اسقف Bambera اعلام کلیسا دهانه در Luzerne County, با احتیاط.SCRANTON — اسقف نشین از اسکرانتون اسقف جوزف Bambera با صدور اطلاعیه رسانه و ویدیو در مورد اضافی کلیسا دهانه از جمله در Luzerne County آغاز ژوئن 1 و اقدامات احتیاطی که باید در نظر گرفته شود.

نسخه کامل:

در یک پیام ویدئویی به محله های کشیش نشین اسقف جوزف C. Bambera اعلام جزئیات در مورد بازگشایی تدریجی اضافی parishes در اسقف نشین از اسکرانتون.

شروع در دوشنبه 1 ژوئن 2020, parishes در Luzerne, Monroe, Pike, Susquehanna Wayne و Wyoming شهرستان می توانند رزومه فرد در توده ها.

در دوشنبه 8 ژوئن 2020, parishes در Lackawanna County همچنین قادر خواهد بود به رزومه فرد در توده ها. دقیق جدول زمانی برای یک فرد محله برای بازگشایی خواهد شد که این تصمیم از آن کشیش با توجه به آمادگی به خصوص در رابطه با حفظ مناسب اجتماعی فاصله و مایع.

جرم حضور در همه کلیساها محدود خواهد شد به بیش از 25 درصد از یک کلیسا گنجایش. محله های کشیش نشین خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک صورت باقی می ماند و اجتماعی مناسب فاصله حداقل شش فوت دور از دیگر افراد/خانواده.

“برای ده هفته, من می دانم که بسیاری از ما وفادار محله های کشیش نشین شده اند و اشتیاق به بازگشت به کلیسا شرکت در جرم و دریافت عشای ربانی مقدس” اسقف Bambera گفت. “اسقف نشین کار کرده است سخت به رزومه فرد در امن و راحت و احترام به شیوه ای.”

توده ها در چهار شهرستان برادفورد زمان موتورهای lycoming سالیوان و Tioga شهرستان از سر گرفته در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. در حالی که در ابتدا محدود به ظرفیت 25 نفر parishes در این چهار استان ها می تواند در حال حاضر نیز خود را افزایش توده ظرفیت به بیش از 25 درصد از کل کلیسا اشغال.

هدایت اضافی برای همه کلیساها شامل:

• کسانی که احساس آسیب پذیر که به دلیل سن یا پزشکی زمینه ای شرایط را تشویق به ماندن در خانه. افرادی که بیمار احساس خواهد شد به کارگردانی به حضور عمومی توده ها.

• یکشنبه توده تعهد باقی مانده است به حالت تعلیق در این زمان.

• کلیساها را تشویق به ادامه livestreaming توده ها و دسته جمعی روزانه ادامه خواهد داشت پخش CTV: تلویزیون کاتولیک اسقف نشین از اسکرانتون.

• Pews مشخص خواهد شد یا تعیین شده به منظور حفظ مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل.

• ربانی مقدس توزیع خواهد شد در پایان از جرم است. محله های کشیش نشین هستند به شدت توصیه می شود برای دریافت بدن از مسیح در دست است. توزیع خون گرانبها باقی می ماند, معلق در این زمان.

“به عنوان درب از parishes ما بازگشایی هر کس نقش مهمی بازی. ایمنی ما مردم وفادار ما روحانیت و جامعه ما است که مهم ترین عامل هدایت هر گونه تصمیم گیری که ساخته می شوند” اسقف Bambera اضافه شده است.

اسقف Bambera تشویق مؤمنان به دیدار اسقف نشین از اسکرانتون وب سایت (www.dioceseofscranton.org) برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد در حال انجام در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>