اتحادیه اروپا پیشنهاد 750 میلیارد یورو coronavirus بازیابی صندوق

توسط LORNE طبخ

بروکسل (AP) — اتحادیه اروپا پیشنهاد یک 750 میلیارد یورو ($825 میلیارد دلار) بازیابی صندوق برای کمک به کشورهای در آب و دردناک رکود اقتصادی باعث coronavirus و به دنبال یکشنبه به پل بخش بیش از شرایط است که باید متصل برای دسترسی به پول است.

این صندوق به بیشتر از کمک های مالی و وابسته به بودجه مشترک از اتحادیه اروپا با 27 عضو سازمان ملل می آید به عنوان بزرگترین بلوک تجاری وارد عمیق ترین آن-تا کنون رکود وزن با تاثیر از این ویروس همه گیر. تقریبا در هر کشور شکسته اتحادیه اروپا کسری بودجه محدود در حالی که هزینه برای حفظ سلامتی سیستم های مراقبت از کسب و کار و شغل زنده است.

“ما مدل منحصر به فرد ساخته شده است بیش از 70 سال است که به چالش کشیده مانند پیش از این هرگز در تاریخ ما” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: اتحادیه اروپا, نمایندگان مجلس از او به عنوان پرده برداری از این طرح است. “این است که اروپا حاضر است. ما تمایل به عمل باید به چالش های ما همه رو.”

به عنوان در اروپا ساکنان به آرامی بازگشت به محل کار و کلاس های درس کشور در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر مانند ایتالیا و اسپانیا باقی می ماند در نیاز ناامید از وجوه و می خواهید برای جلوگیری از طولانی مدت کشمکش است. سختی در مطبوعات اروپا را بهبود پیشنهاد دریافت بررسی مخلوط با مقامات هلندی به ویژه سرد بر روی آن.

Von der Leyen گفت: این صندوق که لقب نسل بعدی اتحادیه اروپا و باید تایید شده توسط هر کشور است “ارائه بلند پروازانه پاسخ دهد.” وی تاکید کرد: کشورهای اروپایی به خود را کنار گذاشته شدند.

“ما یا همه به تنهایی ترک در کشورهای منطقه و مردم پشت و پذیرش یک اتحادیه از دارا و ندار. یا ما را که جاده هم ما را که جهش رو به جلو است. برای من انتخاب ساده است. من می خواهم ما را به گام جسورانه با هم” von der Leyen گفت.

اروپا کمک های اولیه که در بالا آمده است یکی دیگر از نیم تریلیون بسته و هزاران میلیارد کمک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا بخشی از کشت از برنامه های آن کشور در سراسر جهان در حال گسترش به بلانت رکود است. دولت ایالات متحده قرار داده است تا بیش از 2 تریلیون دلار در حمایت از شرکت ها و کارگران است. ژاپن روز چهارشنبه به تصویب بودجه تکمیلی است که به ارمغان می آورد خود را به بیش از 230 تریلیون ین ($2.1 تریلیون دلار).

به صندوق آن حرکت بازوی اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد قرض گرفتن پول در بازارهای مالی است. کمیسیون اروپا به یک سه گانه رتبه بندی اعتباری است که آن را مطلوب شرایط وام. بازپرداخت نمی خواهد قبل از شروع 2028 با مبلغ علت پس از 30 سال.

پول مطرح شده را به اتحادیه اروپا در آینده دراز مدت بودجه که شروع می شود Jan. 1 اجرا می شود و تا دسامبر. 31, 2027. آن را خواهد شد و سپس کانال به یک سری از برنامه های مفید به کشورهای عضو’ اقتصاد.

دو سوم از صندوق – یک و نیم تریلیون یورو – به شکل کمک های مالی در حالی که بقیه خواهد بود تا از شرایط بیشتر مبتنی بر وام های که برای آن کشورها اعمال می شود. ایتالیا و اسپانیا می تواند واجد شرایط برای حدود 80 میلیارد یورو کمک های مالی. فرانسه و لهستان خواهد هر دسترسی به 38 میلیارد یورو و در حالی که آلمان می تواند 28 میلیارد یورو است.

