منحنی یادگیری: معلم و پدر و مادر از سنت نیکلاس-St. mary’s ابتدایی موافق: بچه ها مدرسه را از دست ندهید


 Halchak

Halchak

<p>These days, a classroom looks more like a kitchen table. This is Janine Halchak’s setup for teaching students at St. Nicholas-St. Mary’s School remotely.</p>

این روزها یک کلاس درس به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک میز آشپزخانه. این است که جنین Halchak راه اندازی برای آموزش دانش آموزان در سنت نیکلاس-St. mary’s مدرسه از راه دور.

<p>Jessica Cronauer and her children, William, Emily and Elizabeth Barrouk.</p>

جسیکا Cronauer و فرزندان او ویلیام امیلی و الیزابت Barrouk.

مقالات مرتبط

WILKES-BARRE — برای یک معلم در سنت نیکلاس-St. mary’s, مدرسه, انتقال به آموزش آنلاین رفته است در مورد به عنوان هموار به عنوان آن را احتمالا می تواند برود اما او گفت که او به دنبال به جلو به داشتن بچه ها در کلاس درس هنگامی که آن را بی خطر است دوباره.

جنین Halchak است 2nd grade معلم در مدرسه کاتولیک واقع در Wilkes-Barre. او را شگفت زده چگونه دانش آموزان خود را به خوبی ساخته شده اند انتقال.

“من خیلی فوق العاده با افتخار از بچه ها چگونه به خوبی آنها را انجام داده ایم, چگونه به خوبی آنها در حال چیدن در همه چیز” Halchak گفت.

او گفت: او جوان دانش آموزان قادر به انطباق خوبی برای اضافه کردن خود نوعی کلاس درس روال به عرصه گوگل کلاس درس تصویری جلسات.

یکی از عناصر استاندارد از کلاس او, او گفت:, این است که هنگامی که دانش آموزان خود را به پاسخ آنها نیز باید به آن املا که او می گوید آنها کمک می کند تا یادگیری املا. Halchak گفت: دانش آموزان بلافاصله به این عادت در آنلاین تماس.

“من خیلی افتخار می کنم از اینکه چگونه همه آنها اقتباس” او گفت:.

Halchak میزبان دو روزانه تماس تصویری جلسات هر یک از پوشش همان درس بنابراین به عنوان به دانش آموزان فرصت های متعدد برای ورود به سیستم در صورتی که آنها باید برای به اشتراک گذاری کامپیوتر خود را با دیگر اعضای خانواده.

“مقدار زیادی از اعتبار می رود به پدر و مادر” Halchak گفت و توضیح داد که پدر و مادر توجه زیادی در موفقیت کودکان خود را در این لحظه.

جسیکا Cronauer از Wilkes-Barre است که مادر یکی از Halchak دانش آموزان. پسرش ویلیام Barrouk است در Halchak دوم کلاس اما دخترش امیلی و الیزابت Barrouk در 4 و 8 درجه بود.

با توجه به Cronauer معلمان در مدرسه وابسته به قلمرو اسقف مشغول به کار شده اند و شگفت آور.

“بچه ها به طور کامل آماده شده,” او گفت:, و اشاره کرد که در آن اعلام شد که مدرسه خواهد بود بسته شده در جمعه, آنلاین, تحصیل شد و در حال اجرا توسط که دوشنبه است. “معلمان در سنت نیک را ارائه کرده اند چنین کامل و باور نکردنی برای حمایت از خود دانش آموزان است.”

هر دو Halchak و Cronauer ستایش منابع که مدرسه ساخته شده مطمئن شوید که به ارائه برای هر دو دانش آموزان و معلمان با Halchak اشاره کرد که او شده است با در نظر گرفتن برخی از کلاس های آنلاین خود در سفارش به گوشت گاو تا مهارت های خود را برای بهتر پیاده سازی تکنولوژی بهتر در کلاس درس آنلاین.

اما هر دو توجه داشته باشید با برخی از غم و اندوه است که دانش آموزان را از دست داده اند بسیار است.

“آنها از دست رفته است که اجتماعی” Halchak گفت. “آنها را نگه دارید, درخواست, ‘هنگامی که تاج رفتن به بیش از ؟ زمانی که می تواند ما را دوباره به مدرسه؟'”

این سوالی است که پدر و مادر مانند Cronauer درخواست شده است به عنوان به خوبی.

“آنها از دست دوستان خود را مانند دیوانه,” او گفت: از فرزندان او. “Lizzy به خصوص دهکدهای از دست داد یک تن از فعالیت به عنوان 8th, گریدر. آنها در ماتم از دست دادن آن است.”

علاوه بر این در جریان موضوع اجتماعی Cronauer گفت: وجود نگرانی در مورد نگه داشتن بچه ها خود را در وظیفه گفته این پرسش که “آیا من می خواهم به انجام ریاضی و یا من می خواهم به بازی Fortnite?” یک تهدید ثابت.

در نهایت, اگر چه او فکر می کند او فرزندان مدرسه را از دست ندهید.

“من فکر می کنم که آنها را از دست ندهید عادی این اتصالات,” او گفت:. “آنها چنین معتبر و مهم و با ارزش روابط با معلمان خود را. من با اعتماد به نفس مدارس را انجام آنچه آنها می توانند برای تولید است که حس ارتباط.”

و برای آنچه در آن ارزش Halchak نتواند دانش آموزان خود را به عنوان به خوبی.

“من عاشق تدریس در هر راه. من از دست من کلاس وحشتناک,” او گفت:. “من بسیار گفت که من اصلا به آنها را ببینید در روزهای پایانی سال است.”

رسیدن به پاتریک Kernan در 570-991-6386 و یا در توییتر @PatKernan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>