کانکتیکات, قتل مشکوک خانواده پنجه نرم می کند خود را تسلیم

وکیل خانواده, کانکتیکات, قتل مشکوک التماس دوشنبه برای تسلیم خود به پلیس درگیر در چند دولت جستجو برای 23 ساله دانشجو گردش یک عکس از یک فرد مطابق توضیحات خود را راه رفتن در امتداد راه آهن در پنسیلوانیا است.

پیتر مانفردونیا یک دانشگاه کانکتیکات, ارشد, است, مظنون به قتل تد DeMers, 62 و نیکلاس Eisele, 23 قبل از اینکه مجبور Eisele را به ماشین او و فرار دولت با او.

زن 23 ساله در آن واقع شده بود روز یکشنبه در یک استراحت توقف در نزدیکی پترسون نیوجرسی با او 2016 فولکس واگن Jetta پلیس گفت و صدمه دیده است نیست.

مانفردونیا که اعتقاد بر این است مسلح با اسلحه های مختلفی به سرقت رفته در یک خانه حمله شد و گذشته یکشنبه با پوشیدن یک تی شرت سفید, تاریک, شورت و حمل زیادی لوازم و اثاثه قابل حمل کیسه نزدیک ریل قطار در ایست سترودسبورگ پنسیلوانیا.

پاترسون در حدود 90 دقیقه رانندگی از دربی. ایست سترودسبورگ است حدود یک ساعت دورتر غرب در بین 80.

یک وکیل برای مانفردونیا خانواده مایک دولان گفت: گمان تلاش کرده است با مسائل مربوط به سلامت روان است و “به دنبال کمک از تعدادی از درمانگران.”

“پیتر اگر شما در حال گوش دادن شما هستند دوست” دولان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “وقت آن است که اجازه دهید به فرایند درمان آغاز خواهد شد. از آن زمان به تسلیم. شما باید خود را پدر و مادر و خواهران خود و خانواده خود را کامل پشتیبانی می کند. پس پیتر از پدر و مادر خود را, ما شما را دوست دارم لطفا به نوبه خود در.”

Connecticut State Police برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

مانفردونیا مالی و مهندسی مکانیک عمده از سندی هوک است که مظنون به قتل DeMers و آزار یک مرد دیگر احتمالا با شمشیر یا کارد بزرگ و سنگین و در Willington روز جمعه پس از آنها یافت مانفردونیا راه رفتن در امتداد یک جاده و به او پیشنهاد سوار شدن به موتور سیکلت خود را.

دومین قربانی نیکلاس Eisele مرده پیدا شد در خانه اش یکشنبه در دربی, است که در حدود 60 مایل (96 کیلومتر) جنوب غربی Willington و فقط در غرب New Haven. Eisele یک سال 2016 نوتون دبیرستان فارغ التحصیل مشغول به کار با پدرش در یک محوطه سازی و آبیاری کسب و کار. دولت و پلیس او را به عنوان توضیح آشنایی مانفردونیا است.

در اوایل روز یکشنبه یک Willington مرد گزارش شده برگزار می شود در برابر خود خواهد شد توسط مانفردونیا که سمت چپ و سپس با مواد غذایی, چند اسلحه و انسان کامیون که رها کردند در نزدیکی Osbornedale امور خارجه پارک حدود یک مایل از Eisele خانه.

Eisele خانواده راه اندازی آنلاین جمع آوری کمک برای کمک به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه و تا کنون بیش از هدف از $10,000 در فقط چند دقیقه. در صفحه دوستان و خانواده به اشتراک گذاشته خاطرات از جمله عشق او و او را چوپان آلمانی سپاهی و شنی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>