Flipside از روروک مخصوص بچه ها کوچک’ – No ‘معجزه’ به صورت مونسی مرکزی


 Memorabilia from the 1954 state champion Milan Indians glory days fills players’ ‘lockers’ in the Milan ‘54 Museum in Milan, Ind.. The museum commemorates the 1954 Milan Indians’ high school basketball championship, in which they defeated Muncie Central 32-30 for the state title. The story of Milan’s thrilling run to the Indiana state title is the story told in “Hoosiers,” voted the No. 1 sports movie of all time by the sports staff of The Associated Press. AP photos

یادگاری از سال 1954 دولت قهرمان میلان سرخپوستان شکوه روز پر بازیکنان’ ‘قالبهای’ در میلان ’54 موزه در میلان, Ind.. موزه یادبود 1954 میلان سرخپوستان’ دبیرستان بسکتبال قهرمانی جهانی که در آن آنها را شکست داد و مونسی مرکزی 32-30 برای دولت عنوان شده است. داستان از میلان هیجان اجرا به ایالت ایندیانا عنوان داستان گفت: “پشه کوچک,” رای دادند ورزشی شماره 1 فیلم تمام دوران ورزشی کارکنان از آسوشیتد پرس.

AP عکس

<p>This welcome sign on State Road 101 greets visitors driving into Milan, Ind.</p>

این استقبال نشانه در دولت جاده 101 استقبال بازدید کنندگان رانندگی به میلان, Ind.

<p>Actor Gene Hackman gives fictional Hickory High basketball players instructions during filming of the final game of the movie ‘Hoosiers’ at Hinkle Fieldhouse on the Butler University campus in Indianapolis. ‘Hoosiers’ was voted the No. 1 sports movie of all time by the sports staff of The Associated Press.</p>

بازیگر Gene Hackman می دهد داستانی درخت گردوی امریکایی بالا بازیکنان بسکتبال دستورالعمل در طول فیلمبرداری از بازی نهایی از فیلم ‘روروک مخصوص بچه ها کوچک’ در Hinkle Fieldhouse در Butler پردیس دانشگاه در ایندیاناپولیس. ‘روروک مخصوص بچه ها کوچک بود رای دادند ورزشی شماره 1 فیلم تمام دوران ورزشی کارکنان از آسوشیتد پرس.

INDIANAPOLIS — 1954, ایندیانا, مدرسه بسکتبال مسابقات باقی مانده است بنابراین واضح در لئون Agullana حافظه آن را به عنوان اگر او هرگز به سمت چپ مونسی مرکزی.

او می تواند سر و صدا کردن, جادویی, همان روز رفت و برگشت از برتر Fort Wayne شمال و دوم-رتبه Mississinewa که راه اندازی Bearcats’ شانس پنجم قهرمانی کشور. او می تواند به یاد بیاورید صرف چهار روز است که در هفته آینده آماده و به صورت ترر هوت Gerstmeyer تنها برای دیدن فصل قبل دولت runner-up از دست دادن کوچک میلان بالا است.

Agullana نیز به خاطر این مورد طبقه عنوان بازی است که به دنبال: گرفتن نهایی ورودی عبور peeking در ساعت و با عصبانیت و تاب یک سه چهارم دادگاه شات تا آنجا که او می تواند دانستن او هرگز نمی تواند تغییر اسکریپت از میلان معجزه است.

“من تو را دیدم صفر, بنابراین من می دانستم که هیچ خوب,” او گفت:. “پس واقعا من فقط پرتاب آن است. آنچه که من واقعا می خواستم برای انجام پرتاب آن از Hinkle Fieldhouse.”

داستان از میلان هیجان اجرا به ایندیانا دولت عنوان شده است البته این داستان در “پشه کوچک,” رای دادند ورزشی شماره 1 فیلم تمام دوران ورزشی کارکنان از آسوشیتد پرس.

به جای میلان بالا سرخپوستان برنده تمام آن را در سال 1954 در برابر مونسی مرکزی آن را داستانی درخت گردوی امریکایی Huskers ضرب و شتم توانا South Bend مرکزی در سال 1952. قهرمان آخرین لحظه شات جیمی Chitwood در فیلم Bobby, چاق و چله در زندگی واقعی است. معروف fieldhouse بود و صحنه برای هر دو.

تکان دهنده و جهانی موضوع یک قهرمان توسری خور است و به عنوان قدیمی به عنوان دیوید و جالوت و این احتمال وجود دارد که چرا 1986 فیلم برنده بود در AP رای دادن. که عشق نمی 161-مدرسه داشتن یک تیم خوب به اندازه کافی به ضرب و شتم ‘اونا همه که پشت ایندیانا با شکوه تک کلاس مسابقات پاک همه شک و تردید در مورد کسی که واقعا بهترین است ؟

خوب در Muncie, Agullana و هم تیمی های خود تا به حال برای مقابله با این نتیجه.

آنها سوار یک اتوبوس خارج Hinkle و 55 مایل بازحمت حرکت کردن خانه در نزدیکی سکوت. در مونسی Fieldhouse, یکی از دولت بزرگترین دبیرستان ورزشگاه شدند و مورد استقبال کامل خانه بود که مشتاق به جشن می گیرند.

مونسی مرکزی طرفداران نیست فقط نا امید کرد. بعضی از آنها تلخ و برخی دیگر هنوز نشده پذیرفته شده — یا ببخشند — و چله برای تولید تعریف لحظه غالب تاریخی دهه Bearcats بسکتبال.

“آنها برای ما ناشناخته است اما نه برای همه” گفت: جو بک یک سال 1956 مرکزی فارغ التحصیل شد که در Hinkle آن روز سرنوشت ساز با تشکر از برنده شدن یک بلیط قرعه کشی. “آنها تا به حال سرنوشت نوشته شده بیش از همه آنها را. … آن را فقط کار نمی کند. ما outcoached.”

وجود دارد دو دبيرستان در مونسی در آن زمان و مرکزی به نمایندگی از شهر طبقه کارگر. این Bearcats اسیر خود دولت عنوان در سال 1928 حسن چارلز Secrist گذشته-دوم تقلا کردن از فراتر از اواسط دادگاه به ضرب و شتم جان چوبی را Martinsville تیم. هیئت مدیره مدرسه صرف 15 سال پرداخت بدهی از عظیم fieldhouse که باز در دسامبر سال 1928. و در حالی که می شد در یک مدرسه با حدود 1500 نفر از دانش آموزان نبود حتی بزرگترین در آن کنفرانس.

مرکزی در حال تبدیل شدن به یک بسکتبال نیروگاه 1950s. آن برنده دولت عنوان در سال 1951 و 1952 و وارد 1953-54 فصل با صورتحساب “بلندترین تیم در ایندیانا تاریخ” یک علاقه را به نفع خود تمام آن را. پنج منظم-فصل ضرر و زیان قرار داده است که وضعیت در معرض خطر اما رسیدن به فینال بود بیشتر فکر دیگری عنوان شد به احتمال زیاد است.

درست تا چاق و چله تحویل خنجر darting به سمت سبد و سپس کشیدن تا از 15 فوت با 3 ثانیه به سمت چپ برای برنده. نهایی: میلان 32, مونسی مرکزی 30.

“من می دانستم که هیچ چیزی در مورد تاریخ خود را” به یاد می آورد چاق و چله, که یک رستوران در ایندیاناپولیس به نام “چاق و چله آخرین شات.” “ما فقط یک دسته از بچه ها ساده و بی تکلف با داشتن سرگرم کننده بازی بسکتبال. ما می دانستیم که این یک معامله بزرگ برای برنده شدن در این مسابقات دولت, البته, اما ما درک نمی کنند اهمیت یا که (برنده) در آن زمان است.”

در سال های پس از, سابق, بازیکنان جعلی پیوند منحصر به فرد.

بعد از بک در زمان چله به مرکزی یادگاری اتاق و به او نشان داد معتبر قنتد, ژاکت از “روروک مخصوص بچه ها کوچک” — و امضا توپ از چاق و چله — او پیوست مرکزی انجمن فارغ التحصیلان و همچنان به پرداخت 10 دلار حق عضویت سالانه.

بک و چاق و چله نیز تیمی را به مبارزه با چند کلاس بسکتبال در اواخر 1990s; 1997 مسابقات آخرین تک-طبقه فرمت. هنگامی که یک گردباد به شدت آسیب دیده این منطقه در ماه نوامبر سال 2017, جاری شدن سیل مرکزی بسکتبال بک دوباره به نام چاق و چله.

“به من گفت: بابی که یادگاری اتاق به طور کامل دست نخورده” بک گفت. “او گفت که به من می گوید خدا مسئول گردباد و است که بسکتبال هنوز شاه در مونسی. و این باعث می شود من تعجب می کنم که چگونه ما به شما ضرب و شتم در وهله اول است.'”

پس از 1.8 میلیون دلار در تعمیرات 91 سال fieldhouse بازگشایی در ماه دسامبر.

1954 میلان موزه همچنین شامل یک بخش مرکزی و حتی reunions گرفته اند در “روروک مخصوص بچه ها کوچک” تم. زمانی که Bearcats برگزار شد جشن سالگرد 40 از بازی یک سال زود است چرا که مربی سابق جی McCreary بد بود بازیکنان از هر دو تیم شرکت کردند.

“یکی از بچه ها از میلان آمد و گفت که در جهان همیشه می تواند تصور ما خواهد بود در اینجا با یک تیم که در حال حاضر می خواهد برای جشن خود را شکست?'” بک گفت. “آن بزرگ و خط آن را کاملا حقیقت است.”

مونسی مرکزی برنده مسابقات قهرمانی کشور در سال 1963 و با پیروزی سه بیشتر عناوین به صورت بی سابقه ای هشت واحد-کلاس تاج. چاق و چله و Agullana تبدیل شده اند دوستان و آنها گاهی اوقات یاد که در مورد پایان معروف — و یکی که می تواند شده اند.

“من رفتم به دفتر خود و وزیر گفت:” می توانم به شما کمک کند?'”Agullana گفت: توصیف اولین جلسه با چاق و چله سال بعد. “من راه می رفت گذشته و من فقط ایستاده بود در مقابل او. او گفت: “می توانم به شما کمک کنم ؟” و من فقط ایستاده بود وجود دارد.

“او از نوع عصبی و سپس گفت: شما چه می خواهید؟’ من گفتم: “من می خواهم به ناپاک شما در شات خود را.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>