این کمک های مالی خواهد شد و نه فقط دست شود. درخواست کشورها را به طرح خود را برای هدف پول و اصلاحات چه آنها قصد متعهد به اطمینان حاصل شود اقتصاد خود را بیشتر انعطاف پذیر در آینده است. این برنامه را باید تایید شده توسط اتحادیه اروپا و شرکای.

ایتالیا و اسپانیا و لهستان نیز خواهد بود واجد شرایط برای دهها میلیارد یورو وام و شرایط را حتی بیشتر طاقت فرسا.

این پیشنهاد را به جلو یکشنبه به نظر می رسد تا حد زیادی در راستای یک طرح پرده برداری کرد در اوایل این ماه توسط آلمان و فرانسه در طول تاریخ اصلی قدرت در اتحادیه اروپا. آنها توافق کردند در یک بار 500 میلیارد یورو صندوق که به عنوان یک سیاسی عمده دستیابی به موفقیت با توجه به برلین پذیرش بدهی مشترک بین کشورهای عضو.

اما اتریش ، دانمارک ، هلند و سوئد — یک گروه از کشورهای لقب “صرفه چهار” — تمایلی به دادن پول دور بدون رشته متصل شده و مخالفت خود را به کمک های مالی می تواند نگه دارید تا پروژه.

نخست وزیر هلند نشان داد که موقعیت در میان 27 ملل شد دور از هم در یک موضوع است که نیاز به اتفاق آرا. او گفت که پیدا کردن یک مصالحه در زمان برای رهبران اتحادیه اروپا در اجلاس ماه آینده به مراتب بیش از حد بلند پروازانه.

“من فکر می کنم این را به یک مقدار زیادی بیشتر زمان” Rutte که تیز صحبت در مورد وام اما کمک های مالی به خبرنگاران گفت:.

محافظه کار هلندی اتحادیه اروپا مجلس استر de Lange اصرار داشت که صرفه چهار نگرانی باید در نظر گرفته شود.

“ما همه در همان قایق و … ما نیاز به کار با هم. اما اگر شما پیشنهاد ساخت این ماده از 23 برابر چهار ما موفق نخواهد شد. شما فشار آن چهار کشور به آغوش راست افراطی” de Lange گفت. “ما باید آن را با هم.”

دیگر بررسی شد مطلوب تر. یونان تشویق کمیسیون طرح به عنوان یک “جسورانه پیشنهاد.” اسپانیا در آن گفت: “ارزیابی مثبت” پیشنهاد. آلمان نیز به نظر می رسید حاضر به عنوان بسیاری از مطالب همسان برلین تفکر خود.

در نهایت هر چند اتحادیه اروپا به سادگی به زمان زیادی ندارد. یک ردیف بیش از هزینه های بسته برای دوره بودجه است که در شروع سال آینده در حال حاضر کشیده در دو سال است. برای بودجه و بهبود بسته به اجرا در آمده یک توافق باید قبل از سپتامبر.

صدر اعظم آلمان آنجلا گفت: بعید است به توافق در آینده اتحادیه اروپا در نشست سران در ماه ژوئن. اما او هشدار داد که “هدف باید این باشد که ما پیدا کردن زمان کافی در پاییز برای پارلمان ملی و پارلمان اروپا به بحث در این موضوع در چنین راهی است که همه چیز را می تواند به اجرا در آمده در Jan. 1, 2021.”

آن را نه تنها اتحادیه اروپا در تلاش برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. این صندوق می آید در بالای 540 میلیارد یورو بسته توافق میان اتحادیه اروپا و وزیران دارایی که شامل وام از اروپا است که باید بازپرداخت شود.

بانک مرکزی اروپا نیز به تازگی اعلام کرد که 750 میلیارد یورو در اوراق قرضه خرید برای کمک به اقتصاد است.

___

ساموئل Petrequin و راف Casert در بروکسل دیوید Keyton در استکهلم, فرانک Jordans و دیوید رو به افزایش در برلین النا Becatoros در آتن و جوزف ویلسون در بارسلونا کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>