نحوه هرگز عصبانی دوباره

چرا ما عصبانی در وهله اول ؟ خواسته های برآورده نشده ممکن است علت بسیاری از خشم و طغیان. اما خواسته های بی حد و حصر هستند درست است ؟ بیشتر مناسب پاسخ این است که به سادگی ترس است. ترس از ناکافی دوستش unrespected. ترس است که هنگامی که ما باز کردن و تبدیل به آسیب پذیر دیگران ممکن است متوجه ما ارزش و صدمه زدن به ما را با کلمات خود را و اعمال است. خشم هر چند برجسته برجسته به عنوان یک مرد از ویژگی های است که در واقع در برابر احساسات است. زنان باید مسائل خشم خود را فقط به عنوان به خوبی. اما در آن طول می کشد در اشکال مختلف.

با توجه به دیوید لیبرمن نویسنده هرگز عصبانی دوبارهوجود دارد چهار تظاهرات خشم — قاطعيت-تهاجمی انفعالی-تهاجمی تسلیم و بی حرکتی. در حالی که قاطعانه تهاجمی است عصبانی bellowing که شما قطع در مقابل در ترافیک; منفعل-تهاجمی می تواند همکار آنها از شما خواسته برای کمک در تکمیل یک وظیفه; سرکوب می تواند یک کارمند که در سوء استفاده از روز-در-روز-اما نیاز به خوراک خانواده اش; و بی حرکتی می تواند ضرب و شتم کودک که کامل قطع از جهان عدم به درک آنچه که او انجام داده است اشتباه است.

سرکوب خشم

اکثر مردم را خالی کردن خشم خود را به جای انتخاب به نگه داشتن آن را به عقب. این روش این است که هر دو خوب و بد. خوب است که این فرد نشان داده تحمل در خارج است که ممکن است کمک به دفع این وضعیت است. بد زمانی است که فرد نمی داند که چگونه به اجازه رفتن از این مقید کردن احساسات است. بسیاری از افراد دچار افسردگی و اضطراب و مسائل و حتی جسمی مانند درد پشت درد ناشی از این سرکوب خشم.

زمانی که همه مقید کردن خشم انفجار در یک سرکش شیوه روابط از بین می روند. (تصویر: Pexels / CC0 1.0)

برای منفعل-تهاجمی فردی او و یا او را نگه می دارد در خشم خود را برای مدتی طولانی. آنها منتظر شانس خود را برای مقابله به مثل و حتی نمره. زمانی که ماهیت واقعی خود را نشان داد آنها رد آن آشکار با یک حس کاذب عدالت است. آنها انگشت اشاره و انجام کارهایی است که در نهایت از بین بردن رابطه است.

هنگامی که مردان باید این وضعیت را به عنوان پسر خوب سندرم است. یک پسر خوب و منطقی در مقابله با مشکلات است. او می ترسد و او تنها مراقبت در مورد آنچه که مردم دیگر در مورد او فکر می کنم. او همه چیز را به صورت ذخیره و حتی دروغ تا این که یک روز تمام خشم مقید انفجار در یک سرکش شیوه و روابط را از بین میبرد.

خشم هیچ چیز خوبی در مورد آن. زمانی که احساسات در اوج خود است قضاوت را به شدت تحت تاثیر قرار است; اقدامات صورت گرفته اغلب به نوبه خود برای بدتر است. هنگامی که شما پر از خشم آن نفس خود را که مسئول وضعیت — این همه در مورد شما. شما از دست دادن بینایی از راه حل های جایگزین; کورتیزول منتشر شده است که تداخل با قشر از مغز که مسئول اجرایی تصمیم گیری است. شما تبدیل به گنگ است.

شفقت

فراموش نکنید معاصر روش های مدیریت خشم مانند گرفتن تنفس, شمارش اعداد یا تصویری. در یک وضعیت بحرانی این بسیار موثر است. خشم است که اساسا یک شخصیت نقص.

زمانی که ما حاضر به سرگرم نفس ما و یاد بگیرند که اجازه رفتن از دلبستگی به خود خشم هرگز یک موضوع است. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد پرهیزکاران خشم که فوران زمانی که ما می بینیم یک ناجوانمردانه عمل می کنند اما ما در حال صحبت کردن در مورد آن است. و نه تمام خشم خود را مشکلات سقوط در داخل صالح خشم.

بسیاری از مردم از طرح میتوانست زندگی خود را تنها با یک حادثه از انفجار. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در بودیسم شما آموزش داده می شود به کشت شفقت. شفقت کمک می کند تا شما رنج می برند از دیگر مردم است. خود را دست زدن به خشم باید شروع راه قبل از واقعی سناریو می گیرد. شما همیشه باید در تلاش برای حفظ ذهن از متانت و مهربانی. حفظ این دولت تضمین می کند که شما در حال پرتاب کردن تعادل در هنگام یک درگیری در واقع رخ می دهد.

سپس در طول زمان وضعیت سعی کنید به فکر می کنم از این وضعیت از شخص دیگر نقطه نظر. تصور کنید که او رنج می برند; روزانه شرایط آنها را مجبور به قرار دادن از طریق و ناگفته بدبختی در زندگی خود را که باعث آنها را به عمل به این راه نسبت به شما و دیگران است. هنگامی که شما این دیدگاه شما تمایل به یک گام به عقب و حل مسئله بدون دخالت نفس خود را. احساسات خود را مهم نیست دیگر که خوب است. به دلیل مشکل در حال حاضر می تواند حل شود. اگر شما درگیر احساسات خود را که مشکل دیگری در بالای موجود مشکل convoluting این وضعیت است.

بسیاری از چیزهایی که ما ناراحت مورد واقعا مهم نیست. این در ذهن نگه دارید. دیوید لیبرمن می گوید: “به درجه ای که ما می توانیم خودمان را از معادله درجه که ما می تواند ما را مدیریت خشم است.” به یاد داشته باشید بسیاری از مردم از طرح میتوانست زندگی خود را تنها با یک حادثه از انفجار. قرار نیست شما و زندگی خانواده خود را در معرض خطر خود را با احساسات کنترل نشده.

بود صالح

دفاع از خود را به درستی تعیین مرزهای خود می گویند که آن را به می آید که در این راه افرادی که شما در مقابله با می دانید دقیقا همان جایی که شما ایستاده و چه انتظار از شما. هیچ ابهام. آن را دشوار است برای ایستادن تا اصول خود را در هر زمان. اما هنگامی که شما انجام دهید که شما در پیدا کردن زندگی در واقع بسیار آسان تر و ساده تر است. در آن طول می کشد یک مقدار مشخصی از خواهد شد اما شما بهتر از آن را. و مردم در اطراف شما را رنج می برند کمتر برای آن است. حق بودن به این معنا نیست pandering به احساسات خود و یا نفس است. آن را وسیله ای برای انجام کارهای با نزاکت.

سعی کنید پس از این دو روش ساخت شخصیت خود را — محبت و عدالت — و شما به زودی پیدا کردن خشم به راحتی قابل کنترل موضوع است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

دستیابی به متانت: خودت را بشناس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>