کومو اجازه کسب و کار نیویورک به ممنوعیت ورود بدون پوشیدن یک ماسک

توسط دنیس اسلاتری

نیویورک — کسب و کار در نیویورک هم اکنون می توانید بگویید مشتریان: ماسک خدمات.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد به منظور پنج شنبه اجازه می دهد مغازه ها و فروشگاه ها در دولت به انکار سرویس به مشتریان که حاضر به پوشیدن ماسک یک بار آنها بازگشایی شده است.

فرماندار اضافه شدن یک ستاره کوچک قدرت خود را به روزانه coronavirus جلسه در بروکلین به عنوان کریس راک کمدین و بازیگر Rosie Perez پیوست کومو در تماس در نیویورک به پوشیدن ماسک های تست و کمک به مبارزه با کروناویروس.

“هر کس که می توانید تست کنید باید آزمایش در اسرع وقت” سنگ گفت: او به عنوان نشانه رفته ستایش در کومو را از دست داده و همه گیر.

“همه لطفا گسترش عشق بروکلین راه آزمایش پوشیدن ماسک,” پرز گفت. “فرماندار ما یک ستاره راک است و او باعث می شود من افتخار می کنم که از نیویورک است.”

“شما بچه ها ستاره های موسیقی راک. من فقط یک فن” کومو پاسخ داد.

فرماندار که در اوایل این هفته اعلام کرد با پوشیدن یک ماسک خنک کاری برای انجام گفت او داوطلب خدمت سربازی مشهور به تقویت پیام خود به نیویورک در مورد احترام به یکدیگر و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“آنها شگفت آور موثر و ما آنها را اجباری در تنظیمات” کومو گفت: از چهره پوشانده اند. “اما زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد بازگشایی فروشگاه ها و مکان های کسب و کار ما در حال دادن فروشگاه صاحبان حق می گویند اگر شما با پوشیدن یک ماسک شما نمی توانید در آمده است.”

کومو گفت: مقامات دولتی با تمرکز بر COVID-19 “نقاط داغ” در کم درآمد و اقلیت محله در سراسر شهر و گفت: بزرگ اپل هنوز کمی راه رفتن قبل از رسیدن به باقی مانده معیار برای شروع بازگشایی.

“ما برای پیشرفت بیشتر در برخی از معیارهای” کومو گفت.

خارج از شهر و بیشتر مناطق به زودی انتظار می رود برای ورود به فاز دوم دولت بازگشایی طرح معنی آرایشگران, مدل مو و برخی از دفاتر می توانید باز کنید.

این شهرستان است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده هنوز هم نیاز به آن بیمارستان ظرفیت و اضافه کردن تماس ردیاب برای دیدار با دولت موظف علائم به اجازه ساخت و ساز و تولید به بازگشایی شده است.

کومو گزارش داد که یکی دیگر از 74 نیویورک درگذشت از COVID-19 اشاره کرد که تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان قطره ویروس “باقی می ماند علت مرگ برای آینده قابل پیش بینی.”

بیش از 700 نفر در حال مرگ بودند یک روز در اوج این بیماری همه گیر.

اما فرماندار هشدار داد که این فاجعه به مراتب بیش از.

“ما یک کشور بزرگ و COVID ویروس تمایل به حمله به کسانی که در حال سالمندان و کسانی که بیماری زمینه ای و باقی خواهد ماند و علت مرگ برای آینده قابل پیش بینی من می ترسم بگویم” کومو گفت. “اما ما می خواهید برای دریافت این شماره به پایین به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.”

©2020, New York Daily News

بازدید از نیویورک دیلی نیوز در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-نیویورک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>