دویل McManus: تهمت نمی مانند پست الکترونیکی-در رای گیری, اما آن را به تماس خود رایک اعتراف: من رای دادند و از طریق پست به تازگی. و آن را احساس نمی کثیف در همه.

مانند هر رای دهنده من هشدار داده شده بود در برابر این عمل توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“پست الکترونیکی-در برگه های رای بسیار خطرناک است,” او گفت:. “تاپیک فوق العاده ای درگیر تقلب و فوق العاده ای غیر قانونی.”

“شما هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا,” او توضیح داد که در ماه آوریل است.

گران! در مورد ما, هر چند آن را تنها سه نفر از ما نه هزاران نفر. من همسر دختر ما و من نشسته در اطراف میز گیج بیش از این گزینه ها برای مدار دادگاه و هیئت آموزش و پرورش و قلم به پاکت.

در دفاع از ما, ما از انتخاب بسیار. در مریلند که در آن من زندگی می کنند, ما فرماندار متوسط خواه به نام لری هوگان تصمیم گرفت که در شخص رای گیری خواهد بود بیش از حد خطرناک در یک بیماری همه گیر. هوگان بسته ترین حوزه های رأی گیری و دستور داد شهرستانهای استان به ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای برای هر ثبت نام رای دهندگان.

به نظر می رسید مانند یک معقول احتیاط. اما تهمت اعتراض به طوری که به شدت او را تهدید به مسدود کردن بودجه فدرال از میشیگان و نوادا و اگر آنها دنبال همان دوره است. هر دو کشور باید دموکراتیک فرمانداران; عجیب او نمی توانید هر یک از جمهوری خواهان.

هیچ شواهد واقعی برای حمایت از رئیس جمهور مکرر شارژ که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب.

تنها در مقیاس بزرگ رای تقلب در سال های اخیر اتفاق افتاده در کارولینای شمالی در سال 2018 اما مشکل نبود پست الکترونیکی-در برگه های رای. آن را “رای و برداشت” است که اجازه می دهد تا مبارزات کارگران برای جمع آوری آراء درب به درب. مقصر یک جمهوری خواه بود.

هر چند رئیس جمهور با اشاره به سیاسی اعتراض بیش از حد.

پست الکترونیکی-در رای گیری “کار نمی کند و برای جمهوری خواهان” او توییتی در ماه گذشته.

او گفت دموکراتیک پیشنهاد نیاز به ایمیل, برگه های رای در سراسر کشور تولید “سطح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

بسیاری از استراتژیست های سیاسی جمهوری خواه فکر می کنم برگ برنده این است که حق در آن تعداد — که اگر رای گیری آسان تر ساخته شده است بیشتر دموکرات ها شرکت خواهد کرد.

“تاپیک طولانی شده است که از ترس اقدامات مانند خودکار ثبت نام رای دهندگان و رای دادن از طریق پست کمک خواهد کرد که دموکرات ها به نوبه خود بیشتر مردم فقیر و بیشتر مردم سیاه و سفید,” دیرین استراتژیست جمهوریخواه به من گفت. (او خواست نامش فاش نشود به صحبت رک و پوست کنده.) “وجود دارد یک بخشی از ایران است که کاملا راحت با سرکوب رای دهندگان.”

جمهوری خواه مشاور سیاسی جان Brabender تر بود دیپلماتیک. او گفت که او معتقد است پست الکترونیکی-در رای گیری کمک خواهد کرد که دموکرات ها به دلیل رای دهندگان خود را به نوبه خود کمتر به طور مداوم به خصوص در شهرستانها.

اما او نگران است که مغلوب ساختن پیشی جستن است که صدمه زدن به خود با محکوم کردن پست الکترونیکی رای گیری تا شدت. در ایالات متحده است که اجازه می دهد تا ایمیل رای گیری رهبران ایران اصرار دارند حزب وفادار به شرکت — تنها به محکوم با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حامیان turncoats.

“اگر ما صرف تمام زمان ما انتقاد از رای گیری از طریق پست و نتایج می تواند تبدیل به خود انجام,” او هشدار داد.

