سنا لایحه ای که می تواند Delist شرکت های چینی از ما مبادلات

سرزمین اصلی شرکت های چینی باید پایبند به ملی ایالات متحده مقررات مالی و یا به صورت delisting در آمریکا بورس با توجه به قانون تصویب شده توسط سنا در آوریل 20. این لایحه امر به شرکت های ذکر شده و همچنین به عنوان کسانی که در افزایش سرمایه در ایالات متحده است.

مشابه قانون در حال حاضر در آثار, در مجلس نمایندگان, اما آن است که هنوز در حال بررسی توسط مجلس کمیته خدمات مالی.

اسپانسر شده از طرف سنسور. جان کندی (R-لا.) و کریس ون Hollen (D-Md.), دو حزبی برگزاری شرکت های خارجی پاسخگو قانون را امضا و به قانون منع شرکت های چینی’ اوراق بهادار از داد و ستد در بورس اگر ممیزی کتاب را نمی توان بازرسی برای سه سال متوالی.

جمهوری خلق چین (PRC) در حال حاضر بلوک های خارجی رگولاتور مانند کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و شرکت Accounting Oversight Board (PCAOB) از بازرسی کامل ممیزی از عموم معامله سرزمین اصلی شرکت های چینی. پکن توجیه این را به عنوان یک موضوع امنیت ملی است.

این لایحه در مجلس سنا به تصویب می آید به عنوان برگ برنده دولت تدابیر پیچ در چین شرکت های پذيرفته شده در بورس سهام ایالات متحده. در مه 14, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار است که واشنگتن به دنبال “به شدت” به نقض حقوق بشر توسط جمهوری خلق چین شرکت های ذکر شده در ایالات متحده است.

شرکت هایی که ممیزی را نمی توان بازرسی توسط PCAOB را به در غیر این صورت ارائه مدارک و شواهد که آنها متعلق نیست و یا کنترل شده توسط یک دولت خارجی با توجه به قوانین جدید ،

یک اشکال به این لایحه اشاره کرد تهمت بود که بسیاری از شرکت های چینی اگر منع از ایالات متحده به سادگی رفتن به بین المللی دیگر بازارهای سهام مانند لندن یا هنگ کنگ.

White House National Economic Adviser Larry Kudlow speaking to Fox Business on April 9. (Image: YouTube/Screenshot)

کاخ سفید ملی, مشاور اقتصادی لری Kudlow صحبت فاکس کسب و کار در 9 آوریل. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

لری Kudlow یک مشاور اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این دولت شده است با هدف به آمریکا ذکر شده در سرزمین اصلی چین شرکت ها شفاف تر و پاسخگو به آمریکا مقررات.

“ما باید برای حفاظت از سرمایه گذار و ما باید برای امنیت ملی” Kudlow گفت: فاکس کسب و کار در مارس 19. “بسیاری از این شرکت ها را در حال حاضر رسوایی و هزینه سرمایه گذاران زیادی از پول خود را به دلیل عدم شفاف در گزارش خود. دولت چین منع این نوع از شفافیت است.”

وجود دارد 172 چینی شرکت های پذيرفته شده در بورس ایالات متحده است که به ارزش بیش از $1 تریلیون دلار از سپتامبر سال گذشته با توجه به گزارش سالانه تولید شده توسط ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون کنگره بدن. این خدمات عبارتند از Alibaba Group, Baidu, و JD.com.

در نور از رسوایی مالی اخیر در اطراف شرکت های چینی ذکر شده در ایالات متحده نزدک است را به پرده جدید محدودیت در عرضه اولیه اوراق بهادار (عرضه اولیه) آن را سخت تر برای برخی از PRC-دفتر مرکزی شرکت برای اولین بار در آن بورس.

در مارس 19, Nasdaq مطلع چینی آشامیدنی با نام تجاری Luckin قهوه آن را به برنامه delist شرکت یک ماه پس از سابق گفت: تحقیقات داخلی یافت می شود که آن افسر ارشد عامل تا به حال تحریف 2019 فروش حدود 310 میلیون دلار است.

در ماه ژانویه کوتاه-فروشنده Muddy Waters تحقیقات گفت: این امر شرط در برابر Luckin سهام بر اساس یک گزارش که شرکت ارتکاب تقلب.

چینی های ویدیویی سایت iQiyi بود همچنین متهم در مارس توسط Wolfpack تحقیقات یک فعال مالی شرکت تحقیقات از بیش از واقع درآمد خود را در سال 2019 به میزان 1.9 میلیارد دلار.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

CCP ویروس: واکسن توسعه ایمنی و بحث

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>