نظر خود را: هرگز فراموش نکنید که کسانی که پرداخت قیمت نهاییبه عنوان یک جانباز از نیروی هوایی ایالات متحده, من درک می کنم همه به خوبی اهمیت پرداخت ادای احترام به قهرمانان به خاک افتاده — که برخی از آنها من می دانستم که شخصا. خود را فدای کمک به تضمین راه ما از زندگی امروز و خاطرات خود را زنده در قلب و ذهن کسانی که افتخار آنها.

در این سال در روز یادبود من از شما درخواست برای یک لحظه در نظر گرفتن چگونه متفاوت زندگی شما خواهد بود اگر کسانی که مردان و زنان را به حال شده است وجود دارد برای دفاع از ایالات متحده و همه از آن می ایستد. بدهی قدردانی ما مدیون آنها و خانواده های آنها در پشت هرگز نمی تواند واقعا بازپرداخت شود. در عوض ما باید نگاه خود را فارغ از خود شجاعت برای الهام به عنوان ما در مورد ما روزمره با بهره گیری از آزادی آنها دفاع با زندگی خود را.

در Geisinger ما متعهد به حمایت از ارتش ما و کارکنان جانباز جوامع است. ما از خدمات و فداکاری از همه مردان و زنانی که در خدمت و تاثیر تعهد خود را به کشور ما تا به حال در خانواده ها و جوامع است. من با افتخار می گویند که بیش از 700 جانبازان در حال حاضر بخشی از Geisinger خانواده اختصاص خود را بار دیگر به خدمت فداکارانه ساخت بهتر بهداشت و درمان ساده تر برای همه.

در طول چند ماه گذشته به عنوان ما شده است مبارزه با یک نوع متفاوت از دشمن جهانی همه گیر ما خط مقدم بهداشت و درمان کارگران را مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان — و به درستی. اما ما هرگز نمی تواند از دست دادن بینایی از مردان و زنانی که جان خود را در خدمت به کشور ما است. فیزیکی فاصله مورد نیاز طراحی شده برای محافظت از همه ما از گسترش COVID-19 معنی است که بسیاری از جامعه ما, رویدادهای جشن روز یادبود لغو شده است اما این مهم است که اجازه نمی دهد تعطیلات رفتن بدون شناخت از خود گذشتگی های بسیاری در دفاع از ملت بزرگ ما است.

اغلب گفته شده است که “آزادی رایگان نیست” و امروز — مثل هر روز — که در حقیقت سزاوار به افتخار.

J. ادوارد Hartle, M. D., است, معاون اجرایی رئیس جمهور و افسر ارشد پزشکی برای Geisinger. او جدا از نیروی هوایی ایالات متحده در سال 1995 پس از 7 سال خدمت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>