چین خواسته های ما برداشت تحریم در فناوری تولید کنندگان

توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — چین تقاضا دوشنبه که واشنگتن برداشت صادرات, تحریم ها علیه شرکت های چینی در آخرین دور از وخیم تر شدن درگیری بیش از فن آوری های امنیتی و حقوق بشر است.

وزارت امور خارجه را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دخالت در چین امور با اضافه کردن هشت شرکت متهم به ایفای نقش در سرکوب آن مسلمان شمال غربی منطقه سین کیانگ به صادرات لیست سیاه.

واشنگتن همچنین اعمال کنترل بر دسترسی به فناوری آمریکایی از 24 شرکت ها و دولت های وابسته به نهادهای آن گفت: ممکن است در به دست آوردن کالا با پتانسیل نظامی استفاده می کند.

تصمیم ایالات متحده “نقض هنجارهای اساسی روابط بین الملل” و “صدمه چین ‘s منافع” گفت: یک سخنگوی وزارت ژائو Lijian.

“ما مصرانه از ایالات متحده برای اصلاح آن اشتباهات لغو این تصمیم مربوط و جلوگیری از تداخل در چین امور داخلی” ژائو گفت.

اقدامات جمعه اعلام کرد گسترش آمریکا علیه شرکت های چینی از جمله فن آوری های غول پیکر, Huawei است که واشنگتن می گوید ممکن است تهدیدات امنیتی.

پکن با انتقاد از محدودیت های اعمال شده قبلی بر روی Huawei Technologies Ltd. و شرکت های دیگر از جمله Hikvision Digital Technology Ltd. تامین کننده تصویری محصولات امنیتی. آن را تا به حال به می گویند که آیا آن را تلافی خواهد کرد.

یک شرکت ذکر شده جمعه در ارتباط با سین کیانگ است که متهم به “مشارکت در نقض حقوق بشر” وزارت بازرگانی گفت. بقیه متهم به “فعال کردن چین بالا و فن آوری نظارت” در منطقه است.

یکی از تکنولوژی تامین کنندگان CloudWalk فن آوری های Ltd. که باعث می شود تشخیص چهره سیستم در بیانیه ای گفت: چنین “درمان ناعادلانه”خواهد صدمه دیده است شرکت های آمریکایی و جهانی توسعه است.

چین نوپای تکنولوژی صنایع خود را در حال توسعه تراشه پردازنده نرم افزار و دیگر محصولات. اما آنها باید به ایالات متحده اروپایی و ژاپنی قطعات و تکنولوژی برای گوشی های هوشمند و دستگاه های دیگر و همچنین برای فرآیندهای تولیدی است.

این شرکت متهم به نقض حقوق بشر عکسو Huafu Textiles Co., در بیانیه ای گفت: تصمیم ایالات متحده “بی پروا disregards حقایق است.” این شرکت گفت: آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار به دلیل هر آمریکایی مواد را می توان با جایگزین منابع چینی.

شرکت های دیگر پاسخ نمی شنبه به سوالات در مورد چگونه آنها ممکن است تحت تاثیر قرار.

تصمیم به اضافه کردن این شرکت به وزارت بازرگانی این نهاد لیست محدودیت دسترسی آنها به ایالات متحده آمریکا, قطعات و تکنولوژی نیاز به اجازه دولت برای صادرات است.

مقامات آمریکایی شکایت پکن توسعه فناوری است که بر اساس حداقل در بخش سرقت خارجی دانش و ممکن است تضعیف آمریکا و صنعتی رهبری و یا تهدیدی برای امنیت همسایگان آن است.

شکایت در مورد پکن تکنولوژی جاه طلبی باعث جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش وظایف واردات چین در سال 2018 راه اندازی یک تعرفه جنگ است که وزن آن در تجارت جهانی. دو دولت امضا آتش بس در ماه ژانویه اما تهمت و تهدید کرده است به عقب اگر چین نتواند به خرید بیشتر آمریکا صادرات است.

شرکت های دیگر با ذکر جمعه “نشان دهنده یک خطر قابل توجهی برای حمایت از تهیه اقلام نظامی استفاده در چین” وزارت بازرگانی گفت.

برجسته ترین نام در این لیست است Qihoo 360, یک تامین کننده اصلی نرم افزار ضد ویروس و یک مرورگر وب است.

در آن رسانه های اجتماعی حساب Qihoo 360 متهم به تجارت گروه “سیاسی” کسب و کار و تجاری تحقیق و توسعه است.

شرکت Huawei که مورد هدف قرار گرفتند زودتر تحریم های ایالات متحده را انکار آنها یک تهدید. مقامات چینی متهم واشنگتن با استفاده از ساختگی هشدارهای امنیتی برای جلوگیری از افزایش رقبای ایالات متحده صنایع با تکنولوژی.

یکی دیگر از لیست سیاه شرکت CloudMinds Technology Co., یک ساز اینترنتی مرتبط روبات گفت: تمام محصولات خود را در “طراحی شده برای استفاده غیر نظامی.” آن را به دادگاه تجدید نظر به دولت ایالات متحده در آن حساب رسانه های اجتماعی به “متوقف کردن این ناعادلانه درمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>