می تواند میدان نفتی آب با خیال راحت استفاده مجدد شود برای آبیاری در کالیفرنیا?

یک مطالعه جدید توسط محققان در دانشگاه دوک و RTI بین المللی نشان می دهد که استفاده مجدد از میدان نفتی آب که مخلوط با آب های سطحی برای آبیاری مزارع در Cawelo آب منطقه کالیفرنیا کرن کانتی مطرح نیست خطرات عمده سلامت به عنوان برخی از مخالفان این عمل باید ترسید. Avner Vengosh استاد از کیفیت آب و ژئوشیمی در دانشگاه دوک است نیکلاس دانشکده محیط زیست که آزمایشگاه چراغ مطالعه جدید گفت:

در مواجهه با افزایش خشکسالی و کمبود آب برخی از کشاورزان در Cawelo منطقه استفاده کرده اند رقیق نفتی تولید شده در آب (OPW) برای آبیاری برای مزارع خود را برای بیش از 25 سال به عنوان مجاز تحت کالیفرنیا آب مدیره سیاست. در حالی که نفتی-مخلوط آب حاوی کمی افزایش میزان نمک و boron نسبت به محلی آب زیرزمینی آن سطح هنوز زیر استانداردهای تعیین شده توسط دولت برای آب آشامیدنی سالم و آبیاری در Cawelo منطقه Vengosh گفت.

بور و نمک از OPW اند اما در طول زمان انباشته در آبیاری خاک. این منطقه کشاورزان نیاز به گیاه boron-مقاوم محصولات کشاورزی و حفظ مخلوط کردن OPW با آب تازه برای جلوگیری از سميت بور و شوری تجمع در زمینه های خود را و همچنین به باقی می ماند در داخل دولت دستورالعمل. “اما همه چیز در نظر گرفته, این خبر خوبی است” Vengosh گفت. محققان خود را منتشر کارشناسی یافته ها ممکن است 18 در مجله علم کل محیط زیست.

Faced with increasing droughts and water shortages, some farmers in the Cawelo district have used diluted oilfield produced water (OPW) for irrigation for their fields for more than 25 years, as permitted under California Water Board policy. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

در مواجهه با افزایش خشکسالی و کمبود آب برخی از کشاورزان در Cawelo منطقه استفاده کرده اند رقیق نفتی تولید شده در آب (OPW) برای آبیاری برای مزارع خود را برای بیش از 25 سال به عنوان مجاز تحت کالیفرنیا آب مدیره سیاست. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

این مطالعه جدید باید کمک به کاستن ترس است که آلاینده ها در Cawelo OPW که تولید می شود به عنوان یک محصول جانبی از استخراج نفت و گاز در سایت های مجاور به بسیاری از مزارع کشاورزی در منطقه می تواند تاثیر آب و خاک کیفیت محصول آسیب, سلامت, و یا تهدیدی برای سلامت انسان, محققان گفتند. اندرو Kondash تحقیقات زیست محیطی دانشمند در RTI بین المللی که رهبری این مطالعه را به عنوان بخشی از خود را 2019 پایان نامه دکترا در دانشگاه دوک گفت:

تعیین اینکه آیا آن را بی خطر است برای استفاده از OPW برای آبیاری در مکان های دیگر که نیاز به یک شبیه مجموعه ای از آب و خاک تست. Kondash گفت:

برای انجام این مطالعه جدید محققان جمع آوری و تجزیه و تحلیل نمونه های خاک, آبیاری, آب, نمونه OPW نمونه ها و آب های زیرزمینی نمونه از سایت های سراسر Cawelo آب منطقه از دسامبر 2017 به سپتامبر 2018 و تجزيه و تحليل آنها را برای طیف گسترده ای از آلاینده ها از جمله نمک های فلزات و عناصر رادیواکتیو.

ارائه شده توسط: دانشگاه دوک [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

جدید گرانشی-مدل موج می تواند نوترون ستاره به حتی واضح تر تمرکز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>