرس در آمد و در پاسخ به شکایت سال گذشته توسط چند cisgender زن آهنگ ورزشکاران که استدلال کرد که دو تغییر جنسیت زن دونده بود ناعادلانه فیزیکی مزیت است.

دفتر گفت: در 45 صفحه نامه که آن را ممکن است به دنبال خودداری بودجه فدرال بیش از سیاست است که اجازه می دهد تا ورزشکاران برای شرکت تحت جنسیتی که با آنها شناسایی. سیاست تخطی از عنوان IX فدرال حقوق مدنی قانون است که تضمین می کند آموزش و پرورش برابر فرصت ها برای زنان از جمله در دو و میدانی کشورمان …

آن را “رد زن دانشجو-ورزشکاران, ورزشی, مزایا و فرصت های از جمله پیشبرد به مرحله نهایی در حوادث, بالاتر از سطح مسابقات جوایز شناخت و امکان دید بیشتر به کالج ها و مزایای دیگر” با توجه به نامه ای که به تاریخ مارس 15.

کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس می گوید سیاست خود را مطابق با قانون دولت محرومیت مدارس از تبعیض علیه فراجنسیتی دانش آموزان است.

“کنتیکت قانون روشن است و دانش آموزانی که شناسایی به عنوان زن به رسمیت شناخته شده به عنوان زن برای تمام اهداف از جمله دبیرستان ورزش” ورزشی کنفرانس در بیانیه ای گفت. “به انجام در غیر این صورت نه تنها تبعیض آمیز اما محروم دبیرستان دانش آموزان معنی دار فرصت را به شرکت در فعالیت های آموزشی از جمله اینتر-مدرسی ورزشی بر اساس جنسیت-کلیشه و تعصب به دنبال ميتوان با عنوان نهم و کانکتیکات دولت قانون است.”

فدرال تصمیم حمل پیامدهای فراتر از کانکتیکات گفت: Roger بروکس یک وکیل برای اتحاد و دفاع از آزادی است که نشان دهنده این دختران که به ارمغان آورد و شکایت.

“در سراسر کشور منطقه در حال رفتن به می خواهم به خواندن این دلیل آن را دارای پیامدهای قانونی,” او گفت:. “این یک تصمیم اول از آژانس شارژ با اجرای عنوان نهم پرداختن به این سوال که آیا مردان در زمین بازی یا در مسیر محروم کردن دختران از فرصت های سازگار با عنوان IX.”

تصمیم, حقوق مدنی, دفتر نام این کنفرانس همراه با مدارس که فراجنسیتی دوندگان و کسانی که پرونده این شکایت به رقابت پرداختند — Glastonbury, Bloomfield, Hartford, Cromwell, کانتون و Danbury.

دفتر گفت: آن را به “هر دو آغاز دادرسی اداری به حالت تعلیق و خاتمه و یا حاضر به کمک مالی و یا ادامه خواهد داد و تسلیم کمک مالی” به این کنفرانس و کسانی که در مناطق و یا ارجاع این موارد به وزارت دادگستری ایالات متحده.

در آن نامه حقوق مدنی دفتر گفت که آن را به اطلاع کنفرانس ورزشی و مدارس از آن در انتظار تصمیم در فوریه, اما بعد از آن مذاکرات شکست خورده به نتیجه در یک توافق است.

“همه که امروز پیدا کردن نشان دهنده این است که هنوز یک حمله دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تغییر جنسیت دانش آموزان گفت:” تعقیب Strangio که منجر نما طرح های عدالت برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را همجنسگرایان و HIV پروژه.

“ترانس دانش آموزان تعلق در مدارس ما از جمله در تیم های ورزشی ما نیست حمایت از این مبارزه” Strangio گفت.

اختلاف در حال حاضر موضوع مراکز در دو نما دوندگان سرعت تری میلر و Andraya Yearwood که غالبا عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود برنده یک ترکیب 15 دختران خارجه در محیط داخلی و یا در فضای مسابقات قهرمانی پس از سال 2017 با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

ACLU وکلا برای تغییر جنسیت ورزشکاران استدلال کرده اند هر دو تحت درمان هورمونی قرار داده است که آنها را در جای پای برابری با دختران آنها در حال رقابت در برابر.

بروکس گفت که او امیدوار است که قاضی در این پرونده را به وزارت آموزش و پرورش تصمیم میگیرد.

یکی از شاکیان چلسی Mitchell, برنده دو دولت در داخل سالن عنوان مسابقه بیش از میلر در این سال است.

میچل ارشد روز پنجشنبه گفت که او هر دو خوشحال و رها با وزارت آموزش و پرورش تصمیم.

“این احساس که ما در نهایت به رهبری در مسیر درست است که ما قادر خواهد بود برای رسیدن به عدالت برای تعداد بی شماری از دختران همراه با خودم که با تبعیض روبرو برای سال,” او گفت:. “آن رهایی بخش است بدانید که من صدای من, داستان سکس من با از دست دادن شنیده شده است که کسانی که قهرمانی را از دست دادم معنی چیزی است.”

شاکیان به دنبال جلوگیری مشارکت میلر و Yearwood هر دو از سالمندان از بهار آهنگ دیدار که بعدها لغو شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. آنها همچنین به دنبال پاک کردن تمام پرونده های تعیین شده توسط نما ورزشکاران است.

کانکتیکات یکی از 18 متحده به همراه واشنگتن دی سی است که اجازه می دهد نما دبیرستان ورزشکاران به رقابت بدون محدودیت

چندین ایالت دیگر سیاست محرومیت مشارکت نما ورزشکاران و آیداهو به تازگی برای اولین بار به تصویب قانون ممنوعیت تغییر جنسیت زنان از رقابت در ورزش زنان.

آیتالله سیستانی و حقوقی صدای ظ فدرال نقض قانون اساسی ایالات متحده به دلیل آن است که تبعیض و تهاجم به حریم خصوصی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>