جالب اینجاست که رای گیری از طریق پست در آن از مد افتاده نسخه غایب رای گیری به طور سنتی به یک جمهوری خواه تخصص.

توافق رهبران در کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا و کشورهای دیگر به مدت طولانی خواست حامیان آنها به خصوص مسن تر رای دهندگان به رای دادن از طریق پست. تهمت استفاده غایب رای گیری برای رای دادن در فلوریدا اصلی این سال است.

جمهوری خواه کمیته ملی صندلی Ronna رامنی McDaniel می گوید او هنوز هم به نفع رای گیری غایب — نه فقط رای گیری جهانی توزیع شده است.

“ما واقعا در برابر … برگه های رای در حال ارسال به طور مستقیم به افرادی که ممکن است یا نه ممکن است بخواهید آنها را,” او توضیح داد.

به عبارت دیگر رای گیری از طریق پست خوب است — فقط به عنوان طولانی به عنوان آن را بیش از حد آسان است.

اما کسانی که nakedly بحث های سیاسی تاریخ از قبل از coronavirus ساخته شده رای گیری در مکان های خطرناک برای سلامتی شما.

آنچه در حال متحده به انجام این کار زمانی که ما می تواند رقیب با موج دوم این بیماری همه گیر? می تواند ایمنی مغلوب ساختن پیشی جستن بازی ماهرانه?

شاید. در بسیاری از ایالت ها حتی فرمانداران جمهوریخواه غذای تماس برای دسترسی آسان به ایمیل آراء مهم نیست که چه تهمت می گوید.

اوهایو, کارولینای جنوبی و ویرجینیای غربی باید همه گسترش رای گیری غایب. حتی فلوریدا که در آن تهمت آرا نگهداری نسبتا مجاز قوانین.

چالش واقعی این است که به احتمال زیاد بودجه. پست الکترونیکی-در انتخابات خواهد شد هزینه برای ایالات و استان ها — نه تنها از پستی اما از آنجا که آنها نیاز بیشتر مردم و ماشین آلات به تعداد میلیون برگه کاغذ.

از آن خواهد شد یک “سونامی” پیش بینی Richard L. Hasen, انتخابات, کارشناس حقوقی در دانشگاه ارواین. “این رای در حال رفتن به آمده است که آیا منابع وجود دارد یا نه. و اگر این منابع وجود ندارد آن را افزایش می دهد شانس درهم و برهم تعداد و دادخواهی به خصوص اگر نتیجه انتخابات نزدیک است.”

آن را ممکن است چند روز یا چند هفته به شمارش آراء — مشکل آشنا به کالیفرنیا, اما نه به بقیه ملت.

خانه دموکرات گذشت یک بیماری همه گیر امداد لایحه که شامل $3.6 میلیارد دلار در انتخابات بودجه اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: او در نظر دارد برای جلوگیری از اندازه گیری.

فرمانداران و دولت های انتخاباتی در حال حاضر در حال تشکیل ائتلاف دو حزبی سعی کنید به داد و بیداد کردن بودجه جدید از کنگره است.

در حال اجرا پاک کردن انتخابات توسط ایمیل نباید سخت است. همه آن نیاز به بودجه سازمان و هوشیاری در برابر تقلب. اما رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود را به نظر می رسد خم در ساخت آن را سخت تر از آن را باید.

اگر نتیجه نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام تقلب. او که حتی پس از او به دست آورد در سال 2016.

شاید این طرح ، شاید رئیس جمهور واقعا معتقد است هر کس یک فریبکار. شاید آن را فقط سر و صدا به نگه داشتن هواداران خود را اخراج کردن. شاید او تخمگذار زمینه را برای مسابقه نتیجه اگر او از دست می دهد.

به هر صورت او نه تنها تضعیف مشروعیت انتخابات ماه نوامبر او را به انجام آن را در میان بدترین بیماری همه گیر در یک قرن. جای تعجب نیست که بسیاری از جمهوری خواهان مخالف با او را برای یک بار.

دویل McManus یک مقاله نویس برای لس آنجلس تایمز. خوانندگان ممکن است او ارسال ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>