دولت: $93K به دنبال از خانه های پرستاری در میان بازرسی

HARRISBURG, Pa. (AP) — مقامات بهداشتی دولت می گویند مجازات مدنی با مجموع بیش از $93,000 باید مورد بررسی قرار گرفته است در برابر مراقبت های پرستاری امکانات در پنسیلوانیا در میان صدها شکایت تحقیقات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پنسیلوانیا وزارت بهداشت گفت: خانه سالمندان نقشه برداران انجام داده اند بیش از 1,470 بازرسی از خانه های پرستاری پس از آغاز ماه فوریه است. شده اند وجود دارد بیش از 900 شکایت تحقیقات و 10 تحریم ها نهایی شد, گروه گفت.

“ما می دانیم که جمع مراقبت از تنظیمات مثل خانه های سالمندان به چالش کشیده شده توسط COVID-19 pandemic” گفت: وزیر بهداشت دکتر راشل Levine. “همین دلیل است که ما متعهد به حفاظت از سلامت و رفاه ما آسیب پذیر ترین ساکنان نیوکاسل توسط ادامه به برگزاری پرستاری صفحه اصلی اپراتورهای پاسخگو و در صورت لزوم برای اطمینان از آنها ارائه مراقبت ايمن. اگر شما چیزی در خانه سالمندان است که درست به نظر نمی رسد ما شما را تشویق به صحبت کردن.”

در سال گذشته وزارت انجام 5,381 بازرسی از 3,637 خانه های سالمندان از جمله 3,285 شکایت تحقیقات این اداره گفت. در مجموع 213 تحریم ها نهایی شد در برابر پرستاری و مراقبت از امکانات و مجازات مدنی بالغ بر بیش از 2.5 میلیون دلار در بخش گفت.

تحریم ها می تواند منجر به جریمه های مدنی, پذیرش, ممنوعیت, لغو مجوز و یا تسهیلات قرار می گیرد تحت یک مجوز موقت است که می تواند نیاز به بازرسی بیشتر از حد نرمال در میان چیزهای دیگر, مقامات گفت.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات:

موارد:

پنسیلوانیا وزارت بهداشت می گوید: بیش از 5 ، 000 مرگ و میر در کشورهای مشترک المنافع در حال حاضر در ارتباط با کوروناویروس.

این گروه در روز شنبه گزارش داد 112 اضافی مرگ و میر مرتبط با COVID-19 بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 5,096.

مقامات بهداشتی دولت نیز گزارش داد که بیش از 700 نفر بیشتر تست مثبت جدید coronavirus آوردن این دولت در مجموع به کمتر از 67,000. دولت ثبت شده کمتر از 1000 موارد جدید روزانه برای تقریبا دو هفته است.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. اکثر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر رخ داده است در میان بیماران 65 ساله یا مسن تر.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

حیوانات, کشاورزی, تولید

پنسیلوانیا وزارت کشاورزی اعلام کرده است که $280,000 در دسترس است, به, مرغ, خوکی, بره, بز و گوسفند پردازنده در کشورهای مشترک المنافع به بازپرداخت آنها را برای هزینه های مرتبط با خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران است.

این برنامه در دسترس از طریق این مرکز برای دام و طیور تعالی و در نتیجه از سال گذشته مزرعه لایحه در دسترس است به پردازنده و یا خدمات پشتیبانی با رسید اثبات آنها خریداری تجهیزات از جمله برای حفاظت از کارگران از COVID-بین 19 Feb. 19 مارس 18.

متقاضیان می توانید دریافت تا $16,000 در سه دسته بندی ها: $10,000 برای تجهیزات حفاظت فردی و بهداشت/تمیز کردن مواد (از جمله ماسک های بارانی یا روپوش و دستکش و در صورت سپر ضد عفونی کننده دست, تمیز کردن محصولات); $5,000 برای پیشگیری و ابزار نظارت (مانند دما); و 1000 $برای دو زبانه مواد آموزشی و علامت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>