Hendrick Motorsports طول می کشد دو زیان


 Driver Chase Elliott walks along pit road during qualifying prior to a NASCAR Cup Series race at Charlotte Motor Speedway Sunday, May 24, 2020, in Concord, N.C.

راننده تعقیب الیوت پیاده روی در امتداد جاده گودال در طول مقدماتی قبل از جام نسکار سری مسابقه در شارلوت موتور جاده سریع السیر یکشنبه, مه 24, 2020, در کنکورد, N. C.

کنکورد, N. C. — Brad Keselowski برنده جنوبی 500 بریستول شب مسابقه Brickyard 400 و در حال حاضر عبور از کوکا کولا 600 کردن چک لیست از گوهر تاج پیروزی.

تعقیب الیوت از دست دو نژاد در چهار روز و در هر دو دلخراش مد.

Jimmie Johnson تا به حال یک شات در خوراکی خود را به سه سال از دست دادن رگه اما به جای آن تمدید شد به 102 متوالی مسابقات که Keselowski ضرب و شتم او را در وقت اضافه اوایل دوشنبه در شارلوت موتور جاده سریع السیر. سپس ماشین خود را شکست خورده بازرسی و دونده تا پایان پرتاب شد توسط نسکار.

تمام که شد بیش از نهایی هفت دور از طولانی ترین مسابقه در نسکار تاریخ است.

الیوت بود کروز به سوی پیروزی با دو دور باقی مانده در 600 زمانی که یک احتیاط فرستاده مسابقه به وقت اضافه. پنج اضافی دور — یکی دیگر از 7.5 کیلومتر — فشار طولانی ترین رویداد در نسکار تقویم به درست یادبود روز آخر.

یک عقب از آنچه اتفاق افتاده است در شارلوت موتور جاده سریع السیر:

الیوت را بد می شکند: الیوت در تلاش بود برای برنده شدن در دارلینگتون Raceway گذشته شنبه شب هنگامی که او غرق شد توسط Kyle Busch در چه تبدیل به دامان نهایی مسابقه در باران-کوتاه رویداد. او نشان داد که نارضایتی خود را با کوه در می رم Busch پرنده.

او Hendrick Motorsports تیم در پشت صحنه با رقابتی شورلت در 600 است که الیوت سوار به جلو در اواخر مسابقه. نیم دامان قبل از او در زمان پرچم سفید که سمان پیروزی او هم تیمی ویلیام بایرون ناشی از احتیاط است که torpedoed پایان برسد.

الیوت اولین ماشین سر به گودال جاده که در آن او چهار لاستیک. Keselowski اول از هشت ماشین برای ماندن در مسیر. الیوت می تواند از طریق ترافیک به اندازه کافی سریع در دو دامان اضافه کاری پایان و سوم خودرو در سراسر خط پایان. او ضربه دوم پس از هم تیمی جانسون رد صلاحیت شد اما الیوت بود فقط به عنوان تلخ پس از 600 عنوان او در دارلینگتون.

“ما دامان و نیم دور از پیروزی کوکا کولا 600” یک بروسقو الیوت گفت: بعد از مسابقه. “فقط سعی کنید دوباره. که همه شما می توانید انجام دهید. منظورم این است که واقعا وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است. من نمی توانم زمان عقب است. هیچ انتخاب دیگری.”

KESELOWSKI خود را نشان می دهد ارزش: یک دیتونا 500 پیروزی تنها تاج جواهر مسابقه Keselowski از دست رفته است در رزومه کاری خود را. او موفق به کسب اولین عنوان قهرمانی برای راجر Penske اول مسابقات نسکار در Indianapolis Motor Speedway برای Penske و به عنوان مالک تیم اشاره کرد دوشنبه “نگه داشته من خط رفتن” از آخر هفته روز یادبود پیروزی.

قدرت اراده و سیمون Pagenaud برنده back-to-back, Indianapolis, 500s دو سال گذشته و Keselowski پیروزی در 600 — تنها رویداد اجرا در آشپزی’ مشهورترین تنها بعد از مسابقه — در واقع به Penske پیروزی آرزو. این Pagenaud برنده شدن در قرارداد سال به دست آورده راننده یک فرمت است, اما آن باقی مانده است دیده می شود چه اتفاقی می افتد به Keselowski.

