ماکائو بازی سرمایه دار خیلی مهم استنلی هو مرده است در 98

توسط ZEN سو و کلوین چان

هنگ کنگ (AP) — استنلی هو بی باک میلیاردر و بن جشنی که در نظر گرفته شد پدر مدرن قمار در چین درگذشت دخترش, بنفشه سه رنگ Ho روز سه شنبه گفت. او 98.

شناخته شده به عنوان “سلطان قمار” هو امن برای خود یک چهار دهه انحصار در کازینو در ماکائو و سپس parlayed خانه اش استفاده برای ساختن امپراتوری است که هنوز هم تحت سلطه صنعت پس از آن باز به شرکت های خارجی در سال 2002.

او در این مستعمره سابق پرتغال ثروتمندترین سرمایه دار خیلی مهم اسراف spender و انجام رقصنده باله که در اختیار داشت نفوذ زیادی هم در ماکائو و در کشور همسایه هنگ کنگ در حالی که — به گفته مقامات ایالات متحده — حفظ روابط با جرایم سازمان یافته.

قد بلند و خوش تیپ و از مخلوط چینی و اروپایی میراث Ho پدر 17 کودکان با چهار زنان و خانواده گسترده خود را فوران در بالا مشخصات مناقشات سیاسی بیش از امپراتوری خود را در طول سال های بعد.

حتی اگر قمار ثروت خود را ساخته شده, Ho اجتناب کف بازی.

“من قمار نیست در همه. من نمی باید صبر” هو گفته آسوشیتد پرس در یک مصاحبه نادر در سال 2001. “انتظار نداریم که پول را در قمار. این خانه بازی. آن را برای خانه.”

او همچنین تا به حال سهام در کسب و کار است که اجرای همه چیز از کشتی و هلیکوپتر اتصال هنگ کنگ و ماکائو به فروشگاه های بزرگ, هتل ها, ماکائو فرودگاه و آن اسب-مسابقه آهنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>