نوادا به بازگشایی قمار ژوئن 4, استقبال گردشگران دوباره

توسط MICHELLE L. قیمت

لاس وگاس (AP) — نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد سه شنبه شب که او اجازه می دهد قمار به بازگشایی ژوئن 4, استقبال گردشگران برای بازگشت به glitzy قمار مکه از لاس وگاس.

“ما خوش آمدید بازدید کنندگان از سراسر کشور به اینجا می آیند به خوبی در زمان های مختلف از آنها قبلا اما ما میخوایم محتاط” Sisolak به خبرنگاران گفت:.

فرماندار گفت: او را نیز اجازه می دهد در فرد مذهبی خدمات به 50 نفر شروع جمعه.

به عنوان بخشی از یک گسترده ای خاموش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus Sisolak گام بی سابقه ای 10 هفته پیش از بستن قمار است که به طور معمول در قرعه کشی میلیون ها نفر از گردشگران به لاس وگاس و قدرت دولت در اقتصاد است.

اجازه می دهد قمار به بازگشایی با قوانین جدید اجتماعی فاصله و مطابق با اصول Sisolak گفت نوادا خواهد دوباره خوش آمدید بازدید کنندگان خواهد بود اما آماده برای بستن دوباره اگر وجود دارد سنبله در موارد.

“ما گرفته ام هر احتیاط ممکن است. من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به پیدا کردن یک محل امن تر به آمده از لاس وگاس در ماه ژوئن 4, با پروتکل هایی است که ما در جای خود قرار داده از تست که ما در جای خود قرار داده و با تماس با ردیابی است که در آن زمان” Sisolak گفت. “ما در حال تشویق بازدید کنندگان می آیند و لذت بردن از خود و یک زمان خوب است.”

فرماندار اطلاعیه آمده پس از لغو یک برنامه ریزی کنفرانس خبری چرا که او ممکن است به طور بالقوه در معرض coronavirus هفته گذشته است.

Sisolak گفت که او قبلا آموخته جمعه که محل کار او در بازدید هفته گذشته از آن زمان تا به حال یک کارگر تست مثبت برای COVID-19. کارگر بود و نه در ساختمان در زمان و فرماندار نشان داده است هیچ علائم این ویروس در پنج روز از قرار گرفتن در معرض بالقوه او گفت:.

Sisolak گفت که او برنامه ریزی شده را به یک آزمون برای ویروس صبح روز چهارشنبه و انتشار نتایج زمانی که او آنها است.

این فرماندار دموکرات به جای انتشار بیانیه ای از خود آماده سخنان و برگزار می شود یک تماس تلفنی با خبرنگاران سه شنبه شب از فرماندار عمارت در شهرستان کرسن سیتی که در آن او می گوید: او است quarantining تا او نتیجه می شود.

همراه با اعلام این خبر در قمار و مذهبی اجتماعات فرماندار گفت: او را اجازه تجمعات تا 50 نفر در حالی که هنوز مردم به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و اجتماعی فاصله. ورزشگاه تناسب اندام استودیو سینما و مراکز خرید و بارها اجازه داده می شود به بازگشایی مه 29, اما با محدودیت.

فاحشه خانه ها در شب باشگاه ها و باشگاه ها باید بسته باقی می ماند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این هفته هشدار داد Sisolak که مراحل اولیه خود را بازگشایی طرح موفق به درمان های مذهبی و گردهمایی های سکولار به همان اندازه.

که مرحله به مرحله در بازگشایی محدود به اندازه فرد در خدمات عبادت در حالی که اجازه می دهد رستوران ها و دیگر سکولار موسسات به بازگشایی با کمتر سختگیرانه اشغال محدودیت سر از وزارت دادگستری حقوق مدنی گفت: در نامه ای به فرماندار شنبه.

دستیار دادستان کل اریک Dreiband هفته گذشته با ارسال هشدار مشابه نامه ای از وزارت دادگستری ادعا رفتار تبعیض آمیز در کالیفرنیا که در آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بعد از آن منتشر شد دستورالعمل برای از سرگیری فرد مذهبی خدمات در دولت خود را.

هفته گذشته یکی از نزدیک به 200 کلیساها که خواسته Sisolak در مارس 14, نامه ای برای لغو ممنوعیت فرد در خدمات عبادت واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال به دنبال یک سفارش محدود منع دولت از اجرای این ممنوعیت.

وکلای Calvary Chapel دیتون ولی در روستایی Lyon County شرق رنو گفت: کلیسای مسیحی است و با صبر و حوصله منتظر بیش از دو ماه برای Sisolak به بازگرداندن آن متمم اول قانون اساسی آزادی.

اما “به جای اولویت دادن آزادی مذهبی به فرماندار منتقل شده است `غیر ضروری’ سکولار کسب و کار و فعالیت به جلو از خط تحت فشار قرار دادند و کلیساها به سمت عقب” طرح دعوی در دادگاه گفت.

طرح دعوی در دادگاه برجسته آنچه در آن مشخص می شود به عنوان یک اختلاف از محدودیت های تحمیل شده بر کلیساها در حالی که خرده فروشی موسسات اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت رستوران داده شد متهور برای از سرگیری در محل ناهار خوری و اجازه داده بود به “باز کردن درب از مراقبت از ناخن سالن سالن مو و آرایشگر مغازه ها.”

“این خلاف قانون اساسی است و باعث می شود هیچ حس” طرح دعوی در دادگاه گفت.

نامه ای به Sisolak آمد سه روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خانه عبادت ضروری در طول همه گیر و به نادیده گرفتن فرمانداران که نمی پایبند تماس خود را به اجازه سازمان های مذهبی به رزومه فرد در خدمات.

برگزاری ایمان مبتنی بر اجتماعات به استاندارد های مختلف اجرا می شود خطر ابتلا به متخلف بر حقوق اساسی اگر دولت نتواند برای دیدار با برخی حقوقی پیش نیاز Dreiband هشدار داد Sisolak در نامه خود. وی از فرماندار به اصلاح و درمان خود را از سازمان های مذهبی در سفارش خود را.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کن Ritter در لاس وگاس, Scott, Sonner در رنو و Elana Schor در نیویورک کمک به این گزارش.

___

این داستان درست شده است به می گویند فرماندار انتظار بود به صحبت می کنند و بعد از آن شنبه نه دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>