مجارستان برای بزرگداشت قربانیان دانوب قایق فاجعه

توسط پابلو GORONDI

بوداپست مجارستان (AP) — مراسم بزرگداشت برگزار خواهد شد جمعه در سالگرد رودخانه دانوب تراژدی که در آن گشت و گذار با قایق حمل بیشتر گردشگران از کره جنوبی غرق شد و پس از برخورد با یک رودخانه کشتی کروز که به کشته شدن حداقل 27 نفر است.

حداقل 25 از 33 کره جنوبی گردشگران درگذشت زمانی که Hableany (پری دریایی) قایق واژگون در پای بوداپست را Margit پل در نزدیکی نئو گوتیک ساختمان پارلمان مجارستان در شب 29 مه 2019. قایق دو مرد مجارستانی خدمه نیز درگذشت در حالی که یک زن کره جنوبی توریستی است که هنوز هم گم شده است.

برخی از اجساد قربانیان پیدا شد هفته پس از سقوط بیش از 100 کیلومتر (60 مایل) در پایین دست.

اوکراین کاپیتان وایکینگ Johnsirois کشتی کروز یوری Chaplinsky است در معرض اتهاماتی از جمله غفلت و خطر افتادن آب ترافیک منجر به یک کشنده توده فاجعه و 35 فقره از عدم کمک نماید.

محاکمه او آغاز شد با یک جلسه مقدماتی در مارس 11, اما جلسات دادگاه برای ماه آوریل و مه به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اگر شرایط اجازه دادگاه تنظیم شده است به رزومه کاری در ماه سپتامبر.

روز جمعه یادبود حوادث را شامل قرار دادن تاج گل بر روی آب در محل سقوط توسط این شرکت است که عمل Hableany و همچنین به عنوان یک ادای احترام با مشارکت مقامات از دولت مجارستان و شهر بوداپست.

این Hableany مطرح شد از دانوب توسط یک جرثقیل شناور در 11 ژوئن 2019 با غواصان از کره جنوبی کمک خود را مجارستانی همکاران در دوره نقاهت چند بدن که هنوز روی عرشه کشتی غرق شده تور قایق.

شیرجه سرپرست Janos Vigh, 60, led هشت عضو تیم که فرود در تیره دانوب برای کمک به بازیابی بدن و کار برای تضمین مهار در رگ دروغ حدود نه متر (30 فوت) زیر سطح پس از آن می تواند برداشته از رودخانه است.

بازیابی و عملیات نجات بودند تا حد زیادی مانع دانوب را بالا بهار سطح آب آن سریع جریان و نزدیک به صفر زیر آب دید.

“شرایط از ميان قربانيان بودند بسیار دشوار است” Vigh در مصاحبه ای گفت:. “آب جاری در چهار متر (13 فوت) در هر ثانیه است که مانند در اختیار داشتن به ماندن درست در طوفان باد 200 کیلومتر در ساعت (125 مایل در ساعت). که غیر ممکن است.”

با زیر آب دید کمتر از شش اینچ (در حدود 15 سانتی متر) و حمل بیش از 60 کیلوگرم (130 پوند) از تجهیزات و وزن — “بدون آنها ما می شود جاروب دور زندگی یک برگ” — غواصان حفظ نقشه تور قایق و احساس راه خود را در اطراف آن خود را برای تکمیل وظایف.

کره جنوبی غواصان تلاش یک زن و شوهر از اوایل غواصی اما پس از تجربه دانوب قدرتمند جریان آنها به راه به Vigh تیم. هنوز اول بدن در یافت خراب شد بهبود کره ای غواصان “عمدتا به دلایل مذهبی” Vigh گفت.

“در عمل این کره ای ها بودند بسیار دوستانه و مهربان” Vigh اشاره کرد. “هنگامی که آنها تاسیس شده است که این دریا که آن را هنوز هم آب که آن را به یک پیاده روی در پارک از آن پس به کمک آنها کار ما مشاهده ما کار می کنند اما به آنها اجازه دهید با ما ما شغل است.”

به عنوان چند تن از غواصان به حال پس زمینه های نظامی از جمله تورهای در کوزوو و دیگر مناطق جنگی و نیاز به مطرح کردن بدن “نمی تواند زیادی در شکستن آنها.”

“به طور طبیعی آن را آسان نبود” Vigh گفت که همچنین صحبت در مورد شرایط غیر معمول بودن در مرکز عملیات بود که از نزدیک دنبال کرده و کره جنوبی مقامات.

افتخار به درگیر در عملیات که شامل حدود 1000 نفر به رهبری مجارستان مبارزه با تروریسم, مرکز یا TEK Vigh تا به حال یک لحظه از دلهره زمانی که TEK فرمانده پرسید: اگر آنها نیاز به هر چیزی و یکی از شیرین دندانه دار غواصان گفت: او می خواست برخی از شکلات.

“خوشبختانه عمده کلی پرسید: اگر ما می خواستیم تیره یا شکلات و جعبه آن را به زودی تحویل” Vigh به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>