که به نوعی به نفع نسل های آینده

فرهنگ چینی تاکید می کند که خوب خواهد شد پاداش با خوب و بد را با بد. انرژی خوبی واقعی است. می توانید آن را نعمت برای مردم تغییر یک سرنوشت و حفاظت از جامعه صلح و توسعه تمدن بشری است.

در دوران باستان وجود دارد داستان در مورد روح لاک پشت یا روح لاکپشتهای بازگشت نعمت و در دوران مدرن نیز وجود سوابق مشابه که منعکس کننده فرهنگ چینی فلسفه در زندگی و اخلاق است.

یک داستان از سلسله تانگ می گوید از لیو Yanhui ‘ثانیه پدر که استفاده می شود به عنوان یک قاضی در شهر Huzhou. در طول تصدی خود یکی از زیردستان خود را گرفتار یک لاک پشت در یک نقره-معدن گودال و آن را به او داد. همکارانش او تبریک گفت و گفت که اگر یکی می خورد مانند یک لاک پشت از آن خواهد شد خوب برای بدن است و می تواند طولانی تر کردن زندگی است.

لیو کاهش یافته است هدیه و گفت که او کسی است که سزاوار لاک پشت. سپس او سوار اسب خود را و انجام لاک پشت به وحشی, تنظیم آن رایگان است.

پس از بیش از 10 سال لیو در گذشت. پسرش لیو Yanhui به عنوان یک بازرس در Fangzhou شهرستان مسئول بازرسی مهندسی و کارگری. یک روز سیل عظیمی رخ داده است. این زمین مسطح بود و کاملا زیر آب فرو رفته بود و شبیه یک اقیانوس. همه Yanhui اعضای خانواده بودند در یک حالت وحشت و نمی دانید چه باید بکنید.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

یک روز سیل عظیمی رخ داده است به طور کامل فرو تخت زمین تا زمانی که آن را شبیه یک اقیانوس. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

ناگهان یک لاک پشت به نظر می رسد از هیچ جا و اشاره را برای آنها به دنبال آن است. Yanhui گفت به خانواده اش: “لاک پشت روانی موجودات است. در حال حاضر غول پیکر لاک پشت که به نظر می رسد مانند یک خدا می آید به راهنمای راه برای ما است. بیایید به دنبال آن بلافاصله!”

بنابراین یک خانواده گسترده بیش از 30 نفر به دنبال بزرگ لاک پشت و سمت چپ این منطقه است. آنها به دنبال غول پیکر لاک پشت ها و مکان های که در آن آنها منجر شد در آب های کم عمق و پس از بیش از 10 مایل آنها در نهایت به زمین خشک. با لاک پشت کمک خانواده خوشحال بود برای زنده ماندن فاجعه است. آنها تعجب که در آن بزرگ لاک پشت آمد و به همین دلیل آن را به آنها را ذخیره کنید.

آن شب Yanhui خواب از لاک پشت و آن را به او گفت: “در سال های اولیه من افتاد به نقره ای-معدن گودال کردم و پدر خود را کمک کند بنابراین من آمد به بازپرداخت محبت خود را.” معلوم شد که آن Yanhui پدر که تا به حال موجب به گرامی داشتن زندگی و مجموعه ای از لاک پشت های غول پیکر که در نتیجه به ارمغان آورد خوبی برای فرزندان خود را. لاک پشت خیلی ممنون که این نه تنها به خاطر نفع برای یک عمر, بلکه بازگشت به نفع در مناسب ترین زمان.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

می تواند میدان نفتی آب با خیال راحت استفاده مجدد شود برای آبیاری در کالیفرنیا?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>