نظر خود را: آمریکایی ها هرگز دوست داشتم که گفت چه چیزی راقبل از مخالفان مسلح از میشیگان قرنطینه راهپیمایی در آن دولت و کنگره به طور مشابه مضطرب مشکل فرود بر روی میز به تازگی افتتاح جورج واشنگتن است.

آمریکایی ها هرگز دوست داشتم که گفت: چیزی که آنها نمی تواند انجام دهد.

امروز معترضین خشمگین stay-at-home سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از COVID-19 بیماری همه گیر. کسانی که انجام تفنگ در واشنگتن عصر متنفر مالیات بر ویسکی نهاد در سال 1791 به ایا قسطی هزینه جنگ انقلابی.

آن را نفرت به کشاورزان در بر داشت که آن را سودآور برای تقطیر دانه آنها رشد نسبت به فروش آن و یا خرد کردن آن را به آرد. دولت اصرار مالیات مورد نیاز برای پرداخت بدهی های آن است.

که بن بست باعث ویسکی شورش خونین قیام که واشنگتن قرار فدرال و نیروهای نظامی است. تقابل آشکار روانی فاصله بین فرمانداران و اداره است که با ما هنوز هم.

به کسانی که نشستن در سالن از قدرت دولت ضرورت بدیهی است. بدون آن چگونه خواهد جاده ها ساخته و از کشور دفاع کرد?

بسیاری از workaday آمریکایی به یک متفاوت را در دولت: در بهترین حالت آن را یک شر لازم است. حتی بهتر خواهد بود نه دولت. این مفهوم شده است ابراز در کاخ سفید در کمتر از محله میخانه.

“دولت راه حل نیست به مشکل ما با دولت مشکل” رونالد ریگان گفت: حتی به عنوان او به عهده بالاترین مقام در زمین است.

در حال حاضر اجازه دهید به روشنی در مورد کسانی که معترض این کشور را مستند. نه همه با انگیزه هستند توسط ایدئولوژی که اغلب پر سمینار اتاق از خطوط اعتصاب.

بسیاری از معترضان در حال آشکارا صدمه دیده از حقوق از دست رفته زمانی که سینما و مراکز مجبور شدند به نزدیک است. همه گیر و تاثیر آن احساس شده است و متفاوت با یقه آبی و یقه سفید آمریکایی است.

کسانی که درآمد یک زندگی مشابه به یک کامپیوتر به طور کلی قادر به گرفتن شغل خود را خانه. نشستن در اتاق نشیمن من و نوشتن این قطعه من هنوز در یک حقوق و دستمزد.

این فرصت در دسترس بوده است به آرایشگران, آرایشگران و bartenders. حتی در رستوران باز برای بایگانی اطلاعات سفارشات آشپز میزبان و سرور را به حال خود ساعت کاهش می یابد.

تلویزیون شبانه نشان می دهد pained چهره صاحبان بسته شدن درب از کسب و کارهای کوچک سرمایه گذاری با دهه عرق سهام. آنها تا به حال به دنبال یک مقدس اسکریپت: کار سخت صرفه جویی در پول خود را و ساخت چیزی از خود. نیست بستگی به دیگران حداقل از برخی از بوروکرات.

من ممکن است انجام یک اعتصاب ثبت نام هم اگر سهم من از رویای آمریکایی بوده است به ضرب گلوله توسط یک فرماندار سفارش نقدی ثبت نام بسته زمانی که من باید پرداخت وام مسکن به.

اگر من تا برخی از راهپیمایان من می خواهم در میان نمی توان از لحاظ اقتصادی با انگیزه است. ضد قفل تظاهرات شده اند پشتیبانی شده توسط anti-vaxers مخالفان از واکسیناسیون مورد نیاز کودکان است. دیگران officeholders و نامزدها به دنبال بهره مندی از رئیس جمهور رونالد ریگان ضد دولت شعار.

که از جمله انواع متنوع جمع آوری می تواند تحت همان بنر نشان می دهد که چگونه عمیقا آمریکا, شخصیت, شده, شکل های ایده آل بودن از سمت چپ به تنهایی هر یک از ما به رایگان نمودار سرنوشت ما.

این یک تمایل تغذیه جغرافیا. امریکا و غربی مرزی به نظر می رسید یک پناهگاه برای بی قراری انواع خارش به زندگی فراتر از دسترس کلانترها و قانونگذاران. واقعیت بود بسیار ساده اما اسطوره بود و بزرگ شده توسط تلفن های موبایل. در فیلم پیشگامان و کابوی ها و نقل مکان کرد هنگامی که تنگ توسط تازه واردان است.

که طرح خط نمی پر کردن صندلی های تئاتر در آتن باستان. مدت کوتاهی قبل از سقراط فیلسوف اعدام شد, شاگردان رشوه زندانبان. اما سقراط وتو طرح خود را برای او را به فرار به یک منطقه شبیه به ما غرب وحشی. به یک مدنیت یونانی پنهان در بیابان نبود زندگی ارزش زندگی است.

در این کشور دولت فدرال تلویحا پذیرفته شهروندان اولویت آن را به نگه داشتن فاصله خود را. به جز در شرایط اضطراری ملی — جنگ داخلی و جنگ جهانی اول — توابع آن بودند حداقل است. در حال اجرا سیستم پستی و جمع آوری تعرفه ها در بندر شهرستانها بودند بسیار آن است.

پس از آن آمد های پی در پی فوق العاده اضطراری رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است. دولت ناچار شد جالوت و باقی مانده است بنابراین تحت جمهوریخواه و همچنین کنترل دموکراتیک.

برای ایران که به معنای ثابت وعده برای از بین بردن, بزرگ, دولت, هیچ کدام برآورده شده است. برای دموکرات ها آن را به معنای مقابله با مشکلات از قبیل حقوق مدنی به صورت نژادی و اقلیت های دیگر و مقرون به صرفه مراقبت های پزشکی برای همه, در حالی که دفع اتهامات که آن اصلاحات هموار کردن راه برای یک دیکتاتوری.

که ما به ارمغان می آورد به یک در حال حاضر معضل است. برخی می گویند برادر بزرگ را مستند آورده و آنها را به نقطه که قادر به تغذیه خانواده خود را. دیگران از ترس آرامش بخش این مقررات قرار می دهد و آنها را در معرض خطر مرگبار و در عین حال هر دو گروه متحد هستند در یک رابطه است.

همه ما سرنوشت خود را در دست یک دولت ریاست جمهوری که برای آن دولت است gospel — حتی آن را به عنوان است که در مواجهه با یک بیماری کشنده با عواقب اقتصادی عظمت که گدا تخیل.

ران گراسمن است که یک خبرنگار و مقاله نویس برای شیکاگو تریبیون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>