ما جدید-فروش خانه پست افزایش خفیف در مارس

توسط جاش BOAK

بالتیمور (AP) — ایالات متحده فروش خانه های جدید علامت تا 0.6 درصد در ماه آوریل تعجب آور به دست آوردن میان شیوع کروناویروس که نکات در سلامتی نسبی از خریداران بالقوه.

گزارش وزارت بازرگانی روز شنبه که فروش جدید خانه های تک خانواری اندکی افزایش یافت و به یک تنظیم فصلی نرخ سالانه 623,000 ماه گذشته. این به دنبال کاهش 13.7 درصد در ماه مارس به عنوان کسب و کار و مدارس تعطیل شد, در تلاش برای مهار این ویروس. بیش از 12 ماه گذشته خرید و فروش است 6.2%.

COVID-19 مختل آنچه به نظر می رسد نشانه هایی از رشد در بازار مسکن به عنوان نرخ وام مسکن کم جذب خریداران. گیر در انزوای اجتماعی را انتخاب کردند در ماه گذشته برای خرید خانه است که هنوز ساخته شود — یک دسته که رسید 26.5% از ماه مارس و به حساب همه از رشد فروش در ماه آوریل است. خرید و فروش خانه در حال حاضر تحت ساخت و ساز کمی کاهش یافت در حالی که فروش آن در حال حاضر تکمیل شده کاهش یافته است 13.6% از یک سال پیش.

Realtor.com اقتصاددان ارشد جورج Ratiu پیشنهاد کرد که این پناهگاه در محل سفارشات ممکن است تشویق بیشتر مردم به جستجو برای خانه های برای دیدار با نیازهای خود را در یک پست-coronavirus اقتصاد است.

“(T)هی کشف مقدار فضای اضافی و به روز رسانی آشپزخانه,” او گفت:. “به عنوان کنترل از راه دور کار می کنند این سیاست ها در حال گسترش به 2021 توسط تعداد فزاینده ای از شرکت ها و به احتمال زیاد برای تبدیل شدن دائمی در برخی از موارد تقاضا برای خانه و دفاتر پیش بینی شده است به رشد است. اگر homebuilders می توانید پاسخ به این تغییر تنظیمات خرید و فروش خانه های جدید ممکن است یک swifter دوباره بجای اول برگشتن در ماه های آینده.”

قیمت متوسط برای یک خانه جدید فروخته شده در ماه گذشته $309,900 انداختن 8.6% از یک سال پیش. قیمت به نظر می رسد به دلیل شیب کمتر از خانه های فروخته شده در ماه گذشته در محدوده از $300,000 دلار 399,999 و طیف وسیعی از $750,000 و بالاتر.

به گزارش دولت بالا است و حاشیه خطای بنابراین مارس ارقام می تواند تجدید نظر در ماه های آینده. جدید-فروش خانه رز در شرق میانه و جنوب اما سقوط در غرب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>