در این تاریخ: دریاچه-لیمن سافتبال ویژه پیروزی در سال 1996


 Lake-Lehman’s Kelly Spencer, No. 16, celebrates after Kacy Ziomek, No. 17, scores the game’s first run in the WVC Class 3A Northern Division softball championship game in 1996 at Kirby Park. Nikki Newell also congratulates Ziomek. Times Leader file photo

دریاچه-لیمن را کلی Spencer, No. 16, جشن بعد از Kacy Ziomek شماره 17 نمرات این بازی را برای اولین بار به اجرا در WVC کلاس 3A, Northern Division, سافتبال بانوان قهرمانی بازی در سال 1996 در کربی پارک. نیکی Newell همچنین تبریک Ziomek.

بار رهبر فایل عکس

دریاچه-لیمن بود کمی بیشتر به ویژه در ویژه حذفی در سال 1996 برای تعیین وایومینگ دره کنفرانس کلاس 3A, Northern Division, سافتبال بانوان قهرمانی.

کیم اسپنسر در زمان هیچ-hitter وظیفه به seventh inning و خواهرش کلی نقش مهمی را در دو اجرای ششم زمین باز یافته به عنوان شوالیه سیاه را شکست داد Tunkhannock 2-0 در کربی پارک.

کیم اسپنسر اجازه او را تنها با یک ضربه در هفتم در bloop واحد به سمت چپ توسط رایان Purdy.

Kacy Ziomek آغاز شده ششم با سرب کردن واحد. کلی اسپنسر رسیده خطا در bunt ارسال Ziomek به سوم.

داربی ولف و سپس به طور خاص در Ziomek و دایان تغییر خاص به نمره کلی اسپنسر.

1970

خیلی رقصنده یک 31-1 longshot برنده هشتمین مسابقه در Pocono فراز به ماشه $19,406 بزرگ E نتیجه نهایی.

خیلی رقصنده لبه Pacesetter Innes در پایان عکس. پرداخت در سراسر هیئت مدیره $بود 64.60, $18.80 و $8.60.

1975

شرق شکست خورده غرب 85-75 در دیدار با قهرمانان در Wilkes-Barre ورزشگاه. این رویداد برجسته در بالا و میدانی ورزشکاران در وایومینگ دره کنفرانس.

نانتیکوک منطقه دنیس Pawlowski و لعن سنگ ء شرق. Pawlowski برنده یک مایل و دو مسیر اجرا می شود و زد برنده دو مایل رله تیم. سنگ برنده 800 و فرار از یک مایل و مایل رله تیم است.

اگر جو Yensavage و پیتستون منطقه را اد هستون نیز زد بر دو مایل رله تیم. نانتیکوک منطقه تام Wasilewski, GAR را دیو Krafcik و هانوفر را در فرانک کلارک زد پاها در یک مایل رله تیم.

چهارمین رویداد سالانه برگزار شد, توسط, وایومینگ, دره, آهنگ, مربیان, انجمن, با درآمد حاصل از رفتن به آمریکا, المپیک کمیته.

1983

بزرگ شروع فصل بیس بال لژیون آمریکایی لغو شد با توجه به وایومینگ دره کنفرانس کلاس 3A بازی مسابقات قهرمانی.

لژیون آخر هفته بود که tripleheader در توپخانه پارک به دنبال doubleheader روز بعد. پذیرش شد $1 در هر روز. اما با Meyers و اسقف Hoban با استفاده از زمینه طرح بود scrapped.

به جای American Legion بیس بال باز با بازی های تک و دو روز و نه در توپخانه پارک.

1987

این کولین تیم بیس بال مطلع شد آن را نمی خواهد واجد شرایط برای بازی در وایومینگ دره کنفرانس کلاس 3A قهرمانی بازی به دلیل آن را به حال یک بازیکن بود که تحصیلات دانشگاهی فاقد شرایط لازم در این فهرست برای چند هفته.

به جای هانوفر منطقه می توان به بازی اسقف Hoban مقابل وایومینگ غرب دره برنده برای این عنوان است. Hoban پیشرفته به دلیل آن برداشت جریمه برنده بیش از کولین به دلیل واجد شرایط بازیکنان است. کولین ضبط شش بازی در کل.

غرب دره مربی جری Stortz و Hoban مربی جیم مالونی گفت: آنها در حال حاضر شروع به جمع آوری لباس و فروشگاه تجهیزات زمانی که مطلع آنها را به بازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>