L. A. در Greek Theatre لغو نجومی برای اولین بار در سال 90 با توجه به کروناویروس

توسط کریستی Carras

لس آنجلس — یک تراژدی یونانی: زبان یونانی تئاتر در گریفیث پارک به نام خود تمام سال 2020 فصل به دلیل coronavirus بحران قابل توجه و در عین حال یکی دیگر از ضربه به لس آنجلس, هوای آزاد, تابستان, کنسرت, برنامه نویسی.

در روز سه شنبه معشوق محل اعلام کرد که همه از آن آینده حوادث شده اند به تعویق افتاد موکول برای 2021 یا لغو “در هماهنگی با دولت و شهرستان و شهر دستورالعمل های مربوط به COVID-19 و دوری برای تجمع جمعی مانند کنسرت و جمعیت زیادی حوادث است.”

این علائم اولین بار یونانی به توقیف یک فصل کامل در آن 90 سال سابقه.

“اگر چه ما تا به حال امیدوار به جشن ما 90 [سالگرد] فصل ارائه سرگرمی های زنده برای شهروندان لس آنجلس ما احساس می کنیم آن است که حق مسئول و امن ترین چیزی که برای طرفداران و هنرمندان و کارکنان و ما پارک گریفیث جامعه برای قرار دادن مکث در زندگی جمعیت زیادی حوادث تا سال 2021 گفت:” A. P. دیاز اجرایی این شهر از گروه تفریح و پارک, در بیانیه ای.

در میان به تعویق افتاد رویدادهای Netflix یک شوخی متحرک جیسون بونهام Led Zeppelin شب و کنسرت با عنوان توسط Jhené Aiko, Goo Goo Dolls and Alicia Keys. حوادث موکول برای 2021 شامل ستاره های نوک نور تا بلوز, نشان می دهد با بهره گیری اوتیسم صحبت می کند از دست رفته 80 را زنده و کنسرت با عنوان توسط Barenaked Ladies, Maren موریس و Dead Can Dance.

اجرای برنامه توسط همراهی Kesha, نورا جونز Awolnation ملانی مارتینز و Gladys Knight در میان اتفاقاتی که لغو شده است با توجه به Greek Theatre وب سایت.

یونان یکی از چندین L. A. مراحل مجبور به بستن پرده های خود را در میان همه گیر از جمله تاریخی هالیوود باول که به تازگی نام خود را سال 2020 فصل برای اولین بار در سال 98.

این سال را به کاسه کنسرت, بازیگران Brandi Carlile, Diana Ross, Yuja Wang و Janelle Monáe و همچنین به عنوان محل همیشه محبوب نمایش فیلم و singalongs دیگر تعریف شهر در تابستان سرگرمی.

محلی دیگر تجمعات nixed و یا قرار دادن در خود نگه دارد چرا که از سلامت عمومی اورژانس عبارتند از: L. A. اپرا 2020 فصل L. A. شهرستان نمایشگاه و Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر.

“ما خواهد بود با در نظر گرفتن زمان به تازه کردن و تنظیم مجدد کار با همه ارزش ما همکاران به reschedule هر قبلا برنامه ریزی شده حوادث” یونانی وب سایت می خواند. “لطفا ادامه برای نظارت بر وب سایت ما برای رویداد به روز رسانی وضعیت.”

اصلی بلیط خریداری شده برای حوادث در یونانی معتبر هستند برای تاریخ رویداد. تفکیک یونانی به روز رسانی برنامه را می توان در اینجا یافت نشد.

©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>