کالیفرنیا مسائل دستورالعمل برای کلیسا reopenings

توسط رابرت JABLON

لس آنجلس (AP) — خدمات مذهبی در کالیفرنیا خواهد نگاه بسیار متفاوت تحت قوانین رونمایی دوشنبه که محدود کردن حضور و غیاب به 100 نفر و با توصیه نمازگزاران پوشیدن ماسک حد آواز و خودداری از دست دادن و یا در آغوش گرفتن.

دولت منتشر راهنمایی که تحت آن شهرستان ادارات بهداشت تایید می بازگشایی کلیساها و مساجد و کنیسه ها و خانه های دیگر ، آنها بسته شده اند و پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر اقامت در خانه سفارش در ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus.

آن را بلافاصله شناخته شده است چگونه به زودی در فرد خدمات سر گرفته خواهد شد. شهرستان است که با داشتن موفقیت در کنترل این ویروس به احتمال زیاد به سرعت حرکت می کند. دیگران با شیوع بیماری — مانند لس آنجلس است که حدود 60 درصد از کالیفرنیا تقریبا 3,800 مرگ و میر — ممکن است انتخاب کنید برای به تاخیر انداختن.

دستورالعمل درخواست نمازگزاران به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از های نماز کتاب یا نماز, فرش و جست و خیز صفحه مجموعه. آنها همچنین می گویند برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ برای مراسم مختلف و هشدار می دهند که فعالیت هایی مانند آواز خواندن و یا گروه تلاوت “نفی” مزایای اجتماعی فاصله.

دستورالعمل ها می گویند حتی با فاصله فیزیکی در فرد عبادت حمل معرض خطر انتقال ویروس و افزایش تعداد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر و توصیه خانه عبادت کوتاه خدمات.

هر شهرستان را مجبور به اتخاذ قوانین برای ارائه خدمات به رزومه کاری خود در حوزه های قضایی و سپس دستورالعمل خواهد بود بررسی توسط مقامات بهداشتی دولت پس از 21 روز. دستورالعمل عبارتند از: محدود کردن تجمعات به 25 درصد از ظرفیت سازی و یا 100 نفر هر کدام که کمتر است.

در لس آنجلس, خاخام شالوم Rubanowitz از Shul در ساحل در ساحل ونیز گفت که او امیدوار است او جماعت می تواند در دیدار این هفته شاوت تعطیلات را جشن می گیرند هنگامی که یهودیان دریافت تورات.

این جماعت را باید به شکل از چگونه به ارائه درجه حرارت چک و ارائه یک محل برای فردی نماز کتاب و شال. یهودیان ارتدوکس آیا استفاده از تکنولوژی در طول روز سبت است و ممکن است حمل شخصی ترین موارد است.

برخی از رهبران کلیسا نیست مشتاق به بازگشایی شده است. برگرد. آموس قهوه ای, کشیش سوم کلیسای باپتیست در سان فرانسیسکو و سر از محلی NAACP فصل led اعتراض دوشنبه در برابر بازگشایی.

“ما در حال رفتن به عجله بازگشت به کلیسای او گفت:” از طریق تلفن اشاره کرد که بسیاری از رهبران فرقه او شده بیمار یا مرده در سراسر کشور. آزادی از دین “و نه آزادی برای کشتن مردمی نه آزادی برای قرار دادن مردم در راه آسیب است. که مجنون,” او گفت:.

بسیاری شده اند مشتاقانه در انتظار اعلام مذهبی خدمات پس از Newsom شروع آرامش محدودیت در فروشگاه ها و دیگر رسانه های سکولار به عنوان بخشی از یک چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است.

روم کاتولیک اسقف نشین از نارنجی هفته گذشته اعلام کرد که آن تدریجی است در توده آغاز ژوئن 14, شروع با محدود تعداد نمازگزاران. در ابتدا کر ممنوع خواهد شد, فونت نخواهد حاوی آب مقدس و محله های کشیش نشین نمی خواهد انجام مراسم مذهبی که در آن آنها باید یکدیگر را لمس کند.

“ما می دانیم که خدا با ما, اما در همان زمان ما باید مراقب باشید و مطمئن شوید که ما محافظت از هر یک از دیگر در این به چالش کشیدن زمان” اسقف کوین Vann روز جمعه گفت.

برخی از 47 دولت 58 شهرستانهای استان مجوز دریافت کرده اند به حرکت عمیق تر به بازگشایی جلسه استاندارد برای کنترل ویروس. دولت روز دوشنبه پاک راه را برای در فروشگاه خرید برای از سرگیری ایالت اجتماعی فاصله محدودیت اگر چه شهرستانهای را وادار به تصمیم می گیرید که آیا به آن اجازه.

برخی از مکان های عبادت در سراسر کشور افتتاح بیش از آخر هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را اعلام کرد ضروری و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد دستورالعمل برای بازگشایی ایمان سازمان.

در کالیفرنیا ترین خانه عبادت باید با پیروی اجتماعی فاصله ساخت با آنلاین از راه دور و چند درایو در خدمات.

در قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک لس آنجلس اسقف اعظم خوزه گومز به نام در parishes به جشن پنطیکاست — عمده مذهبی روز برای بسیاری از مسیحیان — یکشنبه بعد با نگه داشتن مواد غذایی و خون درایوهای.

“من فکر می کنم مهم است که برای همه ما به یاد داشته باشید که این بسیار خطرناک بیماری و ما مطمئن شوید که همه چیز خوب است زمانی که ما به عقب می آیند و جشن عشای ربانی با هم,” او گفت:.

اما چند هزار کلیساها قول داده اند که سرپیچی از زمان اقامت در خانه سفارش در پنطیکاست استدلال آنها می توانند با خیال راحت.

دو کلیسا که در حال حاضر برگزار شد و بدون مجوز بوده است منابع شیوع; یکی در Mendocino County و دیگر در Butte County است.

Newsom را محتاط رویکرد به بازگشایی کرده است خشم مخالفان ادعا می کنند که قوانین را نقض آزادی مذهبی.

یک کلیسای پنطیکاستی در سن دیگو شهرستان از دست فدرال تجدید نظر جمعه در تلاش خود را برای بازگشایی بلافاصله. جنوب خلیج ایالات Pentacostal کلیسای چولا ویستا بلافاصله ثبت درخواست با دیوان عالی ایالات متحده.

غیر انتفاعی مرکز برای آزادی امریکایی است که در زمینه پرونده های حقوقی متعددی بیش از کلیسا محدودیت گفت: این دستورالعمل به اندازه کافی نمی رویم.

Newsom “فاقد قدرت برای دیکته به کالیفرنیا وفادار چگونه آنها ممکن است عبادت” گفت: Harmeet Dhillon, یک سان فرانسیسکو وکیل و مدیر عامل شرکت. “اجازه دهید افرادی که مایل به عبادت با خیال راحت و با هم انجام دهید.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. همانطور که از دوشنبه کالیفرنیا تا به حال حداقل 94,558 تایید موارد COVID-19 بیش از 3,000 بستری شدن در بیمارستان و 3,795 مرگ و میر.

دولت هنوز هم از دیدن مشکل COVID-19 شعله ور شدن یو پی اس. بیش از 150 کارمند در یک کشاورز جان کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در ورنن شهر صنعتی جنوب لس آنجلس قرارداد coronavirus. Imperial County, در سراسر مرز از مکزیک دیده است و خروش است. دو زندانی از کالیفرنیا موسسه برای مردان در سن برناردینو کانتی درگذشت یکشنبه از آنچه به نظر می رسد عوارض مربوط به COVID-19.

___

این داستان در تصحیح املا پنطیکاست.

___

Stefanie Dazio در لس آنجلس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>