چین در خطر تیان آن من-مانند واکنش

پکن به زودی می تواند به صورت یک موج خصومت معادل که از Tiananmen واکنش به دلیل دخالت در CCP coronavirus شیوع یک گزارش اخیر ارائه شده توسط وزارت امنیت متحده است. گزارش تهیه شده توسط فکر می کنم تانک چین موسسات معاصر روابط بین الملل (CICIR) ارائه شد به برترین مقامات چینی از جمله رئیس جمهور چین.

تکرار تیان آن من?

“جهانی ضد چین و احساسات در بالاترین حد خود از سال 1989 میدان تیان آن من كردم. به عنوان یک نتیجه, پکن, چهره یک موج ضد چین تمایلات رهبری ایالات متحده پس از همه گیر و نیاز به آماده می شود و در بدترین سناریو برای یک رویارویی مسلحانه بین دو قدرت های جهانی” با توجه به انتخاب.

این گزارش در ادامه به هشدار می دهند که واشنگتن انداز افزایش چین به عنوان یک چالش برای دموکراسی های غربی و تلاش برای “تضعیف” حزب کمونیست چین توسط فرسایش اعتماد عمومی. آن را پیشنهاد می کند که شیوع ویروسی می تواند باعث مقاومت در برابر کمربند و جاده ابتکار (BRI) پروژه های زیربنایی. امریکا نیز ممکن است افزایش نظامی و حمایت مالی در آسیا و مقابله با چین برنامه ای برای تسلط بر منطقه است. حدود 30 سال پیش در ایالات متحده و دیگر قدرت های غربی قرار داده بود تحریم ها در چین با توجه به فروش اسلحه و تکنولوژی در پی حادثه تیان آن من. حتی اگر پکن قوی تر است در حال حاضر شانس نوعی از تحریم باقی می ماند بالا است.

Global anti-China sentiment is at its highest since the 1989 Tiananmen Square crackdown. (Image: Screenshot / YouTube)

جهانی ضد چین و احساسات در بالاترین حد خود از سال 1989 میدان تیان آن من كردم. (تصویر: Screenshot / YouTube)

بسیاری در جامعه اطلاعاتی دیدن این گزارش به عنوان نسخه چینی از Novikov تلگرامکه یک سال 1946 سند فرستاده شده توسط اتحاد جماهیر شوروی به سفیر ایران در واشنگتن متهم کرده که آمریکا از نظامی و اقتصادی تهدید پس از جنگ جهانی دوم. این Novikov تلگرام در نهایت مجموعه صحنه را برای یک جنگ سرد میان این دو کشور. به این ترتیب در حال حاضر چینی گزارش می تواند دیده می شود به عنوان یک ماشه برای افزایش دوسوگرا عمل در برابر هر چیزی آمریکایی توسط پکن.

ایالات متحده-روابط چین شد و در حال حاضر در زمینه ضعیف قبل از COVID-19 pandemic با توجه به تجارت جنگ است. ویروسی شیوع تنها سوخت اضافه شده به جنگ بین دو ابرقدرت. در حالی که چین متهم شده است باقی مانده پنهان در مورد شیوع, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تماس بوده است مناسب برای بررسی به منبع از شیوع بیماری و همچنین برگزاری چینی رژیم مسئول بحران است.

حتی اگر جهان موفق به جلوگیری از گسترش این ویروس به نظر می رسد به عنوان اگر طولانی جنگ سرد بین امریکا و چین اجتناب ناپذیر است. دولت ایالات متحده در حال حاضر به دنبال به افتراق خود را از چین ممنوع چینی با تکنولوژی و حرکت آمریکا تولید خارج از کشور است. در بازگشت چین به دنبال به نوبه خود کشورهای در BRI پروژه در برابر ایالات متحده به طوری که آنها باقی می ماند به طور کامل وابسته به پکن.

The Trump administration has been calling for proper investigation into the source of the outbreak. (Image: Screenshot / YouTube)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تماس بوده است مناسب برای بررسی به منبع از شیوع بیماری است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

برگزاری چین پاسخگو

Rep. سناتور لیندزی گراهام و داگ کالینز به تازگی معرفی COVID-19 پاسخگویی به قانون در مجلس سنا و مجلس بود. این لایحه پیشنهاد کرده است که رئیس جمهور تایید به کنگره که چین ارائه شده کامل حسابداری به هر COVID-19 تحقیقات به رهبری دولت آمریکا و یا سازمان ملل متحد مانند که. این باید انجام شود در مدت 60 روز. چین همچنین باید نزدیک خیس بازار است که دارای پتانسیل آسیب رساندن به سلامت انسان و همچنین آزادی همه طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ معترضان که دستگیر شده بودند در CCP coronavirus كردم.

در مورد تهمت و دولت قادر به تایید این چیزها, او این حق را به اعمال تحریم در چین است. از جمله تحریم ها می تواند شامل ویزا revocations سفر, ممنوعیت, منع شرکت های چینی از گرفتن پذيرفته شده در بورس سهام ایالات متحده محرومیت آمریکایی موسسات مالی از اعطای وام به کسب و کار چینی ،

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین نیروهای اتحادیه اروپا به شرایط داخلی سانسور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>