ضربه محکم و ناگهانی از آن: میل سیری ناپذیر برای نگه داشتن در خرید

چه کسی خرید ؟ اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد مانند آن شوق برای خرید اغلب تبدیل به یک اعتیاد است که می تواند فلج شما در طول زندگی خود. مصرف کننده طرز فکر را هل می دهد شما را به نگه داشتن جمع آوری بیشتر و بیشتر تا شما را رها و آن را به تبدیل تمام جهان به یک دیوانه وار عرضه ماشین که caters به حال افزایش خواسته در هزینه هر چیز دیگری. مادی خواستار افزایش داده به شرکت ها و رژیم های که استخدام کار برده به طوری که شما می توانید هر چیزی را که مورد نظر شما هر زمان که شما تمایل. این است چگونه انسان به معنای زندگی می کنند ؟

اول می آید هزینه تحصیل در کالج. که یک بدهی بزرگ برای شروع زندگی خود را با. پس از اینکه شما می خواهید یک خانه. و نه فقط یک کوچک اما یکی که کمی بزرگتر از آنچه شما واقعا نیاز دارید. سپس آخرین مدل خودرو. البته که می توانید بی پایان خرید, لباس, لوازم, الکترونیک, مواد غذایی و دکور ؟ شما در حفظ و خرید و خرید تا پایان. حتی تابوت برای جنازه را به چوب ماهون. بدن خود را آماده برای تجزیه و شما هنوز هم نیاز به آن را گذاشته داخل چوب ماهون? لازم نیست به این راه.

شناخت دشمن


میل ریشه همه شر” یک نقل قول اغلب منسوب به بودا Shakyamuni (گوتاما بودا). میل طول می کشد در بسیاری از اشکال شبیه به یک پوچی درون (که نیاز به سیرچشم) یک ضربه ناگهانی و حرص و آز و غیره. دفعه بعد زمانی که شما یک میل شدید به خرید چیزی یاد بگیرند به رسمیت شناختن این ضربه. شناسایی این اولین قسمت از غلبه بر مشکل است.

هنگامی که شما شناسایی ضعف شما خواهید دید که آن را تنها یک ضعف یک لحظه نقص در سیستم شما. فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما می خواهید برای خرید و اگر شما می توانید بدون محصول خاص حداقل برای زمان حال. بیشتر از نه, شما نمی واقعا نیاز به آن است. میل تنها برای یک دوره کوتاه از زمان. پس از آن را گذرانده است شما احساس تسکین و حتی برخی از غرور و افتخار است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما می خواهید برای خرید و اگر شما می توانید بدون محصول خاص حداقل برای زمان حال. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

محدودیت های فیزیکی

وجود دارد چند چیز شما می توانید برای محدود کردن شور و شوق خود را برای تجمع. شروع شده توسط تصمیم گیری برای خرید فقط به صورت نقدی. شمارش اسکناس و توزیع آنها را به صندوقدار باعث می شود شما متوجه هزینه خرید بسیار بیشتر از استفاده از یک کارت اعتباری است. شما خواهد بود عاقلانه تر با توزیع پول نقد. و شما را به لذت بردن از امنیت این بسته نرم افزاری خود را در جیب یا کیف پول.

باز کردن یک حساب پس انداز و یا یک مترoney بازار حساب. داشتن یکی از این حساب شما را مجبور به صرفه جویی بیشتر. این مهم است. کنار برخی از درصد 10 درصد خوب استبه صرفه جویی در هر زمان خود را به شما پرداخت. این یک عادت است. فقط تصور کنید که شما تنها با کسب 90 درصد از خود پرداخت. این است که پول شما را برای استفاده از هزینه های غیر ضروری.

در نهایت در یک محل که در آن شما باید کمتر اتاق برای ذخیره سازی. این کمک می کند تا جلوگیری از شما از آنجا که شما دیگر یک محل برای قرار دادن جدید خود را خرید. کوچکتر گنجه شما را فکر می کنم دو بار در مورد خرید های اضافی که جفت شلوار جین. که در آن شما می رویم به آن را قرار داده ؟ همچنین حمل یک کیسه هنگام بیرون رفتن برای خرید. ایجاد یک لیست خرید و تنها چیزهایی که در این لیست است.

افزایش ذهنی

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما در مدرسه یاد نمی. یک جنبه مهم از زندگی است که توانایی به محتوا. هنوز بسیاری از مردم این یادگیری در طول عمر خود. اما برای کسانی که آنها تجربه یک حس مشتاق از خوب بودن است. اگر شما یاد بگیرند که راضی به زندگی پس از آن وجود ندارد و بسیاری از چیزهایی که شما را زحمت محصولات مواد گنجانده شده است. شما نمی خواهد خفه خودتان را برای فروش عجله. شما نمی مراقبت در مورد جدید ماشین چمن زنی همسایه رو در تخفیف. شما با خود گوشی فعلی قابلیت های. بیشتر ترس از دست رفته.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

اگر شما یاد بگیرند که راضی به زندگی پس از آن وجود ندارد و بسیاری از چیزهایی که شما را زحمت محصولات مواد گنجانده شده است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

تمرین و به دست آوردن این مهارت و دیدن زیبایی است که در حال حاضر موجود در زندگی خود را. شما هم اکنون می توانید لذت بردن از کوچکتر لذت مانند رفتن برای یک پیاده روی, باغبانی, گذراندن وقت با خانواده و خواندن کتاب و تماشای بقیه جهان راش در مورد دیوانه خود را وجود دارد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد چینی رقص آب آستین’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>