نظر شما: امریکا وابستگی به چین باید پایانبه عنوان یک نتیجه از فریب در سراسر جهان همه گیر است که به خوبی ممکن است مانع شده اند که هزینه های بی شماری زندگی می کند. از آن شده است متناوب به ببینید که چگونه به طور کامل دولت چین در ابتدا و سنن و جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

مقامات محلی در ووهان پنهان اطلاعات حساس از مردم حتی پس از دکتر لی Wenliang اول صدا زنگ در مورد ویروس شیوع در ووهان. لی پس از آن درگذشت از ویروس. به تازگی Ai مرداب سر از اورژانس در ووهان مرکزی بیمارستان به یک مصاحبه محکومیت دولت برای آن نهفته است در مورد ویروس. او پس از ناپدید شد. حتی اگر چینی دیکتاتور یازدهم دریافت گزارش از ووهان در مورد گسترش ویروس در اوایل ژانویه او را ندارد اقدام جدی برای هفته ها. چین کمونیست و دولت باید پاسخگو برای استفاده از دروغ و پنهان کاری است که تحت تاثیر جامعه جهانی.

در طول ریاست جمهوری خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش داده شده به یک آرایه وسیعی از بی کفایتی. این کار از CDC و سازمان های دیگر به امریکا به خوبی آماده برای مبارزه با بیماری های مسری. آنها شکست خورده است. از شروع در حال حاضر معروف Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را درک نمی کنند خطرات ناشی از ویروس است. در طول یک مصاحبه رادیویی گفت که آمریکا نباید نگرانی در مورد شیوع کروناویروس در چین است. این هزینه در ایالات متحده در وقت با ارزش به اندازه کافی آماده شدن برای این بیماری همه گیر.

دو عامل را مانع آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس. پس از دهه 1960 بوروکراتیک شکل دولت است توسعه یافته در کشور ما است. ما صرف مقدار زیادی از پول در یک بوروکراسی متمرکز است که در حال حاضر عمل بالا به پایین از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های غذا و دارو, موسسه ملی بهداشت و سازمان های دیگر. این سازمان باید تمرکز خود را از دست داده و تبدیل شده اند تا حد زیادی مستقل از کنترل سیاسی. چرا ما باید تست کیت های اولیه ، چرا ما باید ماسک? چرا ما باید هواکش?

این سازمان می دانستند که ما ملی ذخایر این چیزها تخلیه شد, در طول آنفولانزای از سال 2009 و هرگز پر. در یک گزارش “CDC مرکز” اواخر بهداشت ، تام کوبورن در معرض پول-ساخت طرح های بین المللی junkets اسراف امکانات و صدها میلیون دلار مالیات برای شکست تلاش های پیشگیری توسط CDC. این سازمان به دور از خود را ماموریت اصلی آماده شدن برای بیماری های مسری از جمله انباشت ماسک و هواکش. این چیزی است که CDC ایجاد شده بود به انجام.

عامل دوم که تحت تاثیر آمریکا در پاسخ به این بیماری همه گیر است که وابستگی ما به چین برای کالاهای ضروری هستند که به ما ملی سلامت و امنیت. یک نیاز پاسخ به دارویی تولید بازگشت به ایالات متحده آمریکا را درک نمی کنند میزان وابستگی ما به چین برای داروهای پزشکی و لوازم. چین تولید حدود 40 درصد از کل جهان عرضه مواد فعال دارویی از جمله 97 درصد از U. S در بازار به آنتی بیوتیک ها. آنها همچنین تولید 50 درصد از جهان فولاد ماسک. ما نمی توانیم به اعتماد ایمنی در کشور ما به یک کمونیست خارجی کشور است. چرا U. S بهداشت عمومی سازمان دادن چین تن از پول برای تحقیقات پزشکی? تاریخ ثابت کرده است که حکومت های تمامیت خواه نمی توان اعتماد کرد.

در نهایت ما باید گوش دادن به کارشناسان اما تخصص نمی تواند به عنوان یک واقعیت ساده این اصل به ما بگویید که در نهایت آنچه درست است را انجام دهد. من از ترس این که دوباره رخ خواهد داد و ما باید خودمان را آماده به صورت همه گیر بعدی بدون تسلیم شدن راه ما از زندگی است.

لایحه Sarnak

هاردینگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>