فریدمن JCC روز کمپ یک “برو” برای تابستان سال 2020


 Bernstein

برنشتاین

KINGSTON — فریدمن JCC روز اردوگاه کمیته پنج شنبه اعلام کرد که JCC سایت اردوگاه در دالاس واقع در نزدیکی هاروی دریاچه باز خواهد شد 6 جولای اجرا و برای شش هفته

این کمیته شده بود بحث در مورد این موضوع از COVID-19 همه گیر ضربه زدن به جامعه است.

“این آسان نیست تصمیم گفت:” فریدمن JCC, Chief Executive Officer, Gary برنشتاین. “پس از توزین در همه جوانب مثبت و منفی از در حال اجرا کمپ این تابستان فریدمن JCC هیئت مدیره ملاقات در جلسه هیئت مدیره این گذشته شنبه شب و تصمیم گرفت برای رفتن به جلو با برنامه های خود را به اردوگاه تابستانی.”

برنشتاین گفت: این اردوگاه هنوز هم می خواهد همه چیز در مورد پیدا کردن دوستان و کاوش در خارج از منزل در زیبا 40 هکتار کمپ سایت اما با توجه به دستورالعمل های ارائه شده توسط CDC آمریکا کمپینگ انجمن و کسانی که به طراحی و توسعه توسط پنسیلوانیا وزارت بهداشت اردوگاه خواهد بود کمی متفاوت تر از گذشته است.

برای مثال برنشتاین گفت: روزانه نمایش درمانی مورد نیاز خواهد بود برای تمام اعضای کمپ و کارکنان و اعضای کمپ را تمرین حفظ شش پا از فاصله میان دوستان خود را.

در هر camper خود را متوسط گرفته شده در رها کردن و انتخاب کنید تا دست عفونی خواهد شد ارائه شده برای هر گروه و ماسک صورت اجباری خواهد بود برای ما مشاوران و به شدت تشویق ما اعضای کمپ.

اندازه گروه خواهد بود محدود به 10 کمپ در هر 2 مشاوران.

با توجه به اردوگاه مدیر داگ میلر “کودک ایمنی و بهداشت خواهد بود ما #1 اولویت است. هدف ما این است که به ارائه یک گرد تجربه کمپینگ در امن و سرگرم کننده و سالم اردوگاه محیط زیست است.”

ثبت نام باز است. تماس داگ میلر اردوگاه مدیر در [email protected] یا 570-824-4646 x214 برای اطلاعات بیشتر.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>