“ما در بحث” Penske گفت: آسوشیتد پرس در روز دوشنبه. “COVID-19 پذیر نیست ما به هم.”

Penske قبل از فصل تعویض خدمه برای هر سه از رانندگان نسکار و رایان Blaney رو فرمت کامل قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شد تمام معاملات کسب و کار. اما 10-هفته shutdown ظاهرا کمک کرد Keselowski افزایش ارزش خود را.

Keselowski تنها سابق سری قهرمان عامل رایگان استخر و کوکا کولا 600 بود 31st, پیروزی کار خود را گره خورده است برای 26th در همه زمان فهرست. و Kyle Larson به مطلوبيت صدمه دیده بود که او از کار اخراج شده توسط Chip Ganassi برای استفاده از نژادی لکه دار کردن.

او گفت: در اوایل صبح روز دوشنبه او نمی داند که در آن او می ایستد در حال حاضر.

“من می دانم که برنده هرگز لطمه می زند. من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر اخبار, اما من نمی” Keselowski گفت. “من امیدوارم که برای ادامه رقابت در سطح بسیار بالا و قادر به برنده شدن در مسابقه برای مدت زمان طولانی. ما باید یک مسابقه برنده اصلی در یک تیم است که واقعا فقط شروع به بر هم. این تیم پتانسیل زیادی.

“من امیدوارم که من را و چیزی را که برای سال آمده است. اما این همه تا به من. بسیاری از چیزهایی که به گرد هم می آیند که آیا حامیان مالی و یا فلان چیز مدیریت همه چیز. من امیدوارم که آن را می کند به دلیل این است که من 30th, پیروزی در جام حذفی سطح با تیم Penske. من فکر می کنم من دیگر 30 در سمت چپ من است. من می خواهم به فرصتی که در آن.”

جانسون رنج می برد و دو شکست: Johnson دو بار در مسابقه برای سرب در شارلوت از جمله در اضافه کاری راه اندازی مجدد هنگامی که او به انتظارنشسته بودند تا در کنار Keselowski. او آمد تا کوتاه هر دو بار به عنوان هفت بار قهرمان نسکار موفق به ضربه محکم و ناگهانی یک winless خط که تاریخ به داور در ژوئن 2017.

جانسون بازنشسته است و از رقابت در پایان فصل و او زخم تا عبور از خط پایان دوم در چه بود به احتمال زیاد نهایی خود را, Coca-Cola 600. او گفت: از دست دادن رگه هرگز وارد ذهن خود را در طول فشار برای برنده شدن.

“دوم خوب است” جانسون گفت. “من بسیار افتخار از تلاش ما در حال قرار دادن در. اما دوم بدبو است. آن را دشوار بودن این نزدیک به پیروزی lane, اما ما در حال ضربه زدن بر روی درب و ما وجود دارد.”

بعد از ضربه آمد و دو ساعت بعد از مسابقه وقتی نسکار گفت: شورلت شکست خورده مسابقه پس از بازرسی. خدمه رئیس صخره Daniels فکر ماشین نشست عقب تراز اندازه گیری پس از این مسابقه را می توان به یک قسمت شکسته; نسکار گفت آن ساخته شده است در تحمل “برای قطعات است که حرکت می کند. اما اگر قطعات شکسته عدد تعداد.”

اگر چه جانسون به تازگی یک هشتم-پایان محل به نشان می دهد برای اولین بار از سه نژاد پس از نسکار از سر گرفته پلاک 48 تیم نشان داده وعده داده است. او بود که منجر زمانی که او سقوط کرد و در اولین مسابقه برگشت در دارلینگتون Raceway و او از لحاظ فنی به پایان رسید دوم در شارلوت قبل از رد صلاحیت او را زدم به گذشته است.

“من یاد گرفتم که من درایو صفحه اصلی آخرین شب ما شده بود رد صلاحیت” جانسون نوشت: در رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه. “این یک واقعیت دشوار به روند اما ما آماده برای روز شنبه و هر چیز دیگری 2020 به ما می اندازد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>