مسکو روز رسانی coronavirus آمار نشان می دهد مرگ و میر بیشتر

توسط ولادیمیر ISACHENKOV

مسکو (AP) — مقامات بهداشتی در مسکو به روز شده در آمار و ارقام خود را در coronavirus میر پنج شنبه به دنبال برطرف کردن شک و تردید در مورد روسیه نسبتا پایین COVID-19 مرگ و میر.

وزارت بهداشت و درمان در پایتخت روسیه گفت: مسکو coronavirus مرگ و مير دانست و 1.4 درصد به 2.8 درصد بسته به روش محاسبه یک محدوده به طور قابل توجهی پایین تر از در, لندن, نیویورک و برخی دیگر از شهرستانها عمده.

در بالای 636 مرگ و میر در ماه آوریل به طور مستقیم ناشی از COVID-19 گزارش داد که مسکو در بخش بهداشت و درمان افزود: مرگ و میر ناشی از 756 نفر که تست مثبت برای این ویروس اما از علل دیگر فوت. آن اشاره کرد که در 360 از این موارد coronavirus عمل به عنوان یک “کاتالیست” تشدید بيماران شرایط و کمک به مرگ آنها.

وزارت بهداشت نیز در میان 169 مرگ و میر افرادی که آزمایش منفی اما کالبد شکافی نشان داد که به احتمال زیاد در برابر ویروس.

این گروه قبلا تنها شمارش مرگ و میر به طور مستقیم ناشی از ویروس ترک افزایش مرگ و میر در مقایسه با آوریل سال 2019 به عنوان یک غیر قابل توضیح “بیش از حد است.” که تحریک سوء ظن در روسیه غربی و کارشناسان بهداشت که گفته است که مقامات در مسکو و سایر مناطق روسیه ممکن است تحت-گزارش coronavirus مرگ و میر به دلایل سیاسی.

در اوایل این ماه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور داد بلند کردن اجسام از سراسر کشور اقتصادی shutdown که در محل قرار داده شد در اواخر ماه مارس و تشویق های منطقه ای فرمانداران به تدریج لغو محدودیت. او این هفته اعلام کرد که به تعویق افتاد رژه روز پیروزی در میدان سرخ که شد برای 9 مه به مناسبت سالگرد 75 از آلمان تسلیم در جنگ جهانی دوم برگزار خواهد شد در ژوئن 24.

رسانه های روسیه گفت: مسکو همچنین قصد دارد به زودی تعیین تاریخ برای اصلاح قانون اساسی همه پرسی که قرار بود از ماه آوریل به دلیل ویروس همه گیر. رای گیری اجازه می دهد پوتین برای باقی ماندن در قدرت تا 2036 اگر او را انتخاب می کند.

عظیم رژه در نظر گرفته شده که به تاکید مسکو افزایش جهانی نفوذ و رای به اصلاحات نیاز به لغو محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از روسیه شیوع. مقامات گفته اند که آن را بی خطر به انجام این کار در حال حاضر به دلیل عفونت باید به اوج خود رسید.

کرملین منتقدان مخالف شارژ که دولت آماده است به خطر اندازد امنیت عمومی سیاسی به پایان می رسد. تعدادی از عفونت های جدید گزارش روزانه آهسته پس از رسیدن به بالاترین رکورد در اوایل این ماه اما همچنان بالا; 8,300 جدید مورد تأیید شد ثبت نام پنج شنبه.

مقامات روسیه همچنین گزارش داد 174 بیشتر ویروس مرگ و میر از روز قبل تکرار بالاترین روزانه مرگ و میر ثبت شده سه شنبه و آوردن ملت را در مجموع به 4,142.

در اوایل این ماه در مسکو به وزارت بهداشت اذعان کرد که 639 coronavirus مرگ و میر ناشی از آن گزارش شده برای ماه آوریل نشان داده شده حدود 40 درصد از مردم این شهر پس از آزمایش مثبت برای ویروس. بقیه مرده بود از بیماری های دیگر آن را گفت..

مقامات روسی هرگونه دستکاری ویروس آمار اصرار دارد که روسیه تعداد مرگ بود دقیق تر از در دیگر کشورها به دلیل آن است که بر اساس کالبد شکافی در هر مورد برای تعیین علت دقیق مرگ است.

پایتخت وزارت بهداشت با استناد به روشن اطلاعات کاهش می یابد و در آن تجدید نظر داده تعداد مارس مرگ و میر است که به طور مستقیم ناشی از کوروناویروس با سه تا 636.

اگر تنها مرگ و میر به طور مستقیم ناشی از کروناویروس ها در نظر گرفته شود مسکو ویروس مرگ و میر شاخص در ماه گذشته خواهد ایستاد در 1.4% وزارت بهداشت گفت. اگر تلفات گسترش یافته است که شامل تمام کسانی که پس از آزمایش مثبت شاخص خواهد بود 2.8% هنوز هم به طور قابل توجهی کمتر از 10 درصد برای نیویورک و 23 درصد برای لندن آن اشاره کرد.

این اداره پیش بینی کرد که مسکو و مير شاخص ممکن است به احتمال زیاد افزایش بازتاب اوج عفونت نقطه در اواخر ماه آوریل است.

مسکو حدود نیمی از روسیه بیش از 379,000 تایید coronavirus موارد در جهان سوم کمترین پشت در ایالات متحده و برزیل است.

به گفته مقامات دقیق در سراسر کشور آمار coronavirus مرگ و میر منتشر خواهد شد این هفته.

روسیه و وزارت بهداشت با صدور بخشنامه جدید اواخر روز چهارشنبه تجویز است که افراد بدون علامت که تست مثبت برای این ویروس باید به طور جداگانه شمارش از کسانی که با COVID-19 علائم.

وزارت سند همچنین شامل دستورالعمل های دقیق برای ضبط COVID-19 مرگ و میر. هدایت توضیح می دهد که شرایط زمانی که مرگ و میر باید نسبت به کروناویروس و مواردی که باید آن را مربوط به بیماری های مزمن.

وزارت گفت: این دستورالعمل شد بر اساس توصیه های صادر